تامین آرامش روحی با دستگاه Spire

با کمک این دستگاه خیالتان از بابت روح و روانتان راحت باشد شما با پوشیدن این گجت قادر به کنترل وضعیت روحی و روانی تان در هر شرایطی هستید

 

در سال های گذشته گجت های پوشیدنی رشد چشمگیری را تجربه کردند. هر یک از این ابزارها با تحت کنترل قرار دادن شرایط بدن، راهکار های ورزشی مخصوص به خود را پیشنهاد می دادند و سعی می کردند نقش مؤثری را در سلامت بدن شما ایفا نمایند.

اما در این بین Spire حکایتی متفاوت دارد؛ این ابزار پوشیدنی، سلامت روحی کاربر را هدف قرار داده و سعی کرده است تا تکنولوژی را در حوزه ای متفاوت به کار گیرد. سلامت روحی موضوعی است که انسان شهرنشین امروزی کمتر به آن اهمیت می دهد و در لا به لای استرس های روزانه، به کل فراموشش می کند.

Spire در واقع با اتصال به لباس شما، علائم حیاتی بدن را مورد کنترل قرار می دهد و سپس تشخیص می دهد که آیا شما از لحاظ روانی عصبی هستید یا خیر. Spire هنگامی که احساس کند بدن شما تحت استرس شدیدی است، از طریق اپلیکیشن موبایل، این موضوع را به اطلاعاتان می رساند.

Spire قرار نیست درمان عجیب و غریبی را پیشنهاد دهد؛ این دستگاه تنها با یک هشدا یک خطی سعی می کند به شما یادآور شود که اکنون موقع نفس عمیق کشیدن و حفظ آرامش است. اتفاقی که بسیاری از ما در طول روز آن را فراموش می کنیم.

بالا