LiquidEMR Mobile

Liquid Mobile EMR توسعه یافته Liquid EMR است. شما می توانید به اطلاعات بیمار به طور یکپارچه بین برنامه تلفن همراه و Liquid EMR در فضای ابری دسترسی داشته باشید.

برنامه خود را مدیریت کنید

مشاهده اطلاعات بیمار، سوابق سلامت و گزارش‌ها

اسناد بالینی را اسکن و بارگذاری کنید

 

Medicapp Health Records

مدیریت سوابق سلامت، ویزیت، یادداشت، عکس و سلامت ابری

سوابق سلامت Medicapp برای متخصصان بهداشت

پرونده الکترونیک سلامت / سوابق بیمار / CRM بیمار - یادداشت های بالینی - عکس - فاکتور - نقل قول - نامه - فرم رضایت - دوربین یکپارچه - ردیابی پرداخت – تقویم

 

• ایجاد کارآمد پرونده سلامت:

- دسترسی فوری به اطلاعات بیمار

- یک کلیک برای ایجاد پرونده سلامت

- یادداشت های بالینی

- گزارش ارزیابی سفارشی برای هر متخصص مراقبت های بهداشتی! این برنامه با کسب و کار و حرفه شما سازگار است. اکنون می توانید زمینه های گزارش ارزیابی را برای مطابقت با روش کار و تخصص خود سفارشی کنید.

- دوربین یکپارچه با حاشیه نویسی عکس ها (اندازه گیری زاویه، متن، فلش و غیره)

- مدیریت ویزیت واحد

 

• ایجاد برآورد هزینه مراقبت، فاکتور و گزارش تنها در دو مرحله

- کمک به ورودی داده برای ایجاد سریع اسناد شما: برآورد هزینه مراقبت، فاکتور، فرم رضایت

- ورودی داده کمکی برای گزارش‌ها: یادداشت‌هایی را که می‌خواهید به اشتراک بگذارید انتخاب کنید، حداکثر 3 عکس را که می‌خواهید در یک PDF® ادغام کنید انتخاب کنید و امضا کنید

- نامه با هدر سفارشی

- اسناد خود را از طریق ایمیل اسکن، چاپ و ارسال کنید

- همه اسناد را امضا کنید

 

• مدیریت دفتر

- برگه حضور / غیبت

- ردیابی پرداخت با فیلتر بدهی های معوق

- آمار درآمد

- برگه خلاصه پرداخت ها

- تقویم گنجانیده شده، سازگار با تقویم iPhone و iPad

 

• به داده های خود در هر کجا که هستید با خیال راحت دسترسی داشته باشید:

- پشتیبان‌گیری امن از داده‌های سلامتی شما در Cloud Medicapp که توسط CNIL، وزارت بهداشت فرانسه و CHDS برای ذخیره‌سازی داده‌های سلامت تأیید و ثبت شده است.

- کلید به منظور ایمن کردن اتصالات خود

 

Medicapp Health Records برای تمام متخصصان مرتبط با مدیریت کارآمد و ایمن بیمار است.

 

ActivCare EMR

این برنامه به متخصصان ActivCare کمک می کند تا در مورد اطلاعات حیاتی بیمار بایکدیگردر تماس باشند. در این اپلیکیشن، متخصصان ActivCare می‌توانند نظارت کنند که هر بیمار چه مراقبت‌ها و دارویی دریافت می‌کند و در زمان دریافت آن، از خطاهای دارویی جلوگیری کند. در اینجا، هر بیمار با بررسی مشخصات آنها قابل شناسایی است. داروها همراه با مشخصات شخصی‌شده‌شان فهرست می‌شوند و دارو، دوز، مسیر و برنامه آن را ذکر می‌کنند. علائم حیاتی نیز در اینجا فهرست می شود و به پرستاران در ارزیابی بیماران کمک می کند.کل تیم پزشکی از راحتی دسترسی گسترده به اطلاعات مهم بیمار بهره مند خواهند شد زیرا کارکنان بهداشتی به طور مداوم با یکدیگر برای ارائه مراقبت با کیفیت از بیمار همکاری می کنند.لطفا توجه داشته باشید که برای استفاده از این برنامه باید یک حساب کاربری معتبر توسط ادمین Activcare داشته باشید.این نرم افزار شامل موارد زیر است:

- مشخصات بیمار

- پذیرش مدارک

- نظارت بر آنها

- آزمایش

- رادیولوژی / تصویربرداری

- داروها

- یادداشت

- فرم های متفرقه

- فرم های ترخیص

 

Curantis Solutions

کورانتیس بر خلاف هر EMR دیگری است. به طور خاص برای Hospice Care طراحی شده است، قابلیت آنلاین/آفلاین آن شما را قادر می سازد در هر زمان و هر کجا که نیاز دارید از بیماران مراقبت کنید. ابزارهای ارزیابی آسان برای استفاده مستقیماً به برنامه مراقبت از بیمار متصل می شوند. با Curantis، می توانید کاملاً خود را وقف ارائه بهترین مراقبت ممکن کنید.امکانات:

داشبورد شخصی شما - داده های بی درنگ و معنی دار در دسترس شماست

هشدارها و اعلان ها

لیستی از وظایف امروز

مروری بر جزئیات دیروز

دسترسی آسان به سوابق بیمار

تقویم و زمان‌بندی – بدانید که چه کاری باید انجام دهید و چه زمانی باید آن را انجام دهید

ویزیت بیمار را برای خود یا دیگران برنامه ریزی کنید

تمام کارهای برنامه ریزی شده، برنامه ریزی نشده، سررسید گذشته و انجام شده را مشاهده کنید

رویدادها را با کشیدن و رها کردن آسان دوباره برنامه ریزی کنید

در دسترس بودن دیگران را با نمای Timeline تعیین کنید

ارزیابی بیمار - همیشه در حالت آفلاین یا آنلاین در دسترس است

آسان برای استفاده از ابزار ارزیابی در هر دو حالت آنلاین و آفلاین

ارزیابی های تخصصی برای پرستاری، مددکاری اجتماعی، مراقبت معنوی و سوگ

انواع ارزیابی خاص آسایشگاه

به راحتی داده ها را همگام کنید تا سوابق را به روز نگه دارید

طرح مراقبت از بیمار - با ارزیابی هر بیمار فردی و به روز می شود

ارزیابی مستقیماً با برنامه مراقبت از بیمار ارتباط دارد

MocDoc

MocDoc یک راه حل کامل مدیریت کلینیک دیجیتال و بیمارستان با دسترسی آسان به ویژگی های اصلی از طریق برنامه تلفن هوشمند است.

ثبت ویزیت بیمار | نسخه | صورتحساب | پیامک یادآوری | ارائه دهنده خدمات | حساب ها و ترازنامه | گزارشات | مدیریت وظایف | مدیریت آزمایشگاه | مدیریت سهام | مجموعه نمونه و بیشتر

و سفارشی سازی خاص برای تخصص هایی مانند طب عمومی، اطفال، چشم (چشم)، دندانپزشکی، هومیو، حیوانات خانگی و غیره را فراهم می کند.

 

OmRx for DoctorsOmRx for Doctors

اثربخشی یک پزشک با توانایی او در دسترسی و به اشتراک گذاری سوابق پزشکی، مانند یادداشت های بالینی و شرح حال، نتایج آزمایش، و موارد دیگر، با سایر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی متناسب است. برنامه OmRxDoc هر پزشک را قادر می سازد تا داده های بیمار را دیجیتالی کند و با سایر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به طور ایمن و یکپارچه همکاری کند.

حتی امروزه، پزشکان در هند و بسیاری از نقاط جهان به نسخه های کاغذی به عنوان پرونده اولیه سلامت تکیه می کنند. معایب کاغذ Rx عدم دسترسی به داده ها و یا نامرتب بودن و ناقص بودن داده ها است. این بر برنامه های درمانی کلی تأثیر می گذارد. از سوی دیگر، تکنیک‌های فعلی که حول سیستم‌های EMR متمرکز شده‌اند، نیاز به تایپ داده‌ها از طریق صفحه رایانه دارند و در نتیجه توجه پزشک را از بیمار دور می‌کنند. این تجربه هم برای پزشک و هم برای بیمار بسیار کم است. سیستم های EMR به عنوان یکی از عوامل اصلی فرسودگی شغلی پزشک در سطح جهان شناخته شده اند. در اینجا یک رویکرد جدید است.

تبادل سوابق پزشکی آنلاین برای پزشکان (OmRxDoc) یک راه حل نوآورانه برای دیجیتالی کردن مراقبت های بهداشتی و بهبود رابطه پزشک و بیمار است.ویژگی های کلیدی پلت فرم سلامت OmRx عبارتند از:

- داده های بیمار مبتنی بر کاغذ را بدون کامپیوتر یا اسکنر دیجیتالی کنید. شما می توانید در عرض چند دقیقه فقط با استفاده از یک گوشی هوشمند شروع به استفاده از OmRxDoc کنید.

- سوابق پزشکی و تاریخچه بیمار در هر زمان و هر مکان در دسترس شماست.

- برای بهبود همکاری با سایر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی، داده های بالینی بیمار را به طور ایمن از طریق ارجاع بیمار دریافت کنید و به اشتراک بگذارید.

- قرار ملاقات های خود را در چندین مکان تمرین، با مدیریت صف منحصر به فرد مبتنی بر رمز ما مدیریت کنید.

- وظایف غیر بالینی را تقریباً بدون هیچ تغییری در روند فعلی خود به کارکنان خود محول کنید.

- مطالبات پرداختی خود را پیگیری کنید و معاملات را با هم تطبیق دهید.

- به جای صفحه نمایش، بیمار را ببینید تا یک رابطه طولانی مدت پزشک و بیمار ایجاد کنید.

دیجیتالی شدن پایه اصلی تبادل اطلاعات بیمار به صورت یکپارچه در میان ارائه دهندگان مختلف مراقبت های بهداشتی است. مجموعه برنامه های OmRx اساساً به هر قهرمان مراقبت های بهداشتی این امکان را می دهد که شبکه پزشکی ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی خود را رشد داده و حفظ کند.

در نهایت، هیچ داده سلامتی به صورت محلی در تلفن شما ذخیره نمی شود و از دسترسی غیرمجاز جلوگیری می کند. OmRx روی زیرساخت ابر ایمن استاندارد صنعتی اجرا می شود و امنیت کامل داده های شما را تضمین می کند.

 

iMedDoc EMR 3.0

iMedDoc EMR نسخه موبایل نرم افزار iMedDoc است. این قابلیت iMedDoc را گسترش می دهد. می توانید تصاویر یا ویدیوهایی را در iPhone/iPad خود بگیرید و آنها را در پرونده بیمار خاص در iMedDoc آپلود کنید. همچنین به شما امکان می دهد نوشته ای را از iPhone/iPad خود برای یک بیمار خاص ضبط یا ویرایش کنید.

 

Og Health

Og Health یکی از پلتفرم‌های سلامت دیجیتال نوآورانه جهانی است که خدمات در سطح جهانی را به افراد و سازمان‌های شرکتی ارائه می‌کند که خدمات مراقبت پیشگیرانه پیشگام را برای حفظ یک سبک زندگی سالم و محیط کسب‌وکار هدف قرار می‌دهند.

Og Health توصیه‌های مربوط به واکسن‌ها را در دسته‌های مختلف (ایمنی، مسافرت، بارداری، گروه‌های پرخطر و حیوانات خانگی) ارائه می‌کند و یادآوری‌های هوشمندی را هنگام داشتن واکسن آتی طبق استاندارد بین‌المللی و محلی واکسیناسیون ارسال می‌کند.

شرکت ها می توانند سلامت و تندرستی کارکنان خود را با استفاده از بررسی سلامت سازمانی اندازه گیری کنند. این یک ارزیابی است که حوزه های مختلف سلامت فردی و سازمانی را در بر می گیرد. هدف اصلی این نظرسنجی جمع‌آوری، تجزیه و تحلیل و ارائه اطلاعاتی است که ممکن است بر سلامت کل سازمان تأثیر بگذارد و زمینه‌های تمرکز برای کمک به شرکت برای ارتقای تجربه شخصی خود در محل کار فراهم شود.

کاربران می‌توانند از این پلتفرم برای خود، وابستگان عزیز، حیوانات خانگی یا سایر افرادی که اجازه انجام این کار را می‌دهند، استفاده کنند.

 

OCD Test

اختلال وسواس اجباری (OCD) ممکن است همراه با وسواس، اجبار یا هر دو ظاهر شود. وسواس و اجبار اغلب ناراحت کننده، وقت گیر و آسیب زا هستند.

همه نگران میکروب ها یا از دست دادن چیزی یا آسیب دیدن کسی بوده اند. این افکار زودگذر هستند و زندگی روزمره را مختل نمی کنند. اگر این افکار دائما در حال رخ دادن، غیرقابل کنترل، مزاحم و باعث اضطراب یا استرس زیادی می شوند، ممکن است آنها را "وسواس" در نظر بگیریم.

همه احساس کرده‌اند که باید دوباره بررسی کنند که درب قفل است یا وسایل را به‌درستی بچینند. اگر این اعمال را مانند یک مراسم یا با قوانین سفت و سخت انجام دهید تا از افکار مضطرب جلوگیری کنید یا کاهش دهید، یا اگر این اعمال به شدت زندگی شما را مختل کند، ممکن است "اجبار" در نظر گرفته شوند.

این برنامه برای ارزیابی علائم OCD شما با یک تست 18 سوالی با پشتیبانی علمی طراحی شده است. این پرسشنامه از پرسشنامه وسواس اجباری - تجدید نظر شده (OCI-R)، پرسشنامه غربالگری OCD استفاده می کند که معمولاً در محیط های تحقیقاتی و مراقبت های بهداشتی استفاده می شود. OCI-R همچنین برای نظارت بر علائم مرتبط با OCD در طول و بعد از درمان مفید است.تست OCD شامل چهار ابزار است:

- شروع تست: پرسشنامه OCI-R را برای ارزیابی علائم OCD بگیرید

- سابقه: سابقه نمرات آزمون خود را برای نظارت بر علائم خود در طول زمان ببینید

- اطلاعات: درباره OCD بیاموزید و منابع بیشتری را کشف کنید که می تواند به شما در مسیر بهبودی کمک کند

- یادآوری: اعلان‌هایی را تنظیم کنید تا پرسشنامه را در زمانی که راحت هستید دوباره دریافت کنید

سلب مسئولیت: OCI-R یک تست تشخیصی نیست. تشخیص فقط می تواند توسط یک متخصص مراقبت های بهداشتی واجد شرایط ارائه شود. اگر نگران OCD هستید، لطفا با یک پزشک یا متخصص سلامت روان مشورت کنید.

 

Enine Diet

تیم Enine Diet متعهد به ارائه اقدامات بهداشتی و تغذیه ای با کیفیت بالا است. ما انواع راه حل های تغذیه ای را ارائه می دهیم که برای هر مشتری بسته به مورد او طراحی شده است. آگاهی بخش بزرگی از کل فرآیند است، فقط در مورد تحویل غذا به مشتری نیست، بلکه شامل آموزش نحوه تغییر سبک زندگی مشتری نیز می شود.

در اینجا در رژیم غذایی Enine، ما سعی می کنیم انتخاب ها و رفتارهای مردم را اصلاح کنیم. ما درک آنها را نسبت به غذا و رژیم غذایی بهبود می بخشیم و همچنین انتخاب های آنها را در خانه، رستوران ها، محل کار یا حتی خارج از کشور بهبود می دهیم. بنابراین، اطمینان از این امر ضروری است که رژیم غذایی تنها بخش کوچکی از سفر سبک زندگی ما باشد. ما معتقدیم که رژیم نمی تواند دوام داشته باشد، آنچه ماندگار است رفتار و آگاهی است.

پیشگیری بهتر از درمان است، از اینجا ماموریت خود را برای پیشگیری از بیماری ها به جای درمان آن آغاز کردیم. برنامه‌های ما با دقت طراحی شده‌اند تا اهداف افراد از کاهش وزن ساده تا مدیریت دیابت، کلسترول بالا، فشار خون بالا و سایر عوارض را برآورده کنند. علاوه بر این، ما همچنین برنامه های ورزشی ویژه ای را برای ورزشکارانی که می خواهند چربی کم کنند یا عضله سازی کنند یا برای تناسب اندام و تندرستی عمومی ارائه می دهیم. بنابراین، ما متعهد به بهبود کیفیت زندگی تک تک کسانی هستیم که مایل به انجام این قدم هستند.

 

 

My Local Pharmacies

در داروخانه های محلی من  ،زمان و سلامت شما برای ما مهم است! ما دسترسی به نسخه‌های شمارا برای شما راحت می‌کنیم.ویژگی های برنامه:

- نسخه های خانواده خود را تحت یک حساب کاربری مدیریت کنید.

- مشاهده اطلاعات مهم در مورد داروهای خود  موارد استفاده، عوارض جانبی، اقدامات احتیاطی و غیره.

- درخواست پر کردن مجدد بدون ورود به سیستم از طریق قابلیت Quick Refill.

- در کتابخانه گسترده دارویی ما، داروی خود را بهتر درک کنید

- مقالات و ویدیوهای به روز مرتبط با سلامت را بخوانید.

- مسیرهای فروشگاه ما را دریافت کنید و ساعات کاری فروشگاه را مشاهده کنید.

 

My ImagesDC

مرکز رادیولوژی و ام آر آی IMAGES در حال ارتقای استاندارد برتری است که یکی از معتبرترین مراکز رادیولوژی در کویت است. تخصص بی‌نظیر فوق‌تخصصی و دانش گسترده رادیولوژیست‌های مشاور مجرب ما، آنها را در میان پزشکان بسیار آموزش دیده و قابل اعتماد در سراسر جامعه پزشکی قرار می‌دهد. برنامه‌های تلفن همراه ما کاربرپسند هستند و می‌توانند توسط بیماران جدید یا قدیمی برای رزرو نوبت‌های چک‌آپ، بررسی سابقه/نسخه‌های قبلی، دانلود گزارش‌ها و غیره استفاده شوند.

TouchMD Builder - for Vendors

از TouchMD Builder برای ایجاد و مدیریت محتوای آموزشی جذاب برای برند خود در پلتفرم TouchMD استفاده کنید. پس از انتشار، پزشکان می توانند محتوای برند شما را وارد کنند تا با بیماران خود به اشتراک بگذارند. کمک به بیماران برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد درمان ها یا محصولات توصیه شده.

OCD Anxiety Therapy Relief App

OCD Anxiety Therapy Relief App به شما این فرصت را می دهد که یک مجله خصوصی از بردهای روزانه خود نسبت به OCD خود نگه دارید . این بردهای کوچک به موفقیت بزرگی در مدیریت OCD و اضطراب شما منجر می شود.کلمات شما به اعمال شما تبدیل می شوند. اعمال شما به عادت شما تبدیل می شود. عادت های شما به ارزش های شما تبدیل می شوند. ارزش های شما به سرنوشت شما تبدیل می شود.این دفتر خاطرات کامل شماست، جایی که می توانید تمام اسرار OCD خود را قفل کنید.

افکار و لحظات مخفی همیشه باید محرمانه بماند و یک دفتر خاطرات خصوصی باید همیشه صمیمی، زیبا و امن باشد. با در نظر گرفتن این موضوع، ما تلاش خود را برای ایجاد یک برنامه خاطرات ساده و زیبا اختصاص دادیم که به شما کمک می کند اسرار خود را با رمز عبور خود قفل کنید.همین الان به صورت رایگان این برنامه میکرو دفتر خاطرات زیبا را امتحان کنید!

آسان برای استفاده و زیبا

خلق و خوی خود را انتخاب کنید و فعالیت هایی را که در طول روز انجام داده اید و فکر می کنید می توانند به شما در غلبه بر افکار منفی کمک کنند را اضافه کنید.یک دفتر خاطرات خوب به ویژگی‌های خوبی نیاز دارد، بنابراین در اینجا برخی از ویژگی‌های عالی که به‌خصوص برای شما ایجاد شده است آورده شده است:

- بسیار آسان برای استفاده در عین حال بسیار جامع

- نمای باشکوهی از تمام یادداشت های شما درست روی صفحه اصلی

- ناوبری آسان بین نوشته های خاطرات خود را

- قابلیت افزودن/ویرایش/حذف تصویر

- کتابخانه تصویر با نمای گالری عالی

- مروری عالی از مطالب روزانه شما

- ورود سریع اضافه کردن، ویرایش و حذف

- ایموجی های زیبا روحیه و احساسات خود را برجسته کنید

- قابلیت جستجو  به سرعت و به راحتی در مجله خود جستجو کنید

برنامه تسکین اضطراب درمانی OCD حالات و فعالیت های ثبت شده را در یک تقویم جمع آوری می کند. این قالب به شما کمک می کند تا عادت های خود را بهتر درک کنید. فعالیت ها و بردهای روزانه خود را پیگیری کنید و برای احساس بهتر در این دوران سخت حرکتی ایجاد کنید.

ایمن و خصوصی - محافظت شده با رمز عبور

- قابلیت قفل رمز عبور برای ایمن نگه داشتن راز شما

- پین کد 4 رقمی

- قابلیت به روز رسانی، بازیابی و حذف رمز عبور

ما برای حفظ حریم خصوصی شما ارزش قائل هستیم. اپلیکیشن OCD Anxiety Therapy Relief هیچ یک از داده های شخصی شما را ذخیره نمی کند. آنها کاملا تحت کنترل شما هستند.

 

e-Psychiatry Meds & Therapy

ارائه دهندگان ما درمان و دارو را برای درمان همه شرایط سلامت روان و مصرف مواد ارائه می دهند. داروها را می توان در عرض چند روز درب منزل تحویل داد. پس از ویزیت از راه دور، می‌توانید به طور ایمن به ارائه‌دهنده خود در مورد هرگونه سؤال در مورد درمان مداوم پیام دهید.

E-Psychiatry دنیایی از ابزارهای دیجیتالی بدون هزینه را برای کمک به مدیریت وضعیت خود ارائه می دهد، از جمله: ردیابی خلق و خو، یادآوری داروها، منابع مراقبت از خود، تمرینات مراقبه و تمرکز حواس، و موارد دیگر.

e-Psychiatry از کیت سلامت اپل برای ردیابی پیشرفت با پارامترهای مختلف مانند شمارش گام ها و تجزیه و تحلیل خواب استفاده می کند.در اینجا چند نمونه از شرایطی است که ما درمان می کنیم:

استرس و اضطراب

افسردگی

اختلال دو قطبی

مصرف مواد مخدر و الکل

PTSD و غم و اندوه

بیش فعالی

OCD

 

Confidant: Healthy Habits

Confidant Health یک کلینیک مجازی مصرف مواد و سلامت روان است. ما MAT، خدمات درمانی، مربیگری، گروه‌های پشتیبانی و ReVAMP را ارائه می‌کنیم . یک پلت فرم تغییر رفتار.وقتی شما یا کسی که دوستش دارید از مواد مخدر یا الکل استفاده می کنید، کمک گرفتن می تواند سخت باشد.

Confidant چیزی جدید و متفاوت در بهبود اعتیاد است.بیشتر کلینیک‌های ترک اعتیاد بر درمان 12 مرحله‌ای متمرکز بر پرهیز تمرکز می‌کنند. برای بسیاری از مردم، این مسیر منسوخ شده است و با سبک زندگی کسانی که به «پایین» نرسیده‌اند، تناسب ندارد.

می‌دانیم که میلیون‌ها نفر مانند ما هستند که می‌خواهند روش مصرف مواد مخدر و الکل را بدون اینکه زندگی‌شان را متوقف کنند، با رفتن به مراکز بازپروری مواد مخدر یا برنامه‌های سرپایی فشرده طی 30 روز آینده تغییر دهند تا هوشیار شوند. بنابراین، ما با محققان بهبودی مدرن و حامیان بیماران همکاری کردیم تا به دنبال آخرین شواهد علمی و دانش پزشکی باشیم تا بهترین راه برای ایجاد تغییرات در مصرف الکل یا مواد مخدر را کشف کنیم.

چیزی که ما پیدا کردیم یک راه ساده تر بود . متمرکز بر شخص، نه فقط روی ماده. شما نباید مجبور باشید زندگی خود را ریشه کن کنید، هر انتخابی را که تا به حال انجام داده اید زیر سوال ببرید و به فردی غیرقابل تشخیص تبدیل شوید.

بهبودی اعتیاد باید شخص محور، ساده و بدون قضاوت باشد. چه به معنای درمان با کمک دارو مانند سوباکسون، نالترکسون، بوپرنورفین و غیره باشد یا درمان آنلاین، ما از مسیرهای مختلفی پشتیبانی می کنیم.در اینجا نحوه عملکرد Confidant آمده است:

- برنامه را دانلود کنید

- راه اندازی ReVAMP- پلت فرم تغییر رفتار ما

- با ارائه دهندگانی صحبت کنید که می توانند در درمان 1:1 به شما کمک کنند

- قرار ملاقات های آنلاین درمانی را دقیقاً در برنامه رزرو کنید

- با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی از طریق تلفن خود ملاقات کنید (آنها می توانند در صورت لزوم با سوباکسون، نالترکسون، بوپرنورفین و غیره کمک کنند)

ما برای همه افرادی که از Confidant استفاده می‌کنند به Matchmaker دسترسی می‌دهیم که به عنوان دربان شخصی شما عمل می‌کند و می‌تواند به هر سؤالی که ممکن است داشته باشید پاسخ دهد و شما را به همه این منابع متصل کند.

هنوز علاقه ای به صحبت با کسی در این مورد ندارید؟ ما آن را دریافت می کنیم. صحبت در مورد مصرف مواد سخت است و ایجاد اعتماد زمان می برد. به همین دلیل است که ReVAMP را برای راهنمایی شما ایجاد کردیم.

ReVAMP برنامه تغییر رفتار DIY ما است. به سادگی به سوالات مربوط به اهداف، فعالیت ها و احساسات خود پاسخ دهید و به شما کمک می کند تا ارزش های اصلی خود را شناسایی کنید. Next ReVAMP طرحی شخصی‌سازی می‌کند تا به شما کمک کند با نوشیدن کمتر، مصرف کمتر مواد مخدر یا ترک کامل، بهترین حالت خود را پیدا کنید.در Confidant، ما قضاوت نمی کنیم. ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم و تمام.

Confidant Health کامل است اگر می خواهید:

- کمتر بنوش

- نوشیدن را ترک کنید

- هوشیار باش

- کمتر از مواد مخدر استفاده کنید

- مواد مخدر را ترک کنید

- با یک مربی ریکاوری ارتباط برقرار کنید

- متانت را در نظر بگیرید

 

- درباره اختلال مصرف مواد (SUD)، اختلال مصرف الکل (AUD) یا اختلال مصرف مواد افیونی (OUD) بیاموزید.

- درمان آنلاین را دریافت کنید

- دریافت درمان به کمک دارو (MAT)

- دریافت سوباکسون، نالترکسون، بوپرنورفین و غیره.

- به یک گروه پشتیبانی آنلاین ترک اعتیاد بپیوندید

- خدمات بازپروری آنلاین یا بازیابی اعتیاد مجازی را کاوش کنید

- خود را در مورد بهبودی اعتیاد از جمله AA، NA، درمان جامع، رویکردهای مبتنی بر شواهد و فراتر از آن آموزش دهید.

- چیزی بیشتر از یک ردیاب نوشیدنی، ردیاب هوشیاری یا ردیاب عادت

- جایگزین آنلاین مراکز ترک اعتیاد

- درباره داروهای مصرف مواد افیونی بیاموزید

- درباره داروهای مصرف الکل بیاموزید

- فقط احساس بهتری!

چه کسی در Confidant Health به شما کمک خواهد کرد؟

می‌توانید با تجویزکنندگانی که می‌توانند با استفاده از سوباکسون، نالترکسون، بوپرنورفین و دیگران به درمان با کمک دارو (MAT) کمک کنند، ارتباط برقرار کنید.

ما همچنین مربیان ترک اعتیاد داریم که می توانند به شما کمک کنند تا رابطه خود را با مواد مخدر، الکل و/یا سفر خود را در تجربه زندگی خود بهتر درک کنید.

Confidant Health همچنین درمانگرانی را آماده کرده است که در مورد بهبود اعتیاد از مصرف کمتر مواد مخدر یا مصرف کمتر الکل تا حد هوشیاری صحبت کنند. صرف نظر از سفر خود، Confidant Health بدون قضاوت است و می تواند به شما کمک کند تا به اهداف سلامت روان خود برسید.

 

MentalMirror: Meditation, Mood

در لحظه استرس و اضطراب کمک فوری دریافت کنید.استرس، خواب و تمرکز خود را با برنامه مدیتیشن شخصی بهبود دهید. با تکنیک‌های تنفس متحرک ذهن خود را پاک کنید و با مدیتیشن‌های سریع آرامش و تمرکز، اضطراب خود را کاهش دهید، انرژی پیدا کنید و تمرکز خود را افزایش دهید.

آینه ذهنی به درک آنچه بر روز شما تأثیر می گذارد کمک می کند و با کمک مراقبه ها و تکنیک های هدایت شده راهی برای مدیریت آن پیدا می کند. می توانید آن را به عنوان یک باشگاه سلامت روان تصور کنید. شما می توانید بر روی یک حالت عاطفی متمرکز شوید یا یک روال سلامت روانی ایجاد کنید تا احساس بهتری داشته باشید.

با طرح پایه رایگان ما شروع کنید، جایی که تمرکز خود را تمرین می دهید و با تمرکز بر نفس و توجه به احساسات بدن خود، اضطراب را کاهش می دهید. تمرین خود را با مدیتیشن برای هر سطح تجربه و سبک زندگی ایجاد کنید - از جمله جلسات کوتاه و 3 دقیقه ای که به طور یکپارچه در یک برنامه شلوغ قرار می گیرند.محتوای جدید به طور منظم اضافه می شود،شامل:

- مراقبه‌های هدایت‌شده شخصی‌شده متناسب با خلق و خو، اهداف، تجربه و موارد دیگر

- روال روزمره: مراقبه های روزانه در مورد یک موضوع جدید هر روز

- بیش از 30 مدیتیشن هدایت شده در مورد موضوعاتی مانند تمرکز، ورزش و عشق به خود

- برنامه های 10 روزه برای کمک به توسعه و تعمیق مهارت های مراقبه و تنفس.

- تجربیات آینه ذهنی: تجارب منحصر به فرد مدیتیشن که هرگز فراموش نخواهید کرد.

- جلسات SOS شخصی برای لحظات وحشت، اضطراب و استرس

- 9 تکنیک مدیتیشن متحرک بتن برای ایجاد تمرین شما: تمرکز تنفس، تنفس آرام، تنفس استرس زدایی، اسکن بدن، تجسم، محبت و مهربانی، و نورپردازی.

- پیشرفت و زمان صرف شده برای مدیتیشن خود را پیگیری کنید

- حالات عاطفی را انتخاب کنید که می خواهید روی آنها تمرکز کنید. در جهت اهداف خود کار کنید.

 

iHeal because iFeel

اپلیکیشن درمان غم و اندوه

آیا از استفاده از پیراهن خود به عنوان کلینکس خسته شده اید؟ iHeal به شما کمک می کند غم و اندوه را بهبود بخشید. اندوه ناشی از تغییر است.احساسات خشم، افسردگی، چانه زنی، انکار و پذیرش خود را از طریق تکنیک های تمرکز حواس مانند مدیتیشن، تقویم و تمرینات روزانه درمان کنید. از نمودار دایره ای استفاده کنید تا به شما کمک کند بفهمید در کجا ممکن است گیر کرده باشید و به خودتان کمک کنید تا با صفحه پیشنهادی تکنیک های درمانی قابل تنظیم پیش بروید.

تمام احساسات را احساس کنید و به یاد داشته باشید: iHeal زیرا iFeel. فرق بین چانه زنی و انکار را نمی دانید؟ iHeal هر مرحله از غم و اندوه را برای مرجع شما تعریف می کند. هر چه بیشتر احساس کنید، بیشتر شفا خواهید یافت.هدف این است که نمودار دایره ای شبیه یک رنگین کمان باشد. پذیرش خط پایان نیست، در مقابل سایر مراحل غم مقاومت نکنید، زیرا این فقط مقاومت در برابر درمان است.رها کنید و به خود اجازه دهید که به طور طبیعی بهبود یابد.

 

TriageSTAT

پلت فرم پیام کوتاه ایمن، سازگار با HIPAA، ساختاریافته مبتنی بر تلفن هوشمند برای پزشکان و پرستاران برای همکاری موثر، تصمیم گیری آگاهانه، منجر به مراقبت های مرتبط و فعال کردن تداوم مراقبت های بهداشتی در بیمارستان ها، گروه های پزشکان، تسهیلات پرستاری ماهر، زندگی کمکی، برنامه های PACE و سلامت در خانه می شود . پزشکان می‌توانند چک لیست‌های ساختاریافته‌ای را برای پرستاران پیکربندی کنند تا از افکار آنها در ارزیابی‌ها تقلید کنند، در حالی که پرستاران می‌توانند الگوهایی را برای گردش‌های کاری استاندارد پیکربندی کنند، بنابراین خطاها را به حداقل می‌رسانند و کیفیت را ارائه می‌کنند.

 

Clinician TC

برنامه بالینی TapCloud به مدیران مراقبتی امکان دسترسی به داشبورد بالینی TapCloud را می دهد.برنامه بالینی ویژگی‌هایی مانند نماهای هشدار، صف‌های بیمار تعریف‌شده توسط کاربر، پشتیبانی از بیمار "تله ویزیت" و نماهای سریع برای معیارهای بیمار از جمله موارد حیاتی و انطباق با دارو را ارائه می‌دهد.

از طریق استفاده از سرویس‌های مکان اپل، Caremanagers می‌توانند موقعیت مکانی بیمار را روی نقشه مشاهده کنند و ببینند نزدیک‌ترین ارائه‌دهنده مراقبت کیست و حتی وظایف مرتبط را به آن ارائه‌دهنده مراقبت اختصاص دهند.برای استفاده از برنامه بالینی، باید یک حساب مدیر مراقبتی در داشبورد بالینی TapCloud داشته باشید یا ایجاد کنید.

این نسخه دوم از برنامه بالینی عملکرد و طراحی بیشتری را به اولین قسط موفق اضافه می کند.

 

NAVICA

NAVICA به شما امکان می‌دهد نتایج رمزگذاری‌شده را از آزمایش‌های منتخب Abbott Rapid COVID-19 دریافت و ذخیره کنید و گذرنامه NAVICA خود را مدیریت کنید. برنامه NAVICA یک گذرنامه دیجیتالی NAVICA را از طریق یک کد QR، مشابه کارت پرواز خطوط هوایی، برای هر کسی که نتیجه منفی دریافت کرده است، نمایش می دهد. اشتراک‌گذاری مجوز خود با سازمان‌های دارای NAVICA مانند کارفرمایان و مدارس صحت نتایج آزمایش منفی COVID-19 شما را تأیید می‌کند.

امکانات:

- شناسه NAVICA خود را در یک مرکز تست فعال با NAVICA نشان دهید

- نتایج آزمایش کووید-19 فعلی و تاریخی را در هر زمان مشاهده کنید

- به محض اینکه سایت آزمایش نتیجه آزمایش منفی را ارسال کرد، یک پاس NAVICA دریافت کنید

- اعتبار سنجی برای اسکن مجوزهای ورودی NAVICA سایر افراد برای تأیید وضعیت و صحت آنها

 

Penn Hernia Calc

ابزار ماشین حساب از مجموعه‌ای از مدل‌های ریسک جراحی ارائه شده در اینجا استفاده می‌کند که از داده‌های سیستم بهداشت دانشگاه پنسیلوانیا در یک بازه زمانی 7 ساله از 2007 تا 2016 تولید شده است. مجموعه داده‌ها شامل بیش از 78000 بیمار با داده‌های بهداشتی مرتبط از جمله بیماری‌های همراه، داده‌های جراحی قبل از عمل و نتایج طولی پس از عمل است. مدل‌های رگرسیون برای پیش‌بینی فتق برشی درمان شده با جراحی که در سیستم سلامت ما رخ داده است، توسعه یافته‌اند.

 

Jacoti Hearing Center Pro

برنامه ارزیابی شنوایی برای متخصصان شنوایی، پزشکان عمومی و متخصصان مراقبت های بهداشتی مدارس که هدفشان غربالگری کودکان از نظر کم شنوایی است.

Jacoti Hearing Centre Pro یک دستگاه پزشکی در فهرست FDA کلاس II است که تحت کد محصول EWO در ایالات متحده طبقه بندی شده و با الزامات CE برای دستگاه های پزشکی (CE 0086) در اروپا مطابقت دارد.

Jacoti Hearing Center Pro با رعایت دقیق ترین استانداردهای پزشکی و پزشکی تست و تایید شده است که استفاده ایمن و کارآمد از برنامه را تضمین می کند.

Jacoti Hearing Center Pro ابزاری برای ارزیابی شنوایی سنجی است. در نظر گرفته شده است که در یک محیط به اندازه کافی ساکت توسط بزرگسالان و کودکان تحت نظارت یک رهبر آزمون استفاده شود.داده های ارزیابی را می توان برای غربالگری کم شنوایی، مناسب ساختن دستگاه های سمعک و حمایت از متخصصان شنوایی برای تشخیص بیماری های مرتبط با شنوایی استفاده کرد.

Cove Behavioral Health

Cove مراقبت های بهداشتی رفتاری قابل دسترس را از طریق جلسات مجازی فردی و گروهی ارائه می دهد. این برنامه به شما این امکان را می دهد که یک اتصال امن خصوصی با مشاور خود در دستگاه تلفن همراه یا رایانه لوحی خود داشته باشید و دریافت خدمات مورد نیاز را برای شما آسان تر و راحت تر می کند.

MoodLinks: Anxiety·Depression

همراه سلامت عاطفی مورد تقاضای شما. مناسب برای افرادی که غم، نگرانی، افسردگی، اضطراب و سایر مشکلات خلقی را تجربه می کنند.بر اساس تحقیق ساخته شده است، ساخته شده با دلسوزی!

MoodLinks جنبه‌هایی از رفتار درمانی شناختی و رفتار درمانی دیالکتیکی را برای تقویت درمان و کمک به شما در رسیدن به اهدافتان ترکیب می‌کند.برای خودیاری یا پیوند با برنامه MoodLinks تیم درمان خود استفاده کنید.

استفاده آسان: برنامه را راه اندازی کنید و در عرض چند ثانیه شروع به کار کنید

ایمن و قابل اعتماد: تمام اقدامات امنیتی استاندارد صنعت رعایت شده است

MoodLinks چه کاری می تواند به شما کمک کند؟

با تیم مراقبت خود پیوند دهید:

- به راحتی پیشرفت خود را به اشتراک بگذارید

- در شناسایی مهارت های مقابله ای مفید همکاری کنید، در پیروزی های کوچک با هم جشن بگیرید

- یک لایه پشتیبانی اضافی در بین جلسات ایجاد کنید

- پیام ها و تصاویر انگیزشی را از تیم خود دریافت کنید

 

ثبت نام:

- مراجعه به صبح و عصر به شما کمک می کند تا از انگیزه، پیشرفت و نقاط قوت روز خود آگاه شوید.

- سایر اعلام حضورها برای راهنمایی شما در بازتاب اپیزودهای اضطراب، احساسات و افکار.

- چک این اغلب کمتر از 1 دقیقه طول می کشد.

 

چک لیست مراقبت از خود:

- برای فعالیت های خودمراقبتی ایده بگیرید

- راه هایی را که در طول روز از خود مراقبت کرده اید را پیگیری کنید

- راهی عالی برای یادآوری دستاوردهایتان

- ردیاب دارویی که می تواند برای شما یادآوری ارسال کند

 

مهارت ها و اهداف مقابله ای:

- شامل کتابخانه ای از اهداف و مهارت های علمی برای کمک به پیشرفت شما

- بر اساس روند تغییر، با یادآوری در برنامه برای کار بر روی اهداف خود

- در لحظه ای که به هدفی دست یافته اید، با تیم درمانی خود به اشتراک بگذارید

 

Talk About Opioids

برنامه Talk About Opioids یک شبیه‌ساز عمل بالینی است که در آن تکنیک‌های مؤثری را برای شناسایی بیماران مبتلا به اختلال مصرف مواد افیونی (OUD) و بحث درباره علائم و گزینه‌های درمانی مناسب یاد می‌گیرید و تمرین می‌کنید. لوری، بیمار مجازی در این شبیه سازی، پس از آسیب دیدگی کمر به مدت دو سال اکسی کدون مصرف می کند و به نظر می رسد از نسخه خود سوء استفاده می کند. هدف شما این است که موضوع مصرف مواد افیونی لری را مطرح کنید، تعیین کنید که آیا او با معیارهای OUD مطابقت دارد یا خیر، و اگر چنین است، سعی کنید او را تشویق کنید تا درمان را شروع کند، و در مورد مراحل اولیه بعدی تصمیم گیری کنید.امکانات:

درباره علائم OUD و دارودرمانی های موجود برای بیماران بیاموزید.

تکنیک های ارتباطی مشترک را برای بحث در مورد مواد افیونی و ایجاد انگیزه در بیماران برای جستجوی درمان در صورت نیاز بیاموزید.

در گفتگو با لوری، یک بیمار مجازی که با OUD مراجعه می کند، بحث درباره استفاده از مواد افیونی و گزینه های درمانی مناسب را تمرین کنید.

PCSS با Kognito همکاری کرده است تا یک شبیه‌سازی بالینی را میزبانی کند که در آن کاربر می‌تواند اعتبار CME/CNE کسب کند.

در مورد اختلال مصرف مواد افیونی با بیماران خود صحبت کنید: شبیه سازی تمرین بالینی یک شبیه سازی آموزشی 30 دقیقه ای تعاملی مبتنی بر مورد است که بهترین شیوه ها و استراتژی های ارتباطی مبتنی بر شواهد را برای تجهیز بهتر ارائه دهندگان مراقبت های اولیه برای رسیدگی به نیازهای بیماران مبتلا به اختلال مصرف مواد افیونی ارائه می دهد.

این شبیه‌سازی پزشکان مراقبت‌های اولیه را هدف قرار می‌دهد و اطلاعاتی در مورد بحران مواد افیونی، زیست‌شناسی عصبی OUD، اثربخشی دارو، و درمان بیماران مبتلا به OUD با همدلی ارائه می‌دهد. شبیه سازی مبتنی بر تجربیات دنیای واقعی است و نقاط تصمیم گیری و عملکرد شرکت کننده را به تصویر می کشد. ارائه بازخورد در زمان واقعی به شرکت کنندگان در مورد تصمیمات، اشتباهات، و مراحل از دست رفته و بر اساس تصمیمات شرکت کننده در طول شبیه سازی پیش بروید.

 

Sondermind for Therapists

SonderMind Therapist این امکان را برای درمانگران فراهم می کند تا در مأموریت ما برای طراحی مجدد مراقبت های بهداشتی رفتاری به ما بپیوندند. اجازه دهید SonderMind با بارهای اداری مرتبط با اداره مطب خصوصی شما مقابله کند، بنابراین می توانید بر ارائه مراقبت با کیفیت تمرکز کنید. ما داشتن یک پایگاه مشتری ثابت و کسب و کار رو به رشد را برای شما آسان می کنیم، بنابراین با هم می توانیم مراقبت های بهداشت روانی را برای همه در دسترس تر کنیم.

SonderMind به درمانگران اجازه می دهد تا کنترل عمل خود را حفظ کنند و در عین حال حمایت مورد نیاز خود را دریافت کنند. ما از اعتبارنامه، برنامه ریزی، صورتحساب و موارد دیگر مراقبت خواهیم کرد. با حفظ کنترل بر برنامه، در دسترس بودن و اندازه مشتریان خود، استقلال خود را حفظ کنید.

هیچ هزینه ای برای پیوستن به شبکه ارائه دهنده SonderMind وجود ندارد! ما هرگز از درمانگران خود پول نمی گیریم و نرخ بازپرداخت جهانی در تمام شبکه های بیمه خود داریم.

 

 

South Texas Spinal Clinic

با 13 مکان در اطراف سن آنتونیو و تگزاس جنوبی، در کلینیک ستون فقرات تگزاس جنوبی ما درک می کنیم که چگونه درد می تواند بر زندگی روزمره تأثیر بگذارد. ارائه دهندگان ما سخت تلاش می کنند تا بهترین گزینه ها را برای بازگرداندن کیفیت زندگی بیمار بیابند. خدمات ارائه شده شامل مدیریت درد، فیزیوتراپی و مداخله جراحی است. برنامه STSC با ارائه ثبت نام دیجیتالی بیمار از طریق تبلت یا دستگاه های تلفن هوشمند به شما کمک می کند در زمان تکمیل مدارک صرفه جویی کنید.گزینه های ویژگی دیجیتال عبارتند از:

-برنامه ریزی قرار ملاقات شخصی

- اعلام حضور از راه دور

-ارتباط با کارکنان از طریق پیامک

یادآوری قرار ملاقات

-پرداخت آنلاین و پرداخت قبض

 

OutcomeMD

OutcomeMD به بیماران و پزشکان کمک می کند تا نتایج درمان خود را دنبال کنند و تصمیمات پزشکی آگاهانه تری بگیرند. در این فرآیند، یک یادداشت مطب قوی به صورت خودکار تکمیل می‌شود که به پزشک کمک می‌کند به‌طور مناسب برای بالاترین سطح خدمات E&M ممکن برای یک شدت بیماری معین مستند کند و در صورت انجام ممیزی از آن سطح دفاع کند. اکنون پزشک می تواند به سرعت توجه خود را به مهم ترین علائم بیمار متمرکز کند و در یک نگاه، عوامل مختلفی را ببیند که در نتیجه بیمار نقش داشته یا آن را پیچیده کرده است. استفاده از آن آسان است و در واقع باعث صرفه جویی در زمان در طول بازدید از دفتر می شود. همچنین نتایج را بهبود می بخشد، تجربه بیمار را افزایش می دهد و باعث پیشرفت تحصیلی می شود. بهتر از همه، بیماران آن را دوست دارند!

Mimo Progress Notes

Mimo یک برنامه مستندات بالینی برای ارائه دهندگان مختلف مراقبت های بهداشتی است که زمان یادداشت برداری بالینی/پزشکی را تا 70٪ کاهش می دهد. به حداقل تایپ نیاز دارد، هزاران جمله از پیش نوشته شده که می تواند شما را راهنمایی کند تا با کمترین تلاش، یادداشت های بالینی بنویسید.

Mimo یک برنامه همراه برای نرم افزار Mimo Progress Note است. همه الگوها را می توان سفارشی کرد و در برنامه وب MimoNote ایجاد کرد.امکانات:

هزاران جمله از پیش نوشته شده که شما را راهنمایی می کند تا به راحتی یادداشت بنویسید.

انواع یادداشت استاندارد: انواع یادداشت ها برای انتخاب، مانند SOAP، BIRP، و موارد دیگر هنگام ثبت نام.

نمودار بالینی هوشمند: یادداشت های شما را در پوشه مناسب قرار می دهد

پیوست های مشتری: بارگذاری اسناد در نمودار بالینی بیمار

پیوست‌های یادداشت: فایل‌های صوتی، تصاویر یا اسناد pdf را به یادداشت خود ضمیمه کنید.

فرم ها: فرم های قابل تنظیم برای پاسخگویی به نیازهای تمرینی

برنامه ریزان وایلی، یادداشت های پیشرفت و تکالیف.

یادداشت های FreeStyle: یادداشت های خود را تایپ یا دیکته کنید.

یادداشت‌های دست‌نویس: از قلم یا مداد سیب خود برای دست‌نویسی ایمن یادداشت‌ها، چاپ آن‌ها یا صادر کردن آن‌ها به pdf ایمن استفاده کنید.

سازگار با HIPAA

رمزگذاری AES-256 بیتی

همگام سازی در چندین دستگاه

PDF های ایمن تولید کنید.

یادداشت های شخصی: یادداشت هایی نوشته و ویرایش شده توسط شما که سبک نوشتاری شما را حفظ می کند و ارتباط و شخصی سازی را برای مشتریان شما فراهم می کند.

یادداشت‌های از پیش جمع‌شده: یادداشت‌ها را می‌توان از یادداشت‌های مشتری قبلی یا از الگوی یادداشتی که حاوی موارد پرکاربرد است وارد کرد.

ویرایش یادداشت ها: به راحتی محتوای از پیش نوشته شده را ویرایش کنید یا محتوای خود را در یادداشت ها تایپ کنید

یادداشت های قابل اشتراک گذاری: یادداشت ها را از طریق ایمیل به اشتراک بگذارید تا بتوانید به راحتی با هر سیستمی که دارید از آنها استفاده کنید یا آنها را چاپ کنید.

یادداشت های قابل چاپ: یادداشت های خود را به راحتی چاپ کنید.

چندین کد CPT و کدهای تشخیص اضافه کنید.

 

Oleena

با برنامه Oleena توصیه های شخصی مدیریت علائم را دریافت کنید.آیا تا به حال علامت سلامتی را در نیمه های شب تجربه کرده اید و مطمئن نیستید که چه کاری انجام دهید؟

Oleena® مدیریت علائم را راهنمایی می کند تا بدانید چه کاری و چه زمانی انجام دهید.هنگامی که یک علامت ظاهر می شود، Oleena® آنچه را که در حال وقوع است ارزیابی می کند و یک اقدام را توصیه می کند و به همین جا ختم نمی شود، Oleena® همچنان شما را تا زمانی که علائم شما فروکش کند، تحت نظر دارد، در حالی که توصیه ها را با توجه به چگونگی تکامل علائم شما تطبیق می دهد.

Oleena® یک دستگاه پزشکی است. تیم مراقبت از سرطان شما باید Oleena® را تجویز کند و برنامه را با توجه به مشخصات، درمان و علائم مورد انتظار شما پیکربندی کند. پس از راه اندازی حساب کاربری، ایمیلی حاوی کد فعال سازی دریافت خواهید کرد. پس از دانلود برنامه و ورود به سیستم، Oleena® آماده است تا شما را در طول سفر درمانی شما راهنمایی کند.

از آنجایی که Oleena® به یک پورتال وب اختصاصی متصل است، تیم مراقبت شما می تواند وضعیت شما را از راه دور دنبال کند و در صورت نیاز به شما کمک کند.برای شروع استفاده از Oleena® با تیم مراقبت خود تماس بگیرید.

 

Prepare for Stress

برنامه Check In به کاربر آموزش می دهد که چگونه استرس مزمن و اضطراب طولانی مدت را در زمان واقعی در زندگی واقعی کاهش دهد. ایجاد شده برای استفاده با برنامه آموزشی 10 روزه، که بر اساس عصب شناسی عاطفی است و بیش از 5 سال آزمایش شده است. برای جزئیات بیشتر به Prepareforstress.com مراجعه کنید. ویژگی های برنامه آمادگی برای استرس:

مقیاس استرس شخصی

پرسشنامه برای درک علت و معلول.

بررسی کنید و استرس خود را برطرف کنید.

NTX Provider

NTREATMENT یک برنامه EHR و مدیریت تمرین یکپارچه برای پزشکان سلامت روان است. نمودارهای بیماران را مدیریت کنید. از طریق کانال های مطابق با HIPAA با بیماران ارتباط برقرار کنید.

My Mental Health Crisis Plan

همین الان شروع کنید و نقش فعالی در مراقبت از سلامت روان خود داشته باشید. از طرح بحران سلامت روان من برای ایجاد دستورالعمل پیشبرد روانپزشکی خود (که PAD نیز نامیده می شود) یا دستورالعمل پیشبرد سلامت روان خود استفاده کنید.تنها در چند دقیقه، می‌توانید برنامه‌ای برای راهنمایی مراقبت‌های خود در صورت بروز بحران سلامت روانی ایجاد کنید.

-کاملاً ایمن، رایگان و آسان برای استفاده

- پد شخصی خود را ایجاد کنید

- انتخاب کنید که PAD خود را با چه کسی به اشتراک بگذارید، مانند خانواده یا تیم درمانی

- بدون توجه به جایی که هستید، PAD خود را در برنامه همراه خود نگه دارید

- هر زمان که تنظیمات برگزیده شما تغییر کرد، پد خود را به روز کنید و ذخیره کنید

-شامل دستورالعمل هایی برای ایجاد خواسته های شما به صورت قانونی

- نقش فعال تری در مراقبت از سلامت روان خود داشته باشید

- مطمئن شوید که در صورت بروز بحران آمادگی بهتری دارید

- تصمیم بگیرید مخاطبینی که به آنها اعتماد دارید تا از طرف شما عمل کنند

- انتخاب های خود را با پزشکان و سایر افرادی که بخشی از تیم مراقبت شما هستند به اشتراک بگذارید

- درمان های اورژانسی که قابل قبول هستند و آنهایی که قابل قبول نیستند

- داروهایی که بهترین کار را برای شما دارند و از آنهایی که باید اجتناب کنید

- پزشکانی که ترجیح می دهید مراقبت شما را انجام دهند و از چه کسانی اجتناب کنید

- امکاناتی که مایل به دریافت مراقبت هستید و آنهایی که نمی خواهید به آنجا بروید

-انتخاب اینکه چه کسی باید از طرف شما تصمیم بگیرد در صورت نیاز

Bells – Assisted Documentation

در این برنامه ویژگی‌هایی به کمک هوش مصنوعی به ارائه‌دهنده خدمات بهداشتی و پزشکان ارائه میشود و به آنان این امکان را می‌دهد تا زمان بیشتری را برای تمرکز روی مشتری خود، چه در جامعه و چه در دفتر کار، داشته باشد. ضبط داده در Bells به طور یکپارچه و به طور خودکار با نمودار مشتریان در EHR همگام می شود. این یک جریان اطلاعات بسیار کارآمد را ایجاد می کند و دیدگاهی جامع و به روز از مشتری را به آژانس ارائه می دهد.

موتور هوش مصنوعی ما با زبان و عبارات مرتبط بالینی از پارادایم های بهداشت رفتاری و مراقبت از خدمات انسانی آموزش دیده است. این امر به بلز امکان می‌دهد تغییراتی را که کیفیت کلی یادداشت را بر اساس برنامه و نوع مراقبت بهینه می‌کند، بررسی، پرچم‌گذاری و توصیه کند. نتیجه صرفه جویی قابل توجهی در زمان و تلاش برای تیم های QA داخلی، کاهش زمان لازم برای ارسال یادداشت پیشرفت برای بازپرداخت و بهبود کلی در نتایج ممیزی است.

بلز به ارائه‌دهنده خدمات ابزار منحصربه‌فردی می‌دهد تا به آنها کمک کند اسناد خود را به شیوه‌ای کارآمد و مؤثر بر اساس ترجیحات دفتر و مطب خود ارتقا دهند.

 

Manage My Surgery

مدیریت جراحی من (MMS) به بیمارانی که تحت عمل‌های مداخله‌ای قرار می‌گیرند و عزیزانشان را قادر می‌سازد تا خود را آموزش دهند و آماده کنند، تصمیمات مشترک بگیرند، اضطراب را کاهش دهند، رضایت خود را بهبود بخشند و در مسیر مراقبت قرار بگیرند تا به بهترین نتایج جراحی ممکن دست یابند!

توجه: فقط کاربران ثبت نام شده می توانند به MMS دسترسی داشته باشند. امروز از ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود بپرسید که آیا از MMS پشتیبانی می کند یا خیر.

با MMS، شما (بیمار) می توانید:

- از زمان‌بندی تا بهبودی، برای جراحی خود آماده شوید و آن را هدایت کنید

- در هر مرحله از سفر خود درباره روش جراحی خود بیاموزید

- به شما یادآوری می شود که در حین آماده شدن و بهبودی پس از جراحی چه وظایفی دارید

- از حامیان و مراقبان اصلی (خانواده/دوستان) به حساب MMS خود دعوت کنید تا به مدیریت مراقبت شما کمک کنند.

- به راحتی با پزشک و تیم مراقبتی خود ارتباط برقرار کنید

در حال حاضر، این برنامه به بیماران کمک می کند تا بیش از 35 روش و جراحی را در تخصص های زیر هدایت کنند: جراحی مغز و اعصاب، گوارش، درد ، چشم پزشکی، جراحی ستون فقرات، جراحی پلاستیک، جراحی سینه، جراحی کاهش وزن و موارد دیگر.

 

Metro Alert

Metro Alert اساساً برای استفاده توسط اولین امدادگران اضطراری در نظر گرفته شده است اما همچنین ممکن است توسط افراد در سراسر کشور به عنوان یک ابزار مرجع مورد استفاده قرار گیرد.

Metro Alert اولین پاسخ دهنده اضطراری را مستقیماً با مرکز ارتباط سازمان دریافت کننده مرتبط می کند. عملکرد GPS فوراً به مرکز ارتباطی مکان شما هشدار می دهد در حالی که ما در دسترس بودن هواپیما و زمان عبور هواپیما را تأیید می کنیم. این امر زمان پاسخگویی را سرعت می بخشد و خدمه پرواز را بدون هیچ هزینه ای برای بیمار در حالت آماده باش قرار می دهد. برای راه اندازی هلیکوپتر همچنان باید از کانال های درخواستی معمولی خود عبور کنید.

Metro Alert همچنین عملکردهای اضافی و اطلاعات مرجع مهمی را برای اورژانس های پزشکی و تروما از جمله:

• ارسال EKG، زخم، عکس صحنه تصادف

• عکس های رسانه های اجتماعی مطابق با HIPAA را ارسال کنید

• به منابع و دوره های آموزشی دسترسی داشته باشید

• مرجع جیبی EMS

• اطلاعات تماس و موارد دیگر

اگرچه همه ارائه دهندگان امنیت عمومی ممکن است از Metro Alert استفاده کنند، برای فعال سازی و عملکرد کامل ثبت نام لازم است. ثبت نام رایگان است و کمتر از سه دقیقه طول می کشد.این اپلیکیشن که برای تمامی پرسنل ایمنی عمومی طراحی شده است، با همکاری نیروهای اولیه اضطراری طراحی و آزمایش شده است.

 

Stanford Children's

با استفاده از برنامه خانه ما، می توانید کارهای زیر را انجام دهید.

یافتن یک پزشک - امکان جستجوی همه پزشکان در شبکه ما بر اساس موقعیت جغرافیایی و کد پستی با قابلیت تماس و جستجوی کاربر پسند. لیست برنامه بر اساس همه مکان های ما از جمله مکان های شبکه، با یکپارچه سازی نقشه گوگل. صفحه جزئیات موقعیت مکانی در پیدا کردن یک پزشک ادغام شده است. کاربران می توانند خدمات ارائه شده در هر مکان و مسیرها را با نقشه های گوگل مشاهده کنند

مشخصات پزشک - خلاصه مشخصات دکتر (از سیستم نمایه CAP دانشکده پزشکی استنفورد) شامل تمام مکان‌های موجود، تخصص‌ها، خدمات ارائه شده، شرایط درمان شده، گواهینامه‌های هیئت مدیره و انتشارات.

ورود بیمار – بیماران و خانواده‌های کودکان استانفورد می‌توانند حساب سلامت MyChart خود را مدیریت کنند و به‌طور ایمن به نتایج آزمایش دسترسی داشته باشند، پزشکان و اطلاعات سلامتی خود را پست کنند.

Call For Appointment – ​​دسترسی آسان به کلینیک ها و خدمات با قابلیت تماس برای قرار ملاقات با قابلیت شماره تماس یکپارچه

صورتحساب خود را بپردازید - مدیر صورتحساب آنلاین فرآیند صدور صورت حساب و پرداخت شما را ساده و راحت می کند. می‌توانید بدون ورود به MyChart یا داشتن حساب MyChart، قبض را پرداخت کنید.

پیمایش در بیمارستان – یافتن و پیمایش سه بعدی پویا در داخل بیمارستان با دسترسی به نقشه ها و مکان های هر طبقه.

شرکت در کلاس - کلاس های جامع و کتابخانه های ویدئویی آنلاین برای بهبود زندگی والدین، کودکان و مراقبان

قرار ملاقات واکسن کووید - برای افراد 12 تا 17 ساله قرار ملاقات واکسیناسیون کووید-19 را برنامه ریزی کنید.

آموزش COVID - سلامت و ایمنی همه جامعه ما برای ما مهم است. این اطلاعاتی دارد که به همه کمک می‌کند تا درباره COVID-19 و نحوه ایمن ماندن بیشتر بدانند.

سفارش و تحویل غذا در محل Grubhub - با استفاده از برنامه Grubhub می توانید غذا را در کافه Harvest واقع در بیمارستان کودکان Lucile Packard استانفورد سفارش دهید.

بررسی علائم - از این بررسی کننده علائم برای یادگیری اقداماتی که می توانید برای تسکین علائم خود در خانه انجام دهید استفاده کنید.

وبلاگ ما - مشارکت بیمار و خانواده را ترویج می کند. ما هر روز در حال بهبود زندگی هستیم. داستان ها و ایده های ما را برای ایجاد یک زندگی سالم تر و شادتر بخوانید.

آموزش بهداشت به بیمار - اطلاعات جامع در مورد شرایط بهداشتی کودکان

سایر عملکردهای موجود در برنامه خانه

• بیشتر بدانید – درباره StanfordChildren’s بیشتر بدانید. org

 

• شخصی سازی - تنظیمات در منوی برنامه به کاربر اجازه می دهد تا برنامه ها را بر اساس نیازها و ترجیحات خود سفارشی کند. تنظیمات سفارشی به کاربران ما این امکان را می‌دهد که فقط برنامه‌های Stanford Children مورد نیاز خود را انتخاب کنند و برنامه‌هایی را که لازم نیستند حذف کنند و همچنین برنامه‌ها را دوباره سفارش دهند.

 

• اطلاعات برنامه - به کاربر نشان می دهد که از کدام نسخه برنامه ما استفاده می کند، و شرایط استفاده و خط مشی رازداری ما را مشاهده می کند

 

 

Push Notifications و Geo Fence – این ویژگی اعلان‌های سفارشی ارسال شده به بیماران و خانواده‌ها، یادآوری‌های MyChart و غیره را فعال می‌کند، از جمله خوشامدگویی هنگام رسیدن به بیمارستان یا کلینیک بر اساس موقعیت جغرافیایی. برنامه تلفن همراه ما هنگامی که به بیمارستان پاکارد رسیدید، پیام هایی را شناسایی و ارسال می کند.

 

ادغام با HealthKit به Stanford Children's MyChart برای iOS اجازه می‌دهد تا داده‌هایی مانند گام‌های روزانه پیاده‌روی، کالری دریافتی، فشار خون یا گلوکز خون را از برنامه "Health" جمع‌آوری کند و آن را در پرونده پزشکی بیمار گنجانده و تصویر کامل‌تری از سلامت بیمار

 

UW Surgery Resident Assessment

با برنامه ارزیابی رزیدنت بخش جراحی UW به راحتی ارزیابی های فعالیت حرفه ای قابل اعتماد  (EPA) را برای رزیدنت ها انجام دهید!با این برنامه می توانید:

- برای اعضای هیئت علمی، ارزیابی های EPA را برای ساکنان خود پر کنید

- برای دستیاران، ارزیابی های خود را پر کنید و بازخورد اعضای هیئت علمی را مشاهده کنید

- هنگامی که ارزیابی های معلق برای تکمیل دارید، اعلان ها را دریافت کنید

 

Forward - Primary Care For You

این برنامه، یک ارائه دهنده مراقبت های اولیه پیشگیرانه است که مطب ها و کلینیک های پزشک را در سراسر ایالات متحده اداره می کند.در فوروارد، با استفاده از فناوری از اسکنر بدن و آزمایش خون بی‌درنگ گرفته تا داده‌های پوشیدنی‌هایتان، برای ایجاد تصویری کامل از سلامتی‌تان، مراقبت‌های بهداشتی را با استفاده از فناوری متفاوت انجام می‌دهیم، در حالی که پزشک شخصی شما برای طراحی برنامه‌ای متناسب با نیازهای شما با شما همکاری می‌کند. ما معتقدیم که سلامتی شما نباید فقط برای شما اتفاق بیفتد. شما باید تحت کنترل باشید.

 

 

 

 

CovIdentify

تیم ما متشکل از پزشکان و دانشمندان دانشگاه دوک در حال بررسی این موضوع هستند که آیا داده‌های سلامتی از تلفن هوشمند و ساعت هوشمند شما می‌تواند به تشخیص اینکه آیا COVID-19 دارید یا خیر، و انتظار می‌رود که میزان بیماری نشخیص داده شود.از شما برای دسترسی به داده‌های برنامه Health در تلفنتان و استفاده از این داده‌ها همراه با نظرسنجی‌های روزانه برای بررسی اینکه آیا علائم کووید-۱۹ دارید یا خیر، درخواست می‌کنیم.نظرسنجی روزانه ما هر روز دو سوال ساده می پرسد. ما بررسی خواهیم کرد که آیا ارتباطی با داده های گوشی هوشمند و ساعت هوشمند شما وجود دارد یا خیر.

 

 

 

Neolth

Neolth برنامه شماره 1 برای دانش آموزان برای حمایت از سلامت روان است. Neolth توسط دانش آموزان در شرایط بهداشتی برای ایجاد آرامش و تاب آوری استفاده می شود. با پیوستن به جامعه ما برای بهبود سلامت روان دانش آموزان، بکوشید.

Neolth توسط روانشناسان، درمانگران و عصب شناسان برتر ساخته شده است. همه چیز درباره Neolth، از محتوا گرفته تا طراحی و ویژگی‌ها با مشارکت دانشجویان ساخته شده است. Neolth تنها اپلیکیشن سلامت روانی است که جامعه رو به رشدی از سفیران دانشجو دارد تا اطمینان حاصل شود که صدای دانشجویان شنیده می شود.

Neolth بهترین برنامه سلامت روان برای دانش آموزان است و شامل محتوایی برای کاربران مبتدی، متوسط ​​و پیشرفته است که برای سبک زندگی دانشجویی ساخته شده است. تمرین‌های هدایت‌شده بین 2 تا 20 دقیقه هستند، بنابراین می‌توانید روندی را انتخاب کنید که به بهترین وجه متناسب با برنامه‌تان است. هر عمل هدایت شده توسط یک متخصص مراقبت های بهداشتی انجام می شود. هر ماه 5 تمرین هدایت شده شخصی را دریافت خواهید کرد که برای نیازهای سلامتی شما تنظیم شده است. شما می توانید به تمام تمرین های هدایت شده خود (جدید و قدیمی) 24/7 از کتابخانه تمرین خود دسترسی داشته باشید.

Neolth بیش از 100 روش هدایت شده از دسته های زیر دارد:

ذهن آگاهی

تمرینات تنفسی

تصاویر هدایت شده

هنر خلاق

مراقبه

روزنامه نگاری

درمان شناختی رفتاری

 

موضوعات تمرین هدایت شده Neolth عبارتند از:

شک و تردید به خود را شکست دهید

کاوش احساسات

تقویت کننده خلق و خوی

آرامش سریع

تقویت روابط

پاک کردن نگرانی

 

ویژگی های اضافی:

داستان های دانشجویی داستان هایی به سبک پادکست یا vlog هستند که در آن دانش آموزان واقعی درباره سلامت روان خود صادقانه صحبت می کنند. بشنوید که همسالانتان چه می گذرانند: با چه چیزی دست و پنجه نرم می کنند و چگونه استرس و سلامت روان خود را مدیریت می کنند. Neolth بیش از 50 داستان دانشجویی دارد که برای دانشجویان دبیرستان، کالج و فارغ التحصیل ساخته شده است. بلافاصله پس از ثبت نام به همه این محتوا دسترسی پیدا کنید تا مشکلات را از بین ببرید و بدانید که در سفر سلامت روان خود تنها نیستید.

 

MBH Connect

برنامه MBH Connect از برنامه های درمانی آنلاین سرپایی ارائه شده توسط برند معتبر Meadows پشتیبانی می کند. MBH Connect این امکان را به شما می دهد که در اتاق نشیمن خود، درمان حرفه ای و مراقبت بهداشتی را دریافت کنید. با استفاده از برنامه درسی جامعی که در برنامه‌های سرپایی حضوری ما پیدا می‌کنید اما در قالبی راحت‌تر و منعطف‌تر، به سلامت روان، اعتیاد، تروما و ... خود کمک میکنید.

 

 

 

Embrace Health

به Embrace Health خوش آمدید!

هر کجا که در سفر سلامت روان خود هستید، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم تا در هر مرحله از راه به شما کمک کنیم و ابزارهایی را که برای مدیریت علائم، تقویت نقاط قوت خود نیاز دارید را در اختیارتان قرار دهیم!ما خدمات مختلف از راه دور، از درمان فردی، گروه درمانی و قرار ملاقات آنلاین روانپزشکی را ارائه می دهیم.

ارائه دهندگان ما اینجا هستند تا به شما کمک کنند تا سلامت روان خود را در آغوش بگیرید! برای ارتباط با یکی از ارائه دهندگان ما، تنها چیزی که نیاز دارید وای فای قابل اعتماد و تلفن هوشمند، لپ تاپ یا تبلت است.

خودشه!ما مراقبت های بهداشتی رفتاری مجازی را به صورت آنلاین ارائه می دهیم. برای تمام سنین موجود است. امروز سلامت روان خود را در آغوش بگیرید!

 

DrOnline Specialist

با استفاده از پلتفرم مشارکت خدمات بهداشتی مبتنی بر تقاضای مجازی DrOnline، به بیماران خود دسترسی بی نظیری از نوع مراقبت بدهید. بیمارستان، کلینیک یا گروه متخصص خود را تبلیغ کنید تا بیماران بیشتری را جذب کنید و با لمس یک دکمه وفاداری آنها را ایجاد کنید. DrOnline اولین گام اساسی در هر استراتژی درب ورودی دیجیتال مراقبت های بهداشتی است. جایگزینی راه حل های چندگانه، به شما کمک می کند هزینه های نرم افزار را کاهش دهید و گردش کار را ساده کنید.

* بیماران جدید را با رزرو فوری به کلینیک بیمارستان یا گروه تخصصی خود هدایت کنید.

* خود برنامه ریزی آنلاین.

* با اجازه دادن به بیماران برای ثبت نام در DrOnline، کاغذبازی خسته کننده را حذف کنید.

* با اجازه دادن به بیماران بازگشته برای رزرو سریع بازدیدهای مجازی، وفاداری را افزایش دهید.

* دسترسی به حجم بیمار قابل اعتماد و رو به رشد.

* وظایف اداری را به گروه بسپارید تا بتوانید بر ارائه مراقبت تمرکز کنید.

* سفارش تست های آزمایشگاهی و دارو.

* انعطاف پذیری برای ارائه مراقبت در زمان راحتی شما.

* برای بازدیدهای اولیه و بازدیدهای پس از عملیات از طریق چت ویدیویی با بیماران خود ارتباط برقرار کنید. چه در دفتر کار خود در آسایش خانه خود باشید و چه حتی در تعطیلات.

* زمان خود را در مطب برای ملاقات با بیماران کاهش دهید و تعداد اقدامات را به صورت روزانه افزایش دهید.

* با چند کلیک می توانید بیماران خود را به انجمن DrOnline دعوت کنید و وضعیت مراقبت های بهداشتی را به آنها ارائه دهید.

 

Secure-UNO

این برنامه به طور انحصاری برای پزشکان طراحی شده است و به طور کامل با سایر راه حل های MedOfficePro از جمله Secure-Dox فرم های آنلاین و مدیریت نمودار برای ASC ها، Secure-Fax فکس آنلاین با گردش کار و SecureXFlow جریان کاری رونویسی پیشرفته، یکپارچه شده است. پزشکان پرمشغله از Secure-UNO برای نسخه نوشتن، گزارش‌های eSign، جستجوی نمودارهای بیمار و موارد دیگر استفاده می‌کنند. این برنامه به پزشکان اجازه می‌دهد تا گزارش‌های مربوط به امکانات مختلف مانند مرکز جراحی، بیمارستان و عمل خود را از همان ورود نوشته و بررسی کنند.

Diastrong

DiaStrong مدیریت متمرکز دیابت را در اختیار شما قرار می دهد!

ما به همه افراد دیابتی و پیش دیابتی کمک می کنیم تا با متخصصان پیشرو در این زممینه بپیوندند و به مراقبت های لازم برای کنترل دیابت دست پیدا کنند.ماموریت DiaStrong حمایت از جامعه دیابت با ارائه مراقبت های مدیریت دیابت با دسترسی آسان و مقرون به صرفه، در هر زمان و هر مکان است.

 

 

 

 

Child Protector

این برنامه در هنگام ارزیابی کودکانی که ممکن است مورد آزار جسمی قرار گرفته باشند، به خدمات حفاظت از کودکان، مجری قانون و پرسنل پزشکی کمک می کند. ویژگی های این برنامه:

-انیمیشن های واقع گرایانه از اینکه چگونه صدمات دوران کودکی ممکن است اتفاق بیفتد، هم تصادفی و هم وارد شده. انواع آسیب عبارتند از کبودی، سوختگی، آسیب سر، شکستگی و آسیب های شکمی

-نیازهای تحقیقاتی بیشتر، و آزمایشات پزشکی بیشتر برای هر یک از انواع آسیب

- کتابخانه ای با بیش از 100 انیمیشن با روایت همراه که مکانیسم های انواع آسیب ها را برای کودکان به تصویر می کشد.

شرح یافته های پزشکی، معنای آن یافته ها، و نحوه استفاده از آنها در فرآیندهای تحقیقاتی، قانونی یا دادگاه

-ابزار گرفتن تاریخچه برای محققین و متخصصان پزشکی

 

ACC Guideline Clinical App

به توصیه‌های راهنمای بالینی کالج آمریکایی قلب و عروق دسترسی داشته باشید و از ابزارهای تعاملی مانند امتیاز خطر، محاسبه‌گر دوز و الگوریتم‌ها از طریق برنامه بالینی راهنمای ACC استفاده کنید. این برنامه همچنین دارای ویژگی هایی مانند نشانک های قابل تنظیم، یادداشت برداری و فایل های PDF قابل ایمیل می باشد. برنامه راهنمای ACC هم برای اعضا و هم برای غیرعضو رایگان است.این برنامه خانه سیار ACC برای محتوای دستورالعمل بالینی و ابزار برای پزشکانی است که از بیماران مبتلا به بیماری قلبی عروقی مراقبت می کنند.

دستورالعمل های فعلی در برنامه عبارتند از:

• فیبریلاسیون دهلیزی AF

• خطر قلبی عروقی خطر CV))

• پیوند بای پس عروق کرونر CABG

• کلسترول Chol

• درمان مبتنی بر دستگاه DBT

• به‌روزرسانی درمان ضد پلاکتی دوگانهDAPT

• نارسایی قلبی HF

• فشار خون بالا BP

• کاردیومیوپاتی هیپرتروفیک HCM

• سبک زندگی Lstyle

• سندرم‌های کرونری حاد غیر ST-Elevation (NSTEMI)

• چاقی

• مداخله عروق کرونر از راه پوست PCI

• بیماری شریان محیطی PAD

• مدیریت بعد از عمل برای جراحی غیرقلبی (پریوپ)

• بیماری قلبی ایسکمیک پایدار SIHD

• انفارکتوس میوکارد با ST-Elevated (STEMI)

• تاکی کاردی فوق بطنی SVT

• سنکوپ

• بیماری دریچه ای قلب VHD

• آریتمی های بطنی و پیشگیری از مرگ ناگهانی قلبی VA/SCD

منتظر به‌روزرسانی‌های مداوم، محتوای دستورالعمل‌های بیشتر و ابزار باشید.

myVolara

منابع مفیدی برای استفاده از سیستم هیلرم Volara™ برای درمان نوسانی و انبساط ریه (OLE) و سیستم سرفه Synclara™ برای درمان مکانیکی دم‌کردن- بیرون‌زدن (MIE) در دسترس شماست. این برنامه ابزاری مناسب برای استفاده از این سیستم ها برای درمان CPEP، CHFO، Nebulizer و شبیه سازی سرفه است. از بیمارستان به خانه

 

 

 

 

 

WakeMed

بیماران و خانواده‌ها در قلب همه کارهای ما هستند، و برنامه WakeMed All Access اتصال آسان‌تری را به خدمات، ارائه‌دهندگان و مکان‌های درمانی نسبت به قبل ارائه می‌دهد.از طریق برنامه ما، می توانید:

• یک پزشک یا یک سرویس پیدا کنید

• قراری تعیین کنید

• مسیرهای گام به گام را از خانه یا محل کار خود تا محل مراقبت خود دریافت کنید و به محل دقیق پارک خود برگردید

• زمان انتظار بخش اورژانس و مراقبت فوری را بررسی کنید

• با ما تماس بگیرید

• دسترسی به WakeMed MyChart

• پیوند به منابع زایمان برای بیماران باردار

• با آخرین اخبار از تنها سیستم بهداشتی مستقر در ویک کانتی و موارد دیگر همراه باشید

• مراقبت فوری مجازی WakeMed

به علاوه، می‌توانید با دسترسی به مراقبت فوری مجازی WakeMed، مراقبت‌های مورد نیاز خود را به سرعت، کارآمد و از ارائه‌دهندگانی که می‌شناسید و به آنها اعتماد دارید، دریافت کنید.

ماموریت ما بهبود سلامت و رفاه جامعه خود با ارائه مراقبت های برجسته و دلسوزانه به همه است - و ما مشتاقانه منتظر مراقبت از شما و خانواده شما هستیم.

 

MD on Call

هزاران پزشک، دستیار و دانشجوی پزشکی در سراسر جهان به MD on Call اعتماد دارند.

در دانشکده پزشکی، ما چیزهای زیادی در مورد بیماری ها و مبنای مدیریت آنها می آموزیم. با این حال، ما به طور سنتی کمتر در معرض مشکلات ظاهراً آسان مانند درد، حالت تهوع یا هیپوکالمی هستیم. اغلب اوقات، این مسائل به کادر پرستاری مربوط می شود. در آن زمان، تیم معالج دور هستند و شما در حال دویدن در سراسر بیمارستان هستید.

MD on Call به شما نکاتی را در مورد چگونگی ارزیابی سریع و مدیریت (حاد) مشکلات را می‌دهد تا بتوانید به ارزیابی بیمار بروید، به معالجه بیمار بعدی بروید یا به اتاق خود بروید و درمان را به همکاران دیگر بسپارید

MD در تماس به 5 بخش اصلی تقسیم می شود:

• مشکلات • 26 موقعیت تماس مکرر (از جمله مدیریت برخی شرایط خاص)

درد شکم

سندرم حاد کرونری

تحریک / خشونت

آنافیلاکسی

خون ریزی

درد قفسه سینه

یبوست

سوزش ادرار / UTI

تنگی نفس

تب

سردرد

فشار خون

فشار خون بالا

بیخوابی

مننژیت

حالت تهوع / استفراغ

درد

تسکین

پنومونی

تشنج

تاکی کاردی

MHP Connect

Mission Health Partners یک شبکه تحت رهبری پزشک متشکل از پزشکان، بیمارستان ها و سایر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی است که با هم کار می کنند . با استفاده از پروتکل ها و اقدامات اثبات شده ، برای بهبود مراقبت از بیمار، کاهش هزینه و نشان دادن ارزش به جامعه.این برنامه دسترسی به منابع و اطلاعات را برای اعضای MHP تسهیل می کند.

 

Picis SmarTrack Go

یک برنامه کاربردی موبایلی مناسب که ارتباطات را بهبود می بخشد و دسترسی فوری به اطلاعات را برای پزشکان و کارکنان بیمارستان فراهم می کند.

• اطلاعات منطبق با HIPAA برای کارهای روزانه در یک برنامه واحد در یک دستگاه تلفن همراه

• دسترسی به برنامه های جراحی. این امکان را برای جراحان فراهم می کند تا وضعیت موارد خود را در هر زمان و از هر مکان بررسی کنند.

ارتباط راحت در سرتاسر امکانات شما با امکان ارسال و دریافت اعلان‌های فشار زمان واقعی از SmarTrack Next شامل:

• تاخیر در پرونده

• تغییرات اتاق و وضعیت

• اعلان های بیمارستان

• مستقیم پیام های کارکنان

 

Netsmart Mobile Advisor™

برنامه Netsmart Mobile Advisor™ برای استفاده توسط پزشکان آسایشگاه که از راه حل Homecare Advisor و Hospice Advisor استفاده می کنند، طراحی شده است. این برنامه می‌تواند به ساده‌سازی گردش کار، استانداردسازی فرآیندهای بالینی و بهبود هماهنگی مراقبت‌ها با دسترسی پزشکان به اطلاعات مورد نیاز در زمان و مکان مورد نیاز از طریق دستگاه تلفن همراه کمک کند. دسترسی سریع به اطلاعات نمودار بیمار، برنامه پزشک و مستندات بالینی به بهبود بهره وری، افزایش کارایی و بهبود مدیریت زمان کمک می کند.

Sober Peer

Sober Peer یک پلت فرم سلامت تلفن همراه مبتنی بر هوش مصنوعی برای ارزیابی و درمان شیوه های بازیابی مصرف مواد است.پلت فرم ما خدمات پشتیبانی مداخله، درمان و بهبودی اولیه را گسترش می‌دهد و سیستم‌های تحویل و کیفیت درمان را در حمایت از طرح‌های درمانی یکپارچه مبتنی بر جامعه بهبود می‌بخشد.با استفاده از هوش مصنوعی برای ارائه مراقبت های کارآمد و مبتنی بر شواهد، این سیستم:

- فرآیند بازیابی را اندازه گیری و امتیاز می دهد

- پیش بینی نتایج بیمار

- پروتکل های یک به یک را تجویز می کند

- پیشنهاد فعالیت های درمانی برای بیماران

- پشتیبانی تصمیم گیری بهترین اقدام بعدی را به ارائه دهندگان ارائه می دهد.

 

OrthoNC

برنامه تلفن همراه OrthoNC برای بهبود تجربه بیمار و افزایش ارتباطات در مطب طراحی شده است. این برنامه به شما این امکان را می دهد که:

- قبل از قرار ملاقات، فرم ها را پر کنید و اسناد را امضا کنید

- قرار ملاقات ها را برنامه ریزی کنید

- یادآوری برای قرار ملاقات ها، روش ها و جراحی های آینده دریافت کنید

- دستورالعمل ها و یادآوری های قبل و بعد از عمل را دریافت کنید

- از زمان انتظار روی تلفن خودداری کنید

- ارتباط مستقیم با کارکنان بالینی ما

- اطلاعات مربوط به سلامت شخصی را ردیابی کنید

- مکاتبه با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی از طریق کنفرانس های ویدئویی پزشکی از راه دور

برنامه تلفن همراه OrthoNC نباید برای موارد فوری استفاده شود. در صورت اورژانس پزشکی با 911 تماس بگیرید.

 

GetWell Rounds+

یک سیستم جمع‌آوری، گزارش و روند بی‌درنگ داده است که به‌طور خاص برای کمک به ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی طراحی شده است تا بهترین شیوه‌ها را شناسایی کنند، زمان مستندسازی ارائه‌دهنده را کاهش دهد و کیفیت، ایمنی و تجربه بیمار را بهبود بخشد. سیستم‌های مراقبت‌های بهداشتی با استفاده از رابط کاربری آسان و کاربردی، می‌توانند تلاش‌های جمع‌آوری داده‌ها مانند جمع بندی اطلاعات بیمار، ممیزی‌های کیفیت و چک‌لیست‌های ایمنی را تا حد زیادی بهبود بخشند. نظرسنجی‌های بلادرنگ Rounds+، فرم‌های جمع‌آوری داده‌ها، هشدارهای بازیابی خدمات، و گزارش‌های قابل تنظیم و داشبوردهای پرطرفدار، تیم‌های مراقبت را با داده‌های فوری و عملی برای هدف قرار دادن تلاش‌های بهبود در زمان واقعی مجهز می‌کنند. با بیش از 100 مورد استفاده مختلف، Rounds+ می تواند به طور مثبت بر تمام نقاط مراقبت در سراسر سیستم سلامت تأثیر بگذارد. Rounds+ می تواند به عنوان یک سیستم مستقل عمل کند یا می تواند با EHR/EMR ادغام شود.

 

MGH ACLS

برنامه MGH ACLS توسط پزشکان آموزش دیده در هاروارد و با همکاری انجمن قلب آمریکا AHA برای کمک به پزشکان ، دستیاران پزشک، پرستاران و تکنسین های فوریت های پزشکی EMT ایجاد شده است تا بالاترین سطح پشتیبانی از بیماران قلبی  را ارائه دهند. ACLS در محل مراقبت. این به عنوان پروژه ای برای کمک به پزشکان در بیمارستان عمومی ماساچوست ،یک بیمارستان آموزشی دانشکده پزشکی هاروارد آغاز شد  و سپس پس از نشان دادن تأثیر مثبت قابل توجه، گسترش یافت تا دامنه ملی داشته باشد. مهمتر از همه، بازخورد بلادرنگ کاربران پزشک ما به طور مداوم باعث بهبود در طراحی، ویژگی‌ها و عملکرد برنامه می‌شود تا بهترین تجربه را در ارائه مراقبت‌های نجات بخش در کنار تخت داشته باشید.

ما مدیون بیماران خود هستیم که از بهترین ابزارهای سلامت دیجیتال استفاده کنند تا بیشترین شانس را برای زنده ماندن از بیماری های قلبی حاد تهدید کننده زندگی داشته باشند. برای این منظور، ما یک برنامه تلفن همراه رایگان، بصری و با دقت بررسی شده برای کمک به پزشکان مراقبت های بهداشتی ،  ایجاد کرده ایم .

 

 

E3 by Enclara Pharmacia

با این اپ،گردش کار دارویی آسان شد

E3 Mobile برای ساده‌سازی جریان‌های کاری با ارائه طیف گسترده‌ای از ابزارها و گزینه‌ها به پرستاران آسایشگاه طراحی شده است. E3 Mobile که به طور انحصاری برای مشتریان Enclara Pharmacia در دسترس است، یک برنامه موبایل ساده و شهودی برای گوشی هوشمند یا تبلت شما است که به گونه ای طراحی شده است تا عملاً نیاز به برداشتن تلفن و تماس با داروخانه برای سفارش و توزیع داروها را برطرف کند.

• به راحتی از طریق E3 Mobile سفارش مجدد پر کنید، عملاً نیازی به برداشتن تلفن و تماس ،برای سفارش و توزیع دارو نیست.

• داروها، تشخیص ها و آلرژی ها را به سرعت مرور کنید

• سفارشات اخیر را به راحتی مشاهده کنید و یک بسته را پیگیری کنید

• به سادگی داروهای فرمولی و غیر فرمولی را شناسایی کنید

• در زمان صرفه جویی می کند و به بیمار اجازه می دهد تا درگیر بیشتر و زمان کمتری برای کارهای اداری باشد

 

ایمنی بیمار و انطباق داروخانه

• منوهای کشویی پرستار را راهنمایی می‌کند تا داروها را برای همه فیلدهای مورد نیاز با دقت وارد کند و ورودی‌های پرکاربرد برای تسریع در انتخاب در دسترس است.

• اعتباسنجی کاربر از طریق نام کاربری و رمز عبور منحصر به فرد به صورت الکترونیکی خطرات انحراف مواد کنترل شده را کاهش می دهد

• هشدارهای داخلی خطاهای بالقوه ورود سفارش را شناسایی می کند تا از پروفایل دارویی دقیق اطمینان حاصل شود

• توانایی پزشک برای آگاه شدن از تمام دستورات تحت مجوز او

مشتریان Enclara Pharmacia با اعتبار ورود می توانند E3 Mobile را دانلود و استفاده کنند. با این حال، برخی از عملکردها مانند پروفایل کردن و سفارش داروهای جدید برای توزیع، مستلزم این است که آسایشگاه شما در محیط E3 قرار داشته باشد و به شما اجازه انجام این کارها را از طریق E3 Mobile بدهد. اگر آسایشگاه شما علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد محیط E3 است، همین امروز با ما تماس بگیرید.

بالا