مزایای پزشکی از راه دور

 

پزشکی از راه دور که به عنوان یک پیشرفت فناوری شناخته می شود و کل زیرساخت های مراقبت های بهداشتی را تغییر می دهد ، هم اکنون اینجاست. امروزه ، بیماران ، متخصصین و پرداخت کنندگان به طور یکسان قادر به بهره مندی از ظهور تله مدیسین هستند. در ادامه بخوانید و ببینید که چگونه پزشکی از راه دور باعث تقویت سیستم مراقبت های بهداشتی در سراسر جهان می شود.

 

8 مزایای برتر پزشکی از راه دور(تله مدیسین)

 

افزایش درآمد

از زمان شروع تله مدیسین، از مزایای بارز آن این است که به متخصصین و ارائه دهندگان خدمات بهداشتی این امکان را می دهیم تا از هر کجا که هستند به گوشه گوشه ی جهان متصل شوند و دسترسی خود را به خارج از محل خود گسترش دهند. این امر به ارائه دهندگان این امکان را می دهد تا حداکثر دسترسی خود را به ویژه برای افرادی که در منطقه کم تراکم واقع شده اند ، به حداکثر برسانند و همچنین باعث افزایش کارآیی مراقبت های بهداشتی می شود ، درحالیکه یک تخصص می تواند به جایی که تقاضای زیادی دارد اعزام شود فارغ از اینکه در کجا قرار دارد(منطقه جغرافیایی)

 

بیماران بیشتری ویزیت کنید

زمان ارائه دهنده گرانبهاست ولی همیشه امکان تغییر زمان تا 1 ساعت وجود دارد. ارائه دهنده می تواند با استفاده از نرم افزار telemedicine که دارای ویژگی های اتاق انتظار است ، زمان کار خود را به حداکثر برساند تا بتواند در هر زمان که بخواهد با بیماران تماس برقرار کند.

 

راحتی

واضح ترین فواید پزشکی از راه دور چیزی نیست جز ایجاد راحتی برای بیماران و ارائه دهندگان. راحتی از نظر ازبین رفتن گزینه اتلاف وقت در زمان رفت و آمد و انتظارهای طولانی در اتاق انتظار برای ویزیت.این امر یک گزینه مثبت برای متخصصین و بیماران است که موجب میشود آرامشی برای پزشکان و بیماران پدید آید و دیگر تداخل زمانی،شلوغی و ازدحام و ... وجود نداشته باشد.

 

صرفه جویی در هزینه

به طور واضح شما با یک نرم افزار کامل پزشکی از راه دور ، دیگر نیازی به کلینیک فیزیکی برای پزشکی ندارید. راه حل کلینیک راه دور از قبیل VSee به معنای واقعی کلمه به شما امکان می دهد یک کلینیک مجازی را از خانه خود اداره کنید و این امکان را به بیمار می دهد تا با برنامه ریزی توسط شما ویزیت شود و در صورت تقاضا ، شما می توانید بیماران خود را با نرم افزار مدیریت کنید ، آنها را در جایی که هستند ویزیت کنید ،سابقه بیماری آنان را مطالعه کنید و تمام امکانات بهداشت و درمان را در اختیار آنان قرار دهید.برای سیستم مراقبت های بهداشتی ، استفاده از نرم افزار telemedicine به معنای آن است که آنها مجبور به دیجیتالی کردن برخی از گردش کار خود می شوند که باعث کاهش بسیاری از مستندات کاغذی ، سوابق پزشکی گمشده و مزایای بسیاری دیگری می شود که می تواند باعث صرفه جویی در مدت زمان ، هزینه ، در منابع مالی و منابع انسانی باشد.

 

مشورت فوری

در بعضی موارد ، زمان در برابر یک بیمار کوتاه می شود و پزشکان باید از متخصص دیگری نظر فوری بگیرند ، با استفاده از نرم افزار تله مدیسین، پزشکان می توانند سریعاً یک تماس ویدیویی ایمن را برقرار کنند تا نظر دوم را برای زندگی بیماران گرفته و جان آنان را نجات دهند.

 

بیماران آن را دوست دارند

خوب ، افرادی هستند که هنوز به ویزیت های حضوری عادت کرده اند و ممکن است با پزشکی از راه دور، احساس ناراحتی کنند. با این حال ، برای افراد (جامعه مدرن) که عملاً همه چیز را با رایانه یا موبایل خود انجام می دهند ، توانایی مشاوره سریع با پزشک خود در هر کجا که باشد ، از روندهای پیش رو است.

 

بهبود کیفیت مراقبت های بهداشتی

مطالعات دائماً نشان داده اند که هرگاه پزشکی از راه دور با کاهش میزان بستری مجدد انجام شود ، کیفیت مراقبت های بهداشتی افزایش میابد. ارائه دهندگان در مقایسه با ویزیت سنتی می توانند پیگیری های مکرری با بیماران خود انجام دهند. بیماران می توانند هر وقت احساس درد و یا ناراحتی داشتند ، به ارائه دهندگان خود دسترسی پیدا کنند که می تواند باعث شود ویزیت مراقبت های فوری کاذب کاهش داده شود و گاهی اوقات قبل از اینکه همه چیز از بین رود ، زندگی بیماران نجات داده شود.

 

راه حل هوشمندانه تر

با شرکت های telemedicine که شامل EMR(پرونده پزشکی الکترونیکی) ، راه حل صورتحساب ، تشخیص هوش مصنوعی ، نرم افزار telemedicine با سرعت بسیار سریعتری نسبت به تجهیزات سنتی در حال پیشرفت است. استفاده از محلول تله مدیسین به این معنی است که پزشک می تواند با هزینه کمتری برای تغییر ، وارد این فناوری های جدید شود. آنها اساساً می توانند ماژول هایی را به نرم افزار telemedicine خود بیفزایند تا این امر برای پشتیبانی از حرفه خود قدرتمندتر شود.

 

منبع: vsee.com

 

همچنین بخوانید:

مراقبت بهداشتی Telemental، یک جایگزین موثر برای مراقبت های بهداشت روان

تله مدیسین درحال تغییر چهره مراقبت های بهداشتی است‌.

آینده پزشکی در گوشی هوشمند شماست

ده روش پزشکی از راه دور که با کمک آن ها دنیای بهداشت و درمان تغییر پیدا کرده است

 

مراقبت بهداشتی Telemental، یک جایگزین موثر برای مراقبت های بهداشت روان


بالا