اخبار و مقالات

 
آشنایی با درمان از راه دور

آشنایی با درمان از راه دور

تله درمانی هر نوع درمانی از راه دور است که از فناوری برای کمک به درمانگر و بیمار برای برقراری ارتباط استفاده می کند
در اینجا نحوه گسترش دسترسی به مراقبت با استفاده از پزشکی از راه دور و فناوری های نظارت از راه دور آو

در اینجا نحوه گسترش دسترسی به مراقبت با استفاده از پزشکی از راه دور و فناوری های نظارت از راه دور آورده شده است

فناوری‌های پزشکی از راه دور و نظارت از راه دور با ایجاد دسترسی بیشتر برای مردم بدون توجه به موقعیت مکانی، مراقبت‌های بهداشتی را متحول می‌کنند. این پیشرفت ها به شما این امکان را می دهد که تله ویزیت، تشخیص و حتی درمان را با آسایش از خانه خود دریافت کنید. با استفاده از این فناوری‌ها، ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی می‌توانند دامنه دسترسی خود را افزایش دهند و اطمینان حاصل کنند
آشنایی با مراقبت سلامت از راه دور

آشنایی با مراقبت سلامت از راه دور

اصطلاح telehealth شامل طیف گسترده ای از فن آوری ها و خدمات برای ارائه مراقبت از بیمار و بهبود کل سیستم تحویل سلامت است. به صورت کلی عبارت telehealth با telemedicine متفاوت است در حالی که پزشکی تله مدیسین به طور خاص به خدمات بالینی از راه دور اشاره می کند اما سلامت از راه دور می تواند به خدمات غیر بالینی از قبیل آموزش ارائه دهنده، جلسات اداری و ادامه تحصیلات پزشکی علاوه بر خدمات بالینی مرتبط شود.طبق گفته سازمان بهداشت جهانی، سلامت از راه دور شامل موارد زیر است: نظارت، ارتقاء سلامت و عملکرد عمومی بهداشت.
سلامت دیجیتال وارد متاورس می شود

سلامت دیجیتال وارد متاورس می شود

برای اهداف ما، بیایید فراجهان را در زمینه چشم انداز سلامت دیجیتال توضیح دهیم. در حال حاضر، سلامت دیجیتال تحت سلطه محصولات و راه حل هایی است که به بیماران و ارائه دهندگان امکان مشاهده، اشتراک گذاری، تبادل، ایجاد یا تعامل با محتوای دیجیتال را می دهد. به عنوان مثال می‌توان به وارد کردن داده‌های بیمار در EHR، ارسال پرداخت‌ها از طریق پورتال‌های آنلاین، تماشای نمایش‌های فیزیوتراپی در یک برنامه، یا اشتراک‌گذاری ویدئو در طول مشاوره پزشکی از راه دور اشاره کرد.
ابزار هوش مصنوعی جدید، تاریخچه پزشکی را برای تطبیق بیماران با بهترین داروهای ضد افسردگی تجزیه و تحلی

ابزار هوش مصنوعی جدید، تاریخچه پزشکی را برای تطبیق بیماران با بهترین داروهای ضد افسردگی تجزیه و تحلیل می کند

محققان کالج بهداشت عمومی دانشگاه جورج میسون از قدرت مدل‌های تحلیلی هوش مصنوعی (AI) برای تطبیق سابقه پزشکی بیمار با مؤثرترین داروی ضد افسردگی استفاده کرده‌اند و به بیماران این امکان را می‌دهند که علائم را زودتر پیدا کنند. وب‌سایت رایگان MeAgainMeds.com توصیه‌های مبتنی بر شواهد را ارائه می‌کند و به پزشکان و بیماران این امکان را می‌دهد تا داروی ضد افسردگی بهینه را در اولین بار پیدا کنند.
Medicalchain یک اکوسیستم پزشکی هوشمند

Medicalchain یک اکوسیستم پزشکی هوشمند

هدف ما این است که بیمار را تحت کنترل داده های پزشکی خود قرار دهیم و به آنها این قدرت را بدهیم که تنها و جامع ترین نسخه پرونده خود را با هر سازمانی در شبکه پزشکی خود به اشتراک بگذارند.سوابق تکه تکه شده بیماران ناکارآمدی و نادرستی در وسعت سیستم مراقبت های بهداشتی ایجاد می کند.
چگونه می توانید از حریم خصوصی در پزشکی از راه دور اطمینان حاصل کنید؟

چگونه می توانید از حریم خصوصی در پزشکی از راه دور اطمینان حاصل کنید؟

پزشکی از راه دور راهی مناسب و موثر برای ارائه خدمات مراقبت های بهداشتی از راه دور، به ویژه در طول همه گیری است. با این حال، برخی از چالش ها و خطرات را برای حفظ حریم خصوصی و محرمانه بودن بیماران و ارائه دهندگان به همراه دارد.چگونه می توانید از حریم خصوصی در تله ویزیت اطمینان حاصل کنید؟ در اینجا چند نکته و بهترین روش ها وجود دارد که باید دنبال کنید.
چگونه می توانید چرخه درآمد را در یک محیط پزشکی از راه دور مدیریت کنید؟

چگونه می توانید چرخه درآمد را در یک محیط پزشکی از راه دور مدیریت کنید؟

پزشکی از راه دور یا ارائه خدمات و اطلاعات مراقبت های بهداشتی از طریق فناوری های از راه دور، در پی همه گیری رایج تر و ضروری تر شده است. با این حال، پزشکی از راه دور چالش‌ها و فرصت‌های منحصر به فردی را برای مدیریت چرخه درآمد یا فرآیند گرفتن صورت‌حساب و جمع‌آوری پرداخت‌ها برای خدمات مراقبت‌های بهداشتی ایجاد می‌کند. در این مقاله، نحوه بهینه سازی چرخه درآمد خود را در محیط پزشکی از راه دور با دنبال کردن چند مرحله که در ادامه مطالعه خواهید کرد، خواهید آموخت.
چگونه می توانید برای نیاز روزافزون به خدمات پزشکی از راه دور آماده شوید

چگونه می توانید برای نیاز روزافزون به خدمات پزشکی از راه دور آماده شوید؟

پزشکی از راه دور، تشخیص و درمان از راه دور بیماران از طریق فناوری ارتباطات راه دور، به سرعت در حال تبدیل شدن به یک جزء ضروری از ارائه مراقبت های بهداشتی است. با سهولت دسترسی به مراقبت های پزشکی با آسایش از خانه و کارایی که برای سیستم مراقبت های بهداشتی به ارمغان می آورد، جای تعجب نیست که تقاضا برای خدمات پزشکی از راه دور در حال افزایش است. برای اطمینان از آمادگی پزشک برای پاسخگویی به این تقاضا، چندین قدم وجود دارد که می توانید برای یکپارچه سازی موثر پزشکی از راه دور بردارید.
افزایش استفاده از تله مدیسین در مراقبت های بهداشتی

افزایش استفاده از تله مدیسین در مراقبت های بهداشتی

از آنجایی که پزشکی از راه دور به یک عنصر اصلی در مراقبت های بهداشتی تبدیل می شود، درک چگونگی سازگاری با این تحول دیجیتال بسیار مهم است. پزشکی از راه دور، عمل ارائه مراقبت های پزشکی از طریق ارتباطات الکترونیکی، به دلیل راحتی و کارایی آن به سرعت در حال گسترش است. برای جلوتر ماندن، باید فناوری را در آغوش بگیرید
12345678910...
بالا