myVolara

منابع مفیدی برای استفاده از سیستم هیلرم Volara™ برای درمان نوسانی و انبساط ریه (OLE) و سیستم سرفه Synclara™ برای درمان مکانیکی دم‌کردن- بیرون‌زدن (MIE) در دسترس شماست. این برنامه ابزاری مناسب برای استفاده از این سیستم ها برای درمان CPEP، CHFO، Nebulizer و شبیه سازی سرفه است. از بیمارستان به خانه

 

 

 

 

 

WakeMed

بیماران و خانواده‌ها در قلب همه کارهای ما هستند، و برنامه WakeMed All Access اتصال آسان‌تری را به خدمات، ارائه‌دهندگان و مکان‌های درمانی نسبت به قبل ارائه می‌دهد.از طریق برنامه ما، می توانید:

• یک پزشک یا یک سرویس پیدا کنید

• قراری تعیین کنید

• مسیرهای گام به گام را از خانه یا محل کار خود تا محل مراقبت خود دریافت کنید و به محل دقیق پارک خود برگردید

• زمان انتظار بخش اورژانس و مراقبت فوری را بررسی کنید

• با ما تماس بگیرید

• دسترسی به WakeMed MyChart

• پیوند به منابع زایمان برای بیماران باردار

• با آخرین اخبار از تنها سیستم بهداشتی مستقر در ویک کانتی و موارد دیگر همراه باشید

• مراقبت فوری مجازی WakeMed

به علاوه، می‌توانید با دسترسی به مراقبت فوری مجازی WakeMed، مراقبت‌های مورد نیاز خود را به سرعت، کارآمد و از ارائه‌دهندگانی که می‌شناسید و به آنها اعتماد دارید، دریافت کنید.

ماموریت ما بهبود سلامت و رفاه جامعه خود با ارائه مراقبت های برجسته و دلسوزانه به همه است - و ما مشتاقانه منتظر مراقبت از شما و خانواده شما هستیم.

 

MD on Call

هزاران پزشک، دستیار و دانشجوی پزشکی در سراسر جهان به MD on Call اعتماد دارند.

در دانشکده پزشکی، ما چیزهای زیادی در مورد بیماری ها و مبنای مدیریت آنها می آموزیم. با این حال، ما به طور سنتی کمتر در معرض مشکلات ظاهراً آسان مانند درد، حالت تهوع یا هیپوکالمی هستیم. اغلب اوقات، این مسائل به کادر پرستاری مربوط می شود. در آن زمان، تیم معالج دور هستند و شما در حال دویدن در سراسر بیمارستان هستید.

MD on Call به شما نکاتی را در مورد چگونگی ارزیابی سریع و مدیریت (حاد) مشکلات را می‌دهد تا بتوانید به ارزیابی بیمار بروید، به معالجه بیمار بعدی بروید یا به اتاق خود بروید و درمان را به همکاران دیگر بسپارید

MD در تماس به 5 بخش اصلی تقسیم می شود:

• مشکلات • 26 موقعیت تماس مکرر (از جمله مدیریت برخی شرایط خاص)

درد شکم

سندرم حاد کرونری

تحریک / خشونت

آنافیلاکسی

خون ریزی

درد قفسه سینه

یبوست

سوزش ادرار / UTI

تنگی نفس

تب

سردرد

فشار خون

فشار خون بالا

بیخوابی

مننژیت

حالت تهوع / استفراغ

درد

تسکین

پنومونی

تشنج

تاکی کاردی

MHP Connect

Mission Health Partners یک شبکه تحت رهبری پزشک متشکل از پزشکان، بیمارستان ها و سایر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی است که با هم کار می کنند . با استفاده از پروتکل ها و اقدامات اثبات شده ، برای بهبود مراقبت از بیمار، کاهش هزینه و نشان دادن ارزش به جامعه.این برنامه دسترسی به منابع و اطلاعات را برای اعضای MHP تسهیل می کند.

 

Picis SmarTrack Go

یک برنامه کاربردی موبایلی مناسب که ارتباطات را بهبود می بخشد و دسترسی فوری به اطلاعات را برای پزشکان و کارکنان بیمارستان فراهم می کند.

• اطلاعات منطبق با HIPAA برای کارهای روزانه در یک برنامه واحد در یک دستگاه تلفن همراه

• دسترسی به برنامه های جراحی. این امکان را برای جراحان فراهم می کند تا وضعیت موارد خود را در هر زمان و از هر مکان بررسی کنند.

ارتباط راحت در سرتاسر امکانات شما با امکان ارسال و دریافت اعلان‌های فشار زمان واقعی از SmarTrack Next شامل:

• تاخیر در پرونده

• تغییرات اتاق و وضعیت

• اعلان های بیمارستان

• مستقیم پیام های کارکنان

 

Netsmart Mobile Advisor™

برنامه Netsmart Mobile Advisor™ برای استفاده توسط پزشکان آسایشگاه که از راه حل Homecare Advisor و Hospice Advisor استفاده می کنند، طراحی شده است. این برنامه می‌تواند به ساده‌سازی گردش کار، استانداردسازی فرآیندهای بالینی و بهبود هماهنگی مراقبت‌ها با دسترسی پزشکان به اطلاعات مورد نیاز در زمان و مکان مورد نیاز از طریق دستگاه تلفن همراه کمک کند. دسترسی سریع به اطلاعات نمودار بیمار، برنامه پزشک و مستندات بالینی به بهبود بهره وری، افزایش کارایی و بهبود مدیریت زمان کمک می کند.

Sober Peer

Sober Peer یک پلت فرم سلامت تلفن همراه مبتنی بر هوش مصنوعی برای ارزیابی و درمان شیوه های بازیابی مصرف مواد است.پلت فرم ما خدمات پشتیبانی مداخله، درمان و بهبودی اولیه را گسترش می‌دهد و سیستم‌های تحویل و کیفیت درمان را در حمایت از طرح‌های درمانی یکپارچه مبتنی بر جامعه بهبود می‌بخشد.با استفاده از هوش مصنوعی برای ارائه مراقبت های کارآمد و مبتنی بر شواهد، این سیستم:

- فرآیند بازیابی را اندازه گیری و امتیاز می دهد

- پیش بینی نتایج بیمار

- پروتکل های یک به یک را تجویز می کند

- پیشنهاد فعالیت های درمانی برای بیماران

- پشتیبانی تصمیم گیری بهترین اقدام بعدی را به ارائه دهندگان ارائه می دهد.

 

OrthoNC

برنامه تلفن همراه OrthoNC برای بهبود تجربه بیمار و افزایش ارتباطات در مطب طراحی شده است. این برنامه به شما این امکان را می دهد که:

- قبل از قرار ملاقات، فرم ها را پر کنید و اسناد را امضا کنید

- قرار ملاقات ها را برنامه ریزی کنید

- یادآوری برای قرار ملاقات ها، روش ها و جراحی های آینده دریافت کنید

- دستورالعمل ها و یادآوری های قبل و بعد از عمل را دریافت کنید

- از زمان انتظار روی تلفن خودداری کنید

- ارتباط مستقیم با کارکنان بالینی ما

- اطلاعات مربوط به سلامت شخصی را ردیابی کنید

- مکاتبه با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی از طریق کنفرانس های ویدئویی پزشکی از راه دور

برنامه تلفن همراه OrthoNC نباید برای موارد فوری استفاده شود. در صورت اورژانس پزشکی با 911 تماس بگیرید.

 

GetWell Rounds+

یک سیستم جمع‌آوری، گزارش و روند بی‌درنگ داده است که به‌طور خاص برای کمک به ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی طراحی شده است تا بهترین شیوه‌ها را شناسایی کنند، زمان مستندسازی ارائه‌دهنده را کاهش دهد و کیفیت، ایمنی و تجربه بیمار را بهبود بخشد. سیستم‌های مراقبت‌های بهداشتی با استفاده از رابط کاربری آسان و کاربردی، می‌توانند تلاش‌های جمع‌آوری داده‌ها مانند جمع بندی اطلاعات بیمار، ممیزی‌های کیفیت و چک‌لیست‌های ایمنی را تا حد زیادی بهبود بخشند. نظرسنجی‌های بلادرنگ Rounds+، فرم‌های جمع‌آوری داده‌ها، هشدارهای بازیابی خدمات، و گزارش‌های قابل تنظیم و داشبوردهای پرطرفدار، تیم‌های مراقبت را با داده‌های فوری و عملی برای هدف قرار دادن تلاش‌های بهبود در زمان واقعی مجهز می‌کنند. با بیش از 100 مورد استفاده مختلف، Rounds+ می تواند به طور مثبت بر تمام نقاط مراقبت در سراسر سیستم سلامت تأثیر بگذارد. Rounds+ می تواند به عنوان یک سیستم مستقل عمل کند یا می تواند با EHR/EMR ادغام شود.

 

MGH ACLS

برنامه MGH ACLS توسط پزشکان آموزش دیده در هاروارد و با همکاری انجمن قلب آمریکا AHA برای کمک به پزشکان ، دستیاران پزشک، پرستاران و تکنسین های فوریت های پزشکی EMT ایجاد شده است تا بالاترین سطح پشتیبانی از بیماران قلبی  را ارائه دهند. ACLS در محل مراقبت. این به عنوان پروژه ای برای کمک به پزشکان در بیمارستان عمومی ماساچوست ،یک بیمارستان آموزشی دانشکده پزشکی هاروارد آغاز شد  و سپس پس از نشان دادن تأثیر مثبت قابل توجه، گسترش یافت تا دامنه ملی داشته باشد. مهمتر از همه، بازخورد بلادرنگ کاربران پزشک ما به طور مداوم باعث بهبود در طراحی، ویژگی‌ها و عملکرد برنامه می‌شود تا بهترین تجربه را در ارائه مراقبت‌های نجات بخش در کنار تخت داشته باشید.

ما مدیون بیماران خود هستیم که از بهترین ابزارهای سلامت دیجیتال استفاده کنند تا بیشترین شانس را برای زنده ماندن از بیماری های قلبی حاد تهدید کننده زندگی داشته باشند. برای این منظور، ما یک برنامه تلفن همراه رایگان، بصری و با دقت بررسی شده برای کمک به پزشکان مراقبت های بهداشتی ،  ایجاد کرده ایم .

 

 

E3 by Enclara Pharmacia

با این اپ،گردش کار دارویی آسان شد

E3 Mobile برای ساده‌سازی جریان‌های کاری با ارائه طیف گسترده‌ای از ابزارها و گزینه‌ها به پرستاران آسایشگاه طراحی شده است. E3 Mobile که به طور انحصاری برای مشتریان Enclara Pharmacia در دسترس است، یک برنامه موبایل ساده و شهودی برای گوشی هوشمند یا تبلت شما است که به گونه ای طراحی شده است تا عملاً نیاز به برداشتن تلفن و تماس با داروخانه برای سفارش و توزیع داروها را برطرف کند.

• به راحتی از طریق E3 Mobile سفارش مجدد پر کنید، عملاً نیازی به برداشتن تلفن و تماس ،برای سفارش و توزیع دارو نیست.

• داروها، تشخیص ها و آلرژی ها را به سرعت مرور کنید

• سفارشات اخیر را به راحتی مشاهده کنید و یک بسته را پیگیری کنید

• به سادگی داروهای فرمولی و غیر فرمولی را شناسایی کنید

• در زمان صرفه جویی می کند و به بیمار اجازه می دهد تا درگیر بیشتر و زمان کمتری برای کارهای اداری باشد

 

ایمنی بیمار و انطباق داروخانه

• منوهای کشویی پرستار را راهنمایی می‌کند تا داروها را برای همه فیلدهای مورد نیاز با دقت وارد کند و ورودی‌های پرکاربرد برای تسریع در انتخاب در دسترس است.

• اعتباسنجی کاربر از طریق نام کاربری و رمز عبور منحصر به فرد به صورت الکترونیکی خطرات انحراف مواد کنترل شده را کاهش می دهد

• هشدارهای داخلی خطاهای بالقوه ورود سفارش را شناسایی می کند تا از پروفایل دارویی دقیق اطمینان حاصل شود

• توانایی پزشک برای آگاه شدن از تمام دستورات تحت مجوز او

مشتریان Enclara Pharmacia با اعتبار ورود می توانند E3 Mobile را دانلود و استفاده کنند. با این حال، برخی از عملکردها مانند پروفایل کردن و سفارش داروهای جدید برای توزیع، مستلزم این است که آسایشگاه شما در محیط E3 قرار داشته باشد و به شما اجازه انجام این کارها را از طریق E3 Mobile بدهد. اگر آسایشگاه شما علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد محیط E3 است، همین امروز با ما تماس بگیرید.

PK8

برنامه تلفن همراه PatientKeeper از گردش کار بالینی پزشکان پشتیبانی می کند و در هر زمان و هر مکان دسترسی به داده های بالینی جمع آوری شده از سیستم های پشتیبان متفاوت را فراهم می کند. پلتفرم موبایل PatientKeeper سیستم‌های بیمارستانی موجود شما را پوشش می‌دهد تا پزشکان بتوانند به راحتی به نتایج بالینی دسترسی داشته باشند، تصاویر PACS سازمانی را مشاهده کنند، سفارش‌ها را وارد کنند، هزینه‌ها را وارد کنند و سایر جریان‌های کار بالینی را انجام دهند .همه اینها از داخل یک برنامه واحد در iPad®، iPhone® یا iPod touch خود برای دسترسی به داده ها، سازمان شما باید مشتری PatientKeeper دارای مجوز باشد

این نرم افزار فقط در رابطه با نصب و راه اندازی PatientKeeper در بیمارستان یا پزشک عمل می کند. برای اطلاعات ورود به سیستم، لطفاً با نماینده PatientKeeper سازمان خود تماس بگیرید یا برای درخواست نمایش روی پیوند زیر کلیک کنید.با پلتفرم موبایل PatientKeeper، پزشکان می توانند:

• وارد آزمایشگاه، دارو، تصویربرداری تشخیصی، رژیم غذایی، مشاوره و سایر سفارشات شوید.

• هزینه هر ویزیت/برخورد بیمار را وارد کنید. به راحتی بازدیدهایی را با هزینه های گمشده شناسایی کنید.

• فهرست دقیق و به روز بیماران را بررسی و مدیریت کنید.

• دسترسی و نتایج آزمایشگاه روند از آزمایشگاه های مستقر در بیمارستان و جامعه.

• نتایج آزمایشات رادیولوژی، میکروبیولوژی و پاتولوژی را بررسی کنید.

• به طور یکپارچه به تصاویر PACS سازمانی مستقیماً از گزارش تصویر در یک برنامه واحد دسترسی پیدا کنید.

• فهرست داروها از جمله داروهای IV را مرور کنید و سابقه داروهای قطع شده را ببینید. تاریخچه تجویز کامل بیماران از جمله دوزهای داده نشده را مرور کنید.

• مشاهده تمام یادداشت های بالینی از جمله پذیرش، پیشرفت، مشاوره، ترخیص، و یادداشت های عمل.

• ارائه یک نگاه دما، فشار خون، ضربان قلب، و سایر علائم حیاتی و همچنین اندازه گیری های ورودی/خروجی را مرور کنید.

• آلرژی های شناخته شده بیمار، از جمله ماده، نوع (دارو، غذا یا محیط) و شرح هر واکنشی را مرور کنید.

• و خیلی بیشتر

 

OnlineCare CP

برنامه OnlineCare Care Provider پلت فرم مراقبت ارتباطی مشترک با GPS را در میان پرستاران، دستیاران پزشکی، متخصصان تغذیه، درمانگران شغلی، درمانگران تنفسی و بیمارانشان از جمله پزشکان و متخصصان مراقبت های اولیه فراهم می کند. همه برای ارائه مدیریت مراقبت مداوم برای مدیریت مراقبت پیچیده، مدیریت مراقبت انتقالی و مدیریت مراقبت از جمعیت یکپارچه گرد همدیگر جمع شده اند.

SafeCheck with Advocate Aurora

ما قول مراقبت ایمن در تمام مکان های خود را با اقدامات اضافی برای محافظت از بیماران و اعضای تیم خود می دهیم. با SafeCheck with Advocate Aurora Health، می‌توانید خودتان را از نظر علائم در خانه یا هر کجا که هستید بررسی کنید و تعیین کنید که آیا ورود به یک مرکز Advocate Aurora برای شما ایمن است یا خیر.با SafeCheck، می توانید:

• علائم خود را روزانه بررسی کنید

• به راحتی و به سرعت اجازه ورود به امکانات ما را تضمین کنید

• در مورد مراحل بعدی مرتبط با سلامتی خود راهنمایی بگیرید

 

 

 

Healthy Minds Program

برنامه ذهن سالم با پشتوانه چهار دهه تحقیقات عصب شناس مشهور جهان، دکتر ریچارد دیویدسون و تیمش در مرکز ذهن های سالم در دانشگاه ویسکانسین ، مدیسون و نوآوری های ذهن سالم، ذهن شما را از طریق مدیتیشن و درس های سبک پادکست آموزش می دهد. برای توسعه مهارت ها ، به دست آوردن تمرکز، کاهش استرس و حفظ ارتباطات اجتماعی مثبت.

از طریق صدها ساعت مدیتیشن هدایت‌شده که مستقیماً از درک علمی ذهن، آموزه‌های سبک پادکست و ویژگی‌های ردیابی پیشرفت ایجاد شده‌اند، می‌توانید نظر خود را برای مدیریت استرس، از خانواده گرفته تا محل کار و فراتر از آن تغییر دهید.

برنامه Healthy Minds با داشتن چارچوب آگاهی، ارتباط، بینش و هدف، رفاه اختصاصی ما، یک برنامه مدیتیشن جامع و فراگیر است که بهترین مراقبه های هدایت شده و فرصت های یادگیری را ارائه می دهد. شما مهارت های ساده ای را برای افزایش رفاه شخصی، ایجاد روابط سالم و بهبود ارتباطات، عملکرد و خلاقیت یاد خواهید گرفت.

برنامه پیشگام Healthy Minds Program از علوم اعصاب، سنت‌های متفکرانه و روش‌های یادگیری مبتنی بر مهارت استفاده می‌کند تا به شما در توسعه مهارت‌های ذهن سالم کمک کند.

برگرفته از علم:در حالی که بسیاری از برنامه‌های میانجی‌گری می‌توانند ادعای مزایای علمی میانجیگری کنند، شیوه‌های ما مستقیماً از تحقیقات عصب‌شناسی توسعه می‌یابند. شما همچنین از برجسته ترین عصب شناسان جهان در مورد مفاهیمی مانند نوروپلاستیسیته و نحوه آموزش ذهن خود خواهید شنید.

 

ساخته شده برای زندگی پرمشغله:برنامه ما دارای تمرین های مدیتیشن فعال است که می توانید در سبک زندگی پرمشغله خود قرار دهید. 20 دقیقه برای نشستن وقت ندارید؟ زمانی که لباس‌ها را تا می‌کنید، تمرین فعال داشته باشید و ذهن خود را تمرین دهید.

 

هدایت با اندازه گیری:به لطف تحقیقات علمی پیشرو، برنامه ذهن سالم اولین ارزیابی های تلفن همراه از بهزیستی ذهنی و عاطفی را ارائه می دهد. در مورد سطح فعلی رفاه خود بیاموزید و در تحقیقات پیشرفته در مورد علم بهزیستی مشارکت کنید. همچنین با Apple Health ادغام می شود تا دقایق آگاهانه شما را ردیابی کند.

 

فراتر از ذهن آگاهی:بهزیستی عاطفی و جسمی مهارتی است که می توان آموزش داد. برنامه ما بر اساس یک چارچوب جامع برای رفاه است و فراتر از ذهن آگاهی به عنوان یکی از این مهارت ها است.

-آگاهی: حضور داشته باشید

-اتصال: احساس متصل بودن کنید

-بینش: کنجکاو شوید

-هدف: با انگیزه بمانید

 

هدایت شده توسط ماموریت و پشتیبانی شده توسط اهدا:برنامه ذهن سالم توسط اهداکنندگان ما برای حمایت از چشم انداز جهانی مهربان تر، عاقل تر و دلسوزتر امکان پذیر شده است. برخلاف سایر برنامه‌هایی که نیاز به اشتراک دارند، برنامه Healthy Minds با کمک مالی در دسترس است، که با هدف تبدیل علم به ابزاری برای پرورش و سنجش رفاه انجام می‌شود.

 

برنامه ذهن سالم را به محل کار خود بیاورید:همراه با اپلیکیشن، پیشنهاد Healthy Minds @Work شامل تمرین‌های تیم‌سازی، مدیتیشن برای مقابله با عوامل استرس‌زای رایج در دفتر، و تکنیک‌های شکل‌گیری عادت می‌شود تا اطمینان حاصل شود که برنامه تا مدت‌ها پس از اتمام با شما همراه است. برای کسب اطلاعات بیشتر، به hminnovations.org مراجعه کنید.

 

 

 

MobilEM

یکی از بزرگترین امتیازات ما در EMRA ارائه منابعی است که می‌تواند به آسان‌تر کردن هر تغییر بالینی از طریق راهنمایی مبتنی بر شواهد در جیب شما کمک کند. توصیه های به روز برای آنتی بیوتیک ها، سم شناسی، EKG، آسیب های ارتوپدی، مدیریت راه های هوایی، اورژانس های اطفال، آتل بندی، داروهای مراقبت های ویژه و موارد دیگر دریافت کنید.از محتوای رایگان لذت ببرید، منابع ما را بدون کارت خریداری کنید، یا در گذرنامه همه دسترسی ما (بهترین ارزش!) مشترک شوید تا از این ویژگی های کلیدی به طور کامل استفاده کنید:

• ناوبری سریع و آسان

• جستجوی جهانی قدرتمند

• نشانک گذاری

• زمینه های یادداشت برداری

• به روز رسانی مداوم که نیازی به هیچ اقدامی از جانب شما ندارد

ما امیدواریم که MobilEM برای شما مفید باشد. اغلب بررسی کنید، زیرا به طور منظم محتوای جدید اضافه می کنیم.

 

neurosymptoms FND Guide

درباره برنامه راهنمای FND علائم عصبی:

راهنمای FND Neurosymptoms راهنمای بیماران برای اختلال عصبی عملکردی (FND) است.

این یک نسخه اپلیکیشن از neurosymptoms.org یک وب سایت است که توسط پروفسور جان استون و همکارانش از دانشگاه ادینبورگ (مرکز علوم بالینی مغز)، یک مرکز تحقیقاتی پیشرو FND ساخته شده است.

FND یک بیماری شایع اما پنهان است که دومین دلیل رایج برای مراجعه به متخصص مغز و اعصاب است. علائمی مانند ضعف اندام، لرزش و تشنج ایجاد می کند. همه افراد مبتلا به FND علائم کمی متفاوت دارند.با استفاده از برنامه:

از صفحه HOME برای یافتن منابعی در مورد علائم مختلف FND و همچنین علائم رایج مرتبط مانند درد استفاده کنید.

در صفحه MEDIA چند ویدیوی مقدماتی در مورد FND و مطالب دیگر خواهید یافت.

در صفحه TREATMENT، در مورد انواع مختلف درمان که می تواند به FND کمک کند، بیاموزید.

از نماد ذخیره در گوشه سمت راست بالا استفاده کنید تا برگه‌های صفحات را مرتبط با خود نگه دارید و با دیگران به اشتراک بگذارید. اگر یک متخصص مراقبت های بهداشتی هستید، می توانید صفحاتی را برای توصیه و اشتراک گذاری با بیماران خود با استفاده از همان عملکرد جمع آوری کنید.

سایر مطالب جدید در این نسخه شامل بخش سؤالات متداول جدید، صفحات مربوط به تیک های کاربردی، گفتار و زبان درمانی و صفحات به روز شده در مورد علل است. از همه اعضای انجمن FND که محتوای جدید را پیشنهاد کردند، سپاسگزاریم.

سایت و برنامه به طور مداوم به روز می شود. لطفاً از صفحه بازخورد برای ارائه پیشنهادات برای محتوای جدید استفاده کنید.

این برنامه با استفاده از بودجه دولت اسکاتلند و با پوجا جین و تیمش در CogniHealth ایجاد شده است.

 

Mulligan Concept

به بیش از 150 کلیپ ویدیویی از مفهوم درمان دستی MULLIGAN™، MWM، NAG، SNAG، PRP و غیره دسترسی پیدا کنید.

 

 

 

ABFM CKSA

برنامه تلفن همراه هیئت آمریکایی پزشکی خانواده (ABFM) برای خودارزیابی مستمر دانش، روشی اختیاری برای پزشکان خانواده فراهم می کند تا فعالیتی را برای اعتبار گواهینامه مستمر انجام دهند. این فعالیت برای یادگیری مستمر با مجموعه ای منحصر به فرد از 25 سؤال در هر فصل طراحی شده است.امکانات عبارتند از:

سوالات برای پاسخ

لیست سوالات سوالات فصل جاری و قبلی برای بررسی

پیوند به وب سایت های مرجع

اظهار نظر

صفحه تنظیمات برای انتخاب یادآورهای اختیاری یا انصراف از فعالیت

 

درباره هیئت پزشکی خانواده آمریکا:

هیئت آمریکایی خانواده پزشکی (ABFM) دومین هیئت بزرگ تخصصی پزشکی در ایالات متحده است. این یک سازمان داوطلبانه، غیرانتفاعی و خصوصی است که در سال 1969 تأسیس شد و اهداف آن عبارتند از:

- بهبود کیفیت مراقبت های پزشکی در دسترس عموم

- ایجاد و حفظ استاندارد برتری در تخصص پزشکی خانواده

- ارتقای استانداردهای آموزش پزشکی برای آموزش پزشکی خانواده

- تعیین از طریق ارزیابی شایستگی متخصصان پزشکی خانواده متقاضی و دارای گواهینامه

 

Tria Health

با استفاده از حساب پورتال بیمار Tria Health خود وارد شوید: myportal.triahealth.com

برنامه موبایل جدید Tria Health توانایی شما در تعامل با Tria Health را افزایش می دهد و در مدیریت سلامتی به شما قدرت می دهد. برای دسترسی به برنامه، اعضا باید در Tria Health ثبت نام کنند و مشاوره اولیه را با داروساز Tria Health خود تکمیل کنند. سپس برنامه Tria Health به عضو این امکان را می دهد که در هر زمان به برنامه مراقبت شخصی خود که با داروساز Tria خود توسعه داده است دسترسی داشته باشد.

ویژگی های کلیدی

• یادآوری دارو - بنابراین هرگز مصرف دارو را فراموش نکنید

• فهرست کامل دارو - برای دسترسی آسان در زمان ملاقات با پزشک

• فرصت هایی برای صرفه جویی در هزینه های داروهای خود

• توصیه های مراقبت های بهداشتی شخصی شما

 

یادآوری جامع دارویی

رژیم های دارویی می توانند از نظر پیچیدگی متفاوت باشند و ما می دانیم که برای مدیریت همه آن به چیزی بیش از یک زنگ هشدار ساده نیاز دارید. یادآوری‌های دارویی Tria Health به شما این امکان را می‌دهد که داروی خود را به هر شکلی و در هر زمانی از روز ردیابی کنید و مطمئن شوید که از زمان نیاز به پر کردن مجدد آگاه هستید. ابزار برنامه ریز اجازه می دهد تا آزادی بیشتری در سفارشی کردن برنامه دارویی خود داشته باشید.

 

برنامه مراقبت سفارشی

شما اولین قدم را برداشته اید و با یک داروساز Tria Health برای ایجاد یک برنامه مراقبت شخصی کار کرده اید. اکنون یک راه آسان برای دسترسی به همه چیزهایی که با داروساز خود صحبت کرده اید از جمله توصیه های دارویی، خدمات پیشگیرانه و موارد دیگر وجود دارد! شما هرگز نگران فراموش کردن چیزی که می خواهید با پزشک خود صحبت کنید، نخواهید بود، شما آن را در کف دست خود آماده خواهید کرد.

 

Nurses' HBK Health Assessment

کتابچه راهنمای ارزیابی سلامت پرستاران با راهنمایی گام به گام که به وضوح «چی»، «چرا» و «چگونه» که در هر مرحله از فرآیند ارزیابی را نشان می‌دهد.برنامه رایگان را دانلود کنید و موضوعات انتخاب شده را مشاهده کنید

- تقریباً 10٪ از محتوا در برنامه رایگان قابل مشاهده است و با ضربه زدن روی موضوع قفل شده صفحه خرید درون برنامه ای راه اندازی می شود.

با راهنمایی گام به گام که به وضوح «چی»، «چرا» و «چگونه» هر مرحله از فرآیند ارزیابی را نشان می‌دهد، کتاب راهنمای ارزیابی سلامت پرستاران متن قابل حمل کاملی برای دانشجویان و پرستاران شاغل است. این مرجع و راهنمای به‌روز، که به دلیل دیدگاه کل‌نگر و قالب سه ستونی خود مشهور است، دانشجویان را در هر مرحله از ارزیابی پرستاری برای بزرگسالان و جمعیت‌های خاص راهنمایی می‌کند. این کتابچه در چهار بخش سازماندهی شده است که با ارزیابی سلامت در پرستاری مرتبط است، همه چیز مورد نیاز برای انجام طیف وسیعی از روش های ارزیابی رایج با اطمینان را ارائه می دهد. چیدمان جمع و جور به راحتی جذب می شود، رنگ به صورت کاربردی استفاده می شود و با عکس ها و تصاویر بالینی و همچنین عکس ها و تصاویر تکنیک های معاینه فراوان است.

 

 

 

Sunrise Mobile

Sunrise Mobile MD™ II ارزش پرونده الکترونیک سلامت بیمارستان را به دستگاه های تلفن همراه گسترش می دهد و به پزشکان امکان می دهد فعالیت های روزانه خود را با استفاده از آخرین فناوری گوشی هوشمند مدیریت کنند.

Sunrise Mobile MD II که به طور بومی یکپارچه و به طور منحصر به فرد توسعه یافته است، تجربه کاربری بصری و همهجانبه ای را ارائه می دهد. انطباق ابتکار فناوری اطلاعات سازمان شما می تواند به طور قابل توجهی رشد کند، زیرا Sunrise Mobile MD II به کاربران امکان می دهد با هزینه و پشتیبانی کمی بهره وری را به حداکثر برسانند - به سرعت آن را به راه حلی تبدیل می کند که کاربران نمی خواهند بدون آن زندگی کنند.

سیستم Backend مورد نیاز - بررسی سازگاری:

به دقت توجه داشته باشید که این یک توسعه پیچیده از راه حل Sunrise Clinical Manager™ است. این راه حل سطح سازمانی باید همراه با نرم افزار فعال سازی تخصصی موبایل نصب شود تا بتواند داده های بیمار را ارائه دهد. لطفاً قبل از دانلود این برنامه مطمئن شوید که بیمارستان شما این سیستم را اجرا می کند.

همچنین توجه داشته باشید که این برنامه با نسخه قبلی نرم افزار فعال سازی موبایل سازگار نخواهد بود. برای اطلاع از برنامه هایی که بیمارستان شما پشتیبانی می کند، با مدیر سیستم فناوری اطلاعات بیمارستان خود تماس بگیرید.

کارایی و سهولت، تمرین پزشکی را دوباره لذت بخش می کند:

Sunrise Mobile MD II بصری و آسان برای استفاده است و به پزشکان این امکان را می‌دهد که فوراً فوراً مزایای همراه داشتن داده‌های غنی بیمار را در هر زمان که به آن نیاز داشتند، متوجه شوند. این برنامه به پزشکان اجازه می دهد تا اطلاعات بیمار را مشاهده، تجزیه و تحلیل و عمل کنند.

افزونه مدیر بالینی Sunrise:

Sunrise Mobile MD II یکی دیگر از یک سری برنامه های ادامه دار از Allscripts است که به طور کامل با سیستم مدیریت بالینی Sunrise بیمارستان ادغام شده است. هر به‌روزرسانی که از طریق Sunrise Clinical Manager انجام می‌شود، در Sunrise Mobile MD II با یک تازه‌سازی ساده منعکس می‌شود.

ویژگی های کلیدی:

Sunrise Mobile MD II تمام اطلاعات کلیدی بالینی را در یک دستگاه تلفن همراه در اختیار شما قرار می دهد:

جمع آوری

• لیست بیمار / یافتن بیمار

•خلاصه بیمار

•نتایج

• لیست مشکلات

• ورودی و خروجی

• آلرژی

• ضبط شارژ Superbill

ارتباط:

•صندوق پیام رسانی سلامت ایمن

•کارت تماس: ارائه اطلاعات مستقیم کلیک برای شماره گیری برای خانواده بیمار و اتصال Facetime®

•قابلیت حمل و اشتراک متن: کاربران می توانند زمینه بیمار را از برنامه تلفن به SCM یا به عقب برانند. یک کاربر حتی می تواند زمینه را از آیفون خود به آیفون پزشک دیگر به اشتراک بگذارد

•به روز رسانی اسناد: نمایش سریع اسناد ایجاد شده توسط پزشک را فعال می کند

•به من اطلاع بده: یک اعلان انتخاب بیمار به بیمار

•اعلان های بیمارستان: از طریق یک کنترل پنل مرکزی، مدیر فناوری اطلاعات می تواند پیام ها را به کاربران سیستم ارسال کند

رفتار:

•نمایش داروها

• سفارشات مشاهده و توقف

• قرار دادن سفارشات: شامل رتبه بندی موارد دلخواه

 

Society of Critical Care Med

همه منابع SCCM در یک مکان مرکزی در برنامه SCCM قرار دارند. کاربران برنامه SCCM می توانند:

1) به برنامه کنگره مراقبت های ویژه دسترسی پیدا کنید

2) به برنامه کمپین Surviving Sepsis دسترسی داشته باشید،

3) تمام قسمت های iCritical Care را پخش کنید،

4) فهرست اعضای SCCM را جستجو کنید

5) دستورالعمل های SCCM را مشاهده و دانلود کنید

6) اخبار و به روز رسانی Career Central را بیابید.

بسیاری از ویژگی های دیگر نیز گنجانده شده است.

 

Listrunner

یک پلت فرم رایگان و ایمن همکاری، برای پزشکان است. از Listrunner با تیم خود استفاده کنید و نه تنها شفافیت و دید را افزایش می دهید، بلکه به تیم خود کمک می کنید بهترین مراقبت را ارائه دهند.

"Listrunner بهترین محصولی است که من دیده‌ام که به طور مؤثر نیازهای این پزشکان را برطرف می‌کند، با استفاده از طراحی مدرن و رویکردهای فناوری که استفاده و درک آن را آسان می‌کند، نوعی نوآوری است که به ما کمک می‌کند در نهایت شروع به استخراج ارزش واقعی از انقلاب دیجیتال در مراقبت های بهداشتی کرد."

-Robert M. Wachter، MD گروه پزشکی، UCSF

* خروج ایمن و آسان: خروج از سیستم شما توسط کل تیم در طول روز به روز می شود و انتقال شما را سریع و کامل می کند.

* گرد کردن هوشمندانه: دورهای سریعتر و مؤثرتر با برنامه و لیست وظایف مشترک.

* ترشحات به موقع و هماهنگ: همه در یک صفحه هستند بنابراین هیچ چیز از طریق شکاف نمی افتد.

*لیست های خود را چاپ کنید*

لیست چاپ شده را قالب بندی کنید - لیست ها، جهت صفحه، اندازه فونت، حتی ستون هایی را که باید چاپ شوند را انتخاب کنید.

*حالت آفلاین قوی*

حتی زمانی که اتصال را از دست می دهید کار می کند. به‌روزرسانی‌ها به‌طور خودکار با اتصال مجدد ذخیره و همگام‌سازی می‌شوند. مناطق مرده موضوعی نیستند.

*لیست بیماران کامل خود را طراحی کنید*

لیست های کاملاً قابل تنظیم لیست بیماران خود را با هر تعداد فیلد که نیاز دارید طراحی کنید - بدون هیچ کمکی از IT

*پشتیبانی عکس*

عکس‌های نامحدود را در لیست بیماران خود آپلود کنید (پشتیبانی از jpg، png و gif)

*بیش از یک چک باکس*

وظایف به کل تیم اجازه می دهد تا بداند چه کسی چه کاری را انجام می دهد، در چه زمانی - مسئولیت ها و مراحل بعدی را مشخص می کند.

*اعلان های شخصی*

از به‌روزرسانی‌ها جلوتر باشید - فهرست‌هایی را که می‌خواهید پیگیری کنید و نحوه اطلاع‌رسانی را انتخاب کنید.

*فهرست مشترک بیمارانی که تیم ها دوست دارند و IT به آن اعتماد دارند*

Listrunner PHI را رمزگذاری شده و جدا از داده های شخصی و خدمات ابری شما نگه می دارد.

 

MKSAP 19

این برنامه نسخه آنلاین را تکمیل می کند و با اشتراک های MKSAP 19 Digital، MKSAP 19 Complete Green و MKSAP 19 Complete گنجانده شده است. به سادگی با نام کاربری و رمز عبور ACP یا MKSAP 19 خود وارد شوید. اگر برای تنظیم حساب خود به کمک نیاز دارید، از ACP Online بازدید کنید. برخی از عملکردهای برنامه نیاز به اتصال اینترنتی فعال دارند.

برنامه جدید خود ارزیابی دانش پزشکی® (MKSAP® 19) جدیدترین و حیاتی ترین اطلاعات را در هسته پزشکی داخلی و فوق تخصص های آن در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید به عنوان یک پزشک متخصص در طب داخلی از آنچه باید بدانید آگاه باشید. امروز. MKSAP 19 شامل بخش‌های متنی کاملاً تحقیق شده و 1200 سؤال چندگزینه‌ای مانند امتحان به همراه صدها شکل، نمودار و جدول است تا تجربه یادگیری شما را افزایش دهد. سوالات اصلی و با کیفیت MKSAP 19 شامل سناریوهای بالینی مبتنی بر بیمار بر اساس آخرین شواهد است. هر سوال تصمیم گیری شما را به چالش می کشد، به شما کمک می کند نقاط قوت را کشف کنید، و زمینه هایی را برای به روز رسانی یا کسب دانش جدید هدف قرار دهید. این برنامه مشترکین MKSAP 19 Digital، MKSAP 19 Complete Green، یا MKSAP 19 Complete را قادر می‌سازد تا همه متن را بخوانند و به همه سؤالات به‌صورت آفلاین پاسخ دهند. هنگامی که به اینترنت متصل هستید، پاسخ ها به طور خودکار با نسخه آنلاین همگام می شوند.ناشر این برنامه، کالج پزشکان آمریکایی، بزرگترین سازمان تخصصی پزشکی در ایالات متحده است که در بیش از 145 کشور در سراسر جهان اعضای دارد. عضویت ACP شامل 161000 پزشک داخلی (اینترنیست)، فوق تخصص مرتبط و دانشجوی پزشکی است. پزشکان داخلی متخصصانی هستند که دانش علمی و تخصص بالینی را برای تشخیص، درمان و مراقبت دلسوزانه از بزرگسالان در سراسر طیف از سلامت تا بیماری پیچیده به کار می‌برند.

 

UCSF Outpatient Medicine Handbook

کتاب راهنمای پزشکی سرپایی UCSF، یک راهنمای مختصر برای پزشکی سرپایی، از جمله ارزیابی، مدیریت و زمان مراجعه است.

ASH Pocket Guides

برنامه راهنمای جیبی ASH همه راهنماهای جیبی ASH را گرد هم می آورد تا راهنمایی برای تشخیص و مدیریت انواع شرایط هماتولوژیک ارائه دهد. ویژگی های کلیدی عبارتند از:

ویژگی های جستجو و موارد دلخواه جدید به شما این امکان را می دهد که به سرعت به ابزارها و راهنماهایی که به طور منظم استفاده می کنید دسترسی داشته باشید. روی نماد قلب کلیک کنید تا راهنماها یا ابزارهای جیبی را به بالای لیست ببرید.همه راهنماهای جیبی موجود در حال حاضر ASH، از جمله:

• لوسمی حاد – کار تشخیصی اولیه

• دوز ضد انعقاد

• گاموپاتی مونوکلونال با اهمیت نامشخص (MGUS)

• انتقال گلبول قرمز

• مدیریت عوارض حاد بیماری سلول داسی شکل

• حفظ سلامت و مدیریت عوارض مزمن بیماری سلول داسی شکل

• هیدروکسی اوره و انتقال خون برای درمان بیماری سلول داسی شکل

• ترومبوسیتوپنی ناشی از هپارین (HIT)

• ترومبوسیتوپنی ایمنی (ITP)

• ترومبوسیتوپنی در بارداری

• بیماری فون ویلبراند (VWD)

• انتخاب عاقلانه، 15 موردی که پزشکان و بیماران باید زیر سوال ببرند

22 ابزار بالینی شامل:

ماشین حساب:

• 4Ts امتیاز احتمالی بالینی برای HIT

• امتیاز خونریزی

• پاکسازی کراتینین (Cockcroft-Gault)

• وضعیت عملکرد ECOG

• امتیاز EUTOS برای CML

• دوز فاکتور هشتم برای هموفیلی

• دوز فاکتور XI برای هموفیلی

• امتیازدهی FLIPI برای لنفوم فولیکولار

• شاخص همبودی HCT

IPSS-R برای پیش آگهی در MDS

• خطر پیشرفت MGUS

• امتیاز MIPI برای لنفوم سلول گوشته امتیاز شکنندگی میلوم

• امتیازدهی R-IPI برای لنفوم سلول B منتشر بزرگ

• امتیاز سوکال برای CML

 

• امتیاز خطر بالینی VTE (خورنا) در بیماران مبتلا به سرطان سرپایی

• معیارهای ولز برای آمبولی ریه

Wells' Ctieria برای DVT

درختان تصمیم:

• دوز اولیه وارفارین

• تنظیم دوز وارفارین مزمن

• الگوریتم ارزیابی VWD

• الگوریتم تشخیصی و درمان اولیه برای HIT

• کار تشخیصی اولیه لوسمی حاد

 

Browns Pharmacy

Brown's Pharmacy مفتخر است که اپلیکیشن جدید خود را برای آیفون و آیپد معرفی کند که به شما امکان می دهد پروفایل نسخه خود را مدیریت کنید و نسخه های خود را به سرعت و به راحتی با استفاده از دستگاه های خود سفارش دهید. داروخانه ما به ارائه بهترین مراقبت ممکن برای رفع نیازهای سلامت و تندرستی خانواده شما اختصاص دارد.

امکانات:

پر کردن سریع: نسخه های خود را با تایپ شماره تلفن و شماره (های) نسخه خود دوباره پر کنید.

ورود به نمایه: با استفاده از شماره کارت و پین صادر شده توسط داروخانه برای شما وارد شوید. نمایه نسخه فعلی خود را در دستگاه خود مشاهده کنید. با کلیک بر روی کادر کنار نسخه خود، سفارش را ثبت کنید.

- راه سریع برای سفارش Rxs شما

- قابلیت سفارش 7*24

- سریع، ساده و آسان

- از هر جایی از جمله زمانی که در تعطیلات هستید سفارش دهید

 

ResQ Medical

ResQ Medical یک راه حل خودکار برای ثبت دقیق ساعات کار ساکنین بیمارستان بدون نیاز به وارد کردن دستی داده ها است. هنگامی که کاربران با گوشی هوشمند خود وارد بیمارستان می شوند و از آن خارج می شوند، ساعات کاری ساکنین به طور خودکار بدون نیاز به تلاش دستی ثبت می شود. برای ثبت ساعات کار نیازی به ورود به سیستم کامپیوتری، کارت پانچ یا اقدامی نیست. کاربران به سادگی با گوشی هوشمند یک مکان از پیش تعیین شده را وارد می کنند و ساعت ها به طور خودکار ثبت می شود.

ResQ زندگی ساکنان، مدیران و شرکت کنندگان را ساده می کند و از انطباق با دستورالعمل های ACGME پشتیبانی می کند. ساکنان زمانی را که صرف ثبت دستی ساعات کاری خود می کنند حذف می کنند و مدیران می توانند از طریق پلت فرم ابری امن ResQ به داده ها و گزارش های لازم دسترسی داشته باشند.

کارکنان بیمارستان می توانند از ResQ در گوشی های هوشمند موجود خود استفاده کنند. ResQ سازگار با باتری است و استانداردهای صنعت را برای جمع آوری ساعات کاری تغییر می دهد. WorkTime™ به بیمارستان‌های آموزشی کمک می‌کند تا خواسته‌های ساعت کار را برآورده کنند و در عین حال بر آموزش و مراقبت از بیمار تمرکز کنند. اطلاعات جمع آوری شده هرگز با هیچکس خارج از موسسه کاربران به اشتراک گذاشته نمی شود.

 

AgileMD

AgileMD کتابچه های راهنمای مورد اعتماد، پروتکل های بالینی و یادداشت های مراقبتی را برای سازمان های شریک ارائه می دهد. دسترسی از طریق دعوت از مدیر برنامه، مقیم ارشد یا مدیر پزشکی شما اعطا می شود.امروزه بیش از 80000 پزشک، دستیار و دانشجوی پزشکی برای بهبود کیفیت مراقبت، کاهش استفاده غیر ضروری و کاهش خطر خطاهای پزشکی به AgileMD متکی هستند.با برنامه AgileMD، شما و تیمتان می توانید:

• به کتابچه های راهنمای پزشکی و منابع ارائه شده توسط سازمان خود دسترسی داشته باشید

• مسیرها، پروتکل ها و اسناد مرجع برای اشتراک گذاری ایجاد کنید

• مشاهده تمام منابع هنگام کار آفلاین، بدون دسترسی به اینترنت

• هنگامی که فایل ها به روز می شوند، تغییرات را به صورت خودکار همگام سازی کنید

• ارائه بازخورد به نویسندگان منابع و مشارکت کنندگان

 

Ascension Wysa: Well-being App

Ascension Wysa یک برنامه است که در آن با یک پنگوئن ربات چت دوستانه درگیر می شوید تا رفاه خود را افزایش دهید. تصور کنید یک ردیاب خلق و خو، مربی تمرکز حواس، کمک کننده اضطراب، و همراهی که خلق و خو را تقویت می کند، همه در یک جا جمع شده اند. هنگامی که به شخصی نیاز دارید که با او تعامل داشته باشید، همیشه در کنار شماست، Ascension Wysa به پیگیری خلق و خوی شما کمک می کند و با تکنیک های اثبات شده خود و صداهای مدیتیشن و تمرکز حواس آرام بخش، با استرس و اضطراب مبارزه می کند. این برنامه رایگان، ناشناس و 24/7 در دسترس است. Ascension Wysa که برای همکاران و خانواده نزدیک آنها قابل دسترسی است، همچنین به مراقبت های سفارشی مانند myCare، برنامه کمک به کارمندان (EAP)، مراقبت معنوی بر اساس تقاضا، مراقبت آنلاین Ascension و منابع بهداشت رفتاری مرتبط است.

Ascension Wysa از طریق عوامل استرس زای بزرگ و کوچک زندگی با استفاده از علم به عنوان پایه ای برای حمایت از سلامت روان شما در دسترس شما است. این اپلیکیشن از تکنیک‌های مبتنی بر شواهد مانند رفتار درمانی شناختی (CBT)، رفتار درمانی دیالکتیکی (DBT)، یوگا و مدیتیشن برای حمایت از شما و کمک به مدیریت استرس، اضطراب، خواب عمیق، از دست دادن و سایر نیازهای سلامت روانی استفاده می‌کند. Ascension Wysa همچنین دارای ارزیابی سلامت روان با تست های افسردگی و اضطراب است.

Ascension Wysa را به عنوان یک دوست هوش مصنوعی در نظر بگیرید که می توانید به صورت رایگان با او چت کنید. با پنگوئن گپ بزنید یا تمرینات تمرکز حواس را برای تسکین اضطراب، افسردگی و مدیریت استرس مرور کنید. تکنیک‌ها و مکالمات مبتنی بر درمان، یک برنامه چت درمانی بسیار آرامبخش را ایجاد می‌کند، چه به دنبال مقابله بهتر با اختلالات روانی، مدیریت استرس یا تقویت سلامت روان خود باشید. اگر با استرس، اضطراب و افسردگی دست و پنجه نرم می کنید یا با عزت نفس پایین کنار می آیید، در این صورت تعامل با Ascension Wysa می تواند به شما کمک کند آرام شوید و گیر نکنید - همدلانه، مفید است و هرگز قضاوت نمی کند.

Wysa که به صورت شبانه روزی مورد استفاده قرار می گیرد و مورد اعتماد 2500000 نفر است، یک چت ربات با هوش هیجانی است که از هوش مصنوعی برای پاسخ به احساساتی که شما ابراز می کنید استفاده می کند. از ابزارها و تکنیک هایی استفاده کنید که به شما کمک می کند با چالش ها به شیوه ای سرگرم کننده و مکالمه کنار بیایید. هنگامی که به پشتیبانی اضافی نیاز دارید، می توانید به راحتی با پیشنهادات اضافی مانند مشاوره رایگان و محرمانه از طریق EAP ارتباط برقرار کنید. مکالمه یک به یک با روحانی معراج، یا مراقبت از یک پزشک، روانپزشک یا درمانگر از طریق Ascension Online Care.

94٪ از افرادی که از برنامه Wysa استفاده کرده اند، آن را برای سلامتی خود مفید می دانند. در اینجا نگاهی به آنچه که هنگام دانلود Ascension Wysa به دست می آورید آورده شده است:

- روز خود را خالی کنید یا فقط به آن فکر کنید

- تکنیک های CBT و DBT را برای ایجاد انعطاف پذیری به روشی سرگرم کننده تمرین کنید

- از یکی از 40 ابزار کوچینگ مکالمه استفاده کنید که به شما کمک می کند با استرس، اضطراب، افسردگی، حملات پانیک، نگرانی، از دست دادن یا تعارض مقابله کنید.

- با کمک 20 تمرین مدیتیشن ذهن آگاهی، آرامش، تمرکز و خوابی آرام داشته باشید

- ایجاد اعتماد به نفس، کاهش شک و تردید و بهبود عزت نفس خود از طریق مدیتیشن اصلی و ذهن آگاهی، تجسم، تکنیک های تجسم اعتماد به نفس، ذهن آگاهی پیشرفته برای عزت نفس

- مدیریت عصبانیت و طغیان از طریق تمرینات مراقبه ذهن آگاهی برای شفقت، آرام کردن افکار و تمرین تنفس

- مدیریت افکار مضطرب و اضطراب از طریق تنفس عمیق، تکنیک‌های مشاهده افکار، تجسم و کاهش تنش

- از طریق تمرینات تجسم و مدیتیشن برای افزایش مثبت اندیشی انرژی بیشتری دریافت کنید.

- توجه آگاهی، تکنیک حل، به چالش کشیدن منفی گرایی، تمرین تکنیک های تنفس برای غلبه بر نگرانی

- مدیریت تضاد در محل کار، مدرسه یا در روابط از طریق تکنیک‌های ذهن‌آگاهی و تجسم خاص مانند ورزش با صندلی خالی، مدیتیشن سپاسگزاری، تمرین‌هایی برای ایجاد مهارت در داشتن مکالمات دشوار.

- به سرعت و به راحتی به چندین پیشنهاد رفاهی دیگر از جمله myCare، EAP، On Demand Spiritual Care، Ascension Online Care و Behavioral Health متصل شوید.

 

inHealth : Well-being

inHealth پیشرو در صنعت مراقبت های بهداشتی مبتنی بر ارزش است که ارزیابی و برنامه ریزی برای راه حل های سلامت جمعیت، خدمات رفاهی سفارشی و مدل های مراقبت نوآورانه برای کارفرمایان، جوامع و سیستم های بهداشتی ارائه می دهد.برنامه inHealth به شما امکان می دهد به برنامه رفاه شرکت خود دسترسی داشته باشید.امکانات:

- ارسال پرسشنامه خطر سلامت و مشاهده گزارش ها.

- مراحل، تمرینات، مسافت، وزن و موارد دیگر را دنبال کنید ادغام Apple Health و Fitbit

- در چالش های ایجاد شده توسط کارفرمای خود ثبت نام کنید.

- پاداش های برنامه خود را دنبال کنید.

- مشاهده مطالب آموزشی برای داشتن یک سبک زندگی سالم.

- پاسخ به پیام های ارسال شده توسط مربی سلامت.

- و خیلی بیشتر...

برنامه inHealth از iOS 10.0 و بالاتر پشتیبانی می کند.

 

FHIRedApp

یک پلت فرم نوآورانه با فناوری درگیر با بیمار(PET) برای توانمندسازی بیماران برای دسترسی و دسترسی به داده های سلامتی خود "بدون تلاش ویژه" و در عین حال از حفظ حریم خصوصی و امنیت اطلاعات شخصی اطمینان حاصل می کند. هدف کلی ما ارائه یک پلت‌فرم فناوری تلفن همراه مبتنی بر FHIR® (منابع تعاملی مراقبت‌های بهداشتی سریع) است که از پیوند نوآورانه حفظ حریم خصوصی (PPRL)، مدیریت رضایت الکترونیکی، داده‌های تبادل اطلاعات سلامت (HIE) و رویکردهای طراحی انسان محور استفاده می‌کند. بیماران از گروه های مختلف جامعه را در مدیریت سلامت خود، برقراری ارتباط با همسالان و ارائه دهندگان، و ادغام مراقبت های اجتماعی با مراقبت های بهداشتی خود درگیر کنید.

 

TiaCoder

TiaCoder یک برنامه تلفن همراه برای پزشکان است که به سرعت کدها و یادداشت های شارژ را هنگام ویزیت بیمار در بیمارستان یا کلینیک دریافت می کنند. هنگامی که بیمار خود را در بیمارستان یا کلینیک ملاقات می کنید، برنامه را باز کنید و جزئیات برخورد بیمار را که شامل کدهای تشخیص و روش به همراه یادداشت ها می شود، اضافه کنید. پرونده بیمار را می توان بعداً توسط پزشک، دستیار پزشک یا صورتحساب از پورتال وب به روز رسانی و تکمیل کرد.

برای استفاده از ویژگی های برنامه به اتصال به اینترنت نیاز دارید. برنامه TiaCoder به صورت نسخه آزمایشی و نسخه پولی موجود است. اگر می خواهید برنامه را امتحان کنید، نسخه آزمایشی را دانلود کنید. می توانید از تمام ویژگی های زیر در اپلیکیشن موبایل استفاده کنید. اگر از نسخه آزمایشی TiaCoder استفاده می کنید، به پورتال وب TiaCoder دسترسی نخواهید داشت. در نسخه آزمایشی، محدودیت‌هایی در تعداد ملاقات‌های بیمار خواهید داشت که می‌توانید در روز ایجاد کنید.امکانات عبارتند از:

-ثبت.

-بیمارستان‌های بازدید را پیکربندی کنید.

-برخورد بیمار را اضافه کنید

-بیماران را با دستورالعمل به پزشک دیگری واگذار کنید.

-جزئیات برخورد بیمار از جمله کدهای تشخیص، کدهای روش، یادداشت ها، تصاویر و غیره را ثبت کنید.

-ایمیل به بخش صورتحساب با اطلاعات برخورد بیمار.

-دسترسی به پورتال وب برای ایجاد و به روز رسانی جزئیات برخورد بیمار در زمان بعدی برای پزشکان، دستیاران پزشک و صورتحساب ها.

-جستجوی ICD10 و انتخاب کد.

-لیست مورد علاقه بیماران را ایجاد و استفاده کنید.

-اطلاعات برخورد قبلی در مورد تشخیص و روش را کپی کنید.

 

The Clinical Problem Solvers

اینجا یادگیری، آموزش و تشخیص با هم است!این برنامه همراه رسمی پادکست Clinical Problem Solvers است، شما می توانید:

- مرور طرح‌واره‌ها، اسکریپت‌های بیماری، موارد تمرینی، ویدئوها و پست‌های وبلاگ ایجاد شده توسط تیم حل‌کننده مشکلات بالینی

- تمام اسناد را برای دسترسی آفلاین ذخیره کنید

- به سرعت به ویدیوی توضیحی و قسمت پادکست مرتبط با هر طرح دسترسی داشته باشید

- با نسخه های جدیدتر طرحواره ها به روز بمانید

- اسناد را با دوستان و همکاران خود به اشتراک بگذارید

ما ماهانه 4 تا 5 طرحواره و اسکریپت بیماری را به عنوان بخشی از قسمت‌های پادکست خود اضافه می‌کنیم.

 

New Innovations

برنامه تلفن همراه New Innovations برای دستیاران و دانشجویان تحصیلات تکمیلی پزشکی (GME) و دانشجویان دوره کارشناسی آموزش پزشکی (UME) در محیط یادگیری بالینی امروزی طراحی شده است. کاربران GME می توانند از ساعات کاری، امتیازات رویه، ثبت رویه، ارزیابی ها و یک اسکنر کد QR برای ردیابی حضور در کنفرانس استفاده کنند. کاربران UME همچنین می‌توانند به ارزیابی‌ها و اسکنر کد QR دسترسی داشته باشند. فارغ از محدودیت بازگشت به میز یا ایستگاه کاری، کارآموزان اکنون می توانند با ویژگی های کلیدی مجموعه نوآوری های جدید در هر کجا تعامل داشته باشند!

لطفاً توجه داشته باشید: بیشتر ویژگی‌های New Innovations با مرورگرهای وب فعلی تلفن همراه قابل دسترسی و سازگار هستند.این برنامه یک ورود امن و دائمی ارائه می‌کند که از کاربران می‌خواهد یک بار وارد سیستم شوند، و سپس فقط پس از 30 روز عدم فعالیت، دوباره وارد سیستم شوند. همه کاربران باید یک ورود به سیستم جدید نوآوری معتبر داشته باشند.

GME

ساعات کاری:

ساعت‌های ثبت‌شده به‌صورت دستی یا برنامه‌ریزی‌شده قبلی را تأیید کنید

ساعات روز فعلی یا 13 روز قبل را اضافه یا ویرایش کنید

مشاهده ساعات برنامه ریزی شده تا دو روز در آینده

در صورت از دست دادن ساعات برنامه ریزی شده، «کار نکرد» را به عنوان گزینه انتخاب کنید

تاریخ، زمان و مکان را درج کنید

جزئیات نقض را مشاهده کنید که با قوانین ACGME مطابقت ندارد

 

امتیازات رویه:

پیشرفت به سمت اهداف رویه را در بخش خانگی خود نظارت کنید

مشاهده امتیازات به دست آمده / تکمیل شده برای بخش های دیگر

مراحل ذکر شده را بر اساس حروف الفبا بررسی کنید

بررسی سطح نظارت مورد نیاز برای انجام یک روش

 

ثبت رویه:

روش مناسب را در محل صحیح انتخاب کنید

اطلاعات مورد نیاز برنامه را ارائه دهید

برای تایید به ناظر ارسال کنید

فهرست رویه‌های ثبت‌شده را مرور کنید و وضعیت تأیید را ببینید

 

ارزیابی ها:

برای دستیاران، دانشجویان و اساتید در دسترس است

ارزیابی های درخواستی را تکمیل و درخواست کنید

ارزیابی های مشاهده مستقیم

انجام ارزیابی های در محل بر اساس EPA های منتشر شده.

از ورود سرپرست و دریافت خلاصه یا ارسال درخواست به سرپرستان برای تکمیل اجتناب کنید.

 

اسکنر کد QR

دسترسی در داخل برنامه

برای اسکن کدهای QR برای ردیابی حضور در کنفرانس استفاده کنید

 

UME

 

ارزیابی ها:

قابل استفاده برای دانشجویان و اساتید

ارزیابی های درخواستی را تکمیل و درخواست کنید

 

اسکنر کد QR:

دسترسی در داخل برنامه

برای اسکن کدهای QR برای ردیابی حضور در کنفرانس استفاده کنید

 

Sedation Calculator

بسیاری از دندانپزشکان اطفال از این برنامه به عنوان مکملی برای تکنیک های مدیریت رفتار سنتی استفاده می کنند. بسیاری از ترکیبات دارویی مختلف وجود دارد و دوزهای موجود در آنها حتی بیشتر و متفاوت است.این برنامه یک راه سریع و ساده برای تأیید دوز بی حسی موضعی، آرام بخش خوراکی و داروهای معکوس کننده اورژانسی است که به جای محاسبه مکرر داروها با دست، فرآیند را به اندازه چند کلیک ساده می کند. علاوه بر این، تمام مقادیر مهم در یک مکان مناسب قرار دارند.

محاسبات ماهیت محافظه کارانه دارند و بر اساس مقادیر عمومی پذیرفته شده هستند.داروها و دوزها در زیر ذکر شده است:

لیدوکائین: 4 میلی گرم بر کیلوگر

سپتوکائین: 5mg/kg

هیدروکسی زین: 1mg/kg

مپریدین: 2mg/kg

میدازولام: 0.5mg/kg (خوراکی)، 0.2mg/kg (بینی)

دیازپام: 0.25 میلی گرم بر کیلوگرم

اپی نفرین: 0.01 میلی گرم بر کیلوگرم

فلومازنیل: 0.01 میلی گرم بر کیلوگرم

نالوکسون: 0.1 میلی گرم بر کیلوگرم

قرار است از اطلاعات به عنوان ابزار استفاده شود. تمام مقادیر باید قبل از تجویز دارو به طور مستقل محاسبه شوند. غلظت مواد دارویی در برنامه ذکر شده است.

 

MyATLS

مراقبت های پزشکی از بیماران تروما نیازمند تفکر سریع و منابع دقیق و به روز است. و هیچ منبع قابل اعتمادتری برای اطلاعات تروما از کالج جراحان آمریکا (ACS) وجود ندارد. این برنامه در کنار دوره اصلی آنها، Advanced Trauma Life Support (ATLS) توسعه یافته است. ATLS بیش از 1.5 میلیون شرکت کننده را در بیش از 75000 دوره در سراسر جهان آموزش داده است.

ATLS اطلاعات و مهارت های ضروری را برای پزشکان، پرستاران و سایر متخصصان بهداشتی فراهم می کند تا آسیب های تهدید کننده زندگی را تحت فشار شدید محیط تروما شناسایی و درمان کنند. ماهیت بین المللی برنامه به این معنی است که محتوا با موقعیت های مختلف جغرافیایی، اقتصادی، اجتماعی و پزشکی سازگار است.

چه در یک مرکز تروما در بیمارستان، در بزرگراه هنگام تصادف وسیله نقلیه موتوری، در یک منطقه فاجعه پس از بمباران، یا در منطقه جنگی یک کشور خارجی، پزشکان نیاز به دسترسی آماده به منابع و مراجع حیاتی دارند. محتوا و مهارت های ارائه شده در این برنامه به تجهیزات پزشکی پزشکان و سایر پزشکانی که بیماران تروما را درمان می کنند اضافه می کند.

محتوای اضافی را می توان خریداری کرد تا فوراً به موارد زیر دسترسی کامل داشته باشید

• تصاویر تعاملی، مانند الگوریتم های درمان و شناسایی اشعه ایکس

• فقط در بخش های ویدئویی زمان گرفتن مهارت های کلیدی در چند دقیقه

• ماشین حساب، مانند ماشین حساب سوختگی کودکان و فرمول پارکلند برای تعیین میزان مصرف مایعات

• انیمیشن ها، مانند مدیریت راه هوایی و کریکوتیروئیدوتومی جراحی

برای کسانی که ویرایش نهم کتاب راهنمای دوره دانشجویی ATLS را خریداری کرده‌اند، کافی است کد کتابی که در کتاب بسته‌بندی شده است را وارد کنید تا به تمام مطالب دسترسی آزاد داشته باشید.

 

Veeva Engage

این برنامه ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی را قادر می سازد به طور مستقیم با شرکت های داروسازی از یک برنامه کاربردی آسان ارتباط برقرار کنند. پزشکان اکنون می توانند از دستگاه هوشمند خود برای شرکت در تماس های ویدئو کنفرانس و وبینارهایی که توسط هر شرکت علوم زیستی با استفاده از این اپ میزبانی می شود، استفاده کنند.

 

Walmart Wellness

Walmart Wellness مراقبت از خود و خانواده تان را ساده می کند. به راحتی نسخه ها را پر کنید، یادآوری دریافت کنید، وضعیت سلامتی را پیگیری کنید و به خدمات بهداشتی دسترسی داشته باشید.مراقبت مقرون به صرفه، راحت و با کیفیت:

• مجدد نسخه قبلی خود را سفارش دهید و به روز رسانی وضعیت سفارش خود را از داروخانه Walmart دریافت کنید

• برای واکسیناسیون کووید-۱۹ قرار ویزیت بگذارید

• در دسترس بودن را بررسی کنید و قرارهای ملاقات را در مرکز بهداشت Walmart در نزدیکی خود تنظیم کنید

• یک منبع 30 روزه از داروهای ژنریک از 4 دلار دریافت کنید

مدیریت ساده دارو:

• همیشه لیستی از داروها را در کلینیک یا در مواقع اورژانسی همراه داشته باشید

• با وارد کردن نسخه‌ها از داروخانه Walmart یا استفاده از دوربین تلفن خود برای اسکن برچسب‌های نسخه، به راحتی فهرست دارویی دقیق ایجاد کنید.

• زمانی که زمان مصرف دارو یا سفارش پر کردن مجدد فرا می رسد، یادآوری دریافت کنید

ردیابی سلامت:

• پایبندی به دارو، موارد حیاتی و علائم را پیگیری کنید

• مشاهده آمار و تنظیم محدوده هدف

• پیشرفت را در طول زمان با نمودارها پیگیری کنید

• صادرات و به اشتراک گذاری داده ها با پزشکان

مشخصات سلامت:

• تاریخچه پزشکی، تماس ها، آلرژی ها و شرایط سلامتی را ایمن ذخیره کنید

• مشاهدات و دستورات پزشک را در یک مجله سلامت ثبت کنید

• به سابقه واکسن دیجیتال کووید-19 داروخانه Walmart خود دسترسی پیدا کنید

مدیریت خانواده و مراقب:

• ایجاد نمایه برای افراد متعدد (و حیوانات خانگی!)

• دسترسی خصوصی به نمایه های انتخابی را با خانواده، دوستان و مراقبین به اشتراک بگذارید

داشبورد شخصی سازی شده:

• داشبورد شخصی‌شده‌تان از شما می‌خواهد زمانی که داروهایتان را مصرف می‌کنید، ضبط کنید

• مشاهده فعالیت های اخیر و روند ردیابی سلامت

• توصیه هایی برای بهبود سلامت خود دریافت کنید

گزینه های ردیابی سلامت:

A1C

• گلوکز خون

• فشار خون

• دمای بدن

• کلسترول

• سرفه

• سردرد

• ارتفاع

• شمارش HIV

INR (PT)

• مراقبه

• حالت

• حالت تهوع

• اشباع اکسیژن

• درد

• تعداد تنفس

• تشنج

• مدت زمان خواب

• وزن

سلب مسئولیت:

• اطلاعات و ابزارهای موجود برای استفاده شما از طریق این برنامه تلفن همراه فقط برای اهداف اطلاعاتی در نظر گرفته شده است. هیچ چیز در این برنامه جایگزین توصیه، تشخیص یا درمان پزشکی حرفه ای نیست. شرکت Walmart هیچ محصول، خدمات یا درمان خاصی را تأیید نمی کند و هیچ تضمینی در مورد صحت، عملکرد یا در دسترس بودن نمی دهد. اگر در مورد یک وضعیت پزشکی سؤالی دارید، همیشه از یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی واجد شرایط بپرسید و درخواست کمک پزشکی را بر اساس اطلاعاتی که در این برنامه دریافت می کنید به تعویق نیندازید.

 

cliexa-IBD

cliexa™ خط تولید فناوری مراقبت های بهداشتی برای CN4CE است.با cliexa-IBD، ما به شما یک برنامه تلفن همراه رایگان ارائه می دهیم که علائم و فعالیت بیماری شما را به یک مدل علمی که توسط پزشک شما شناسایی و استفاده می شود ترجمه کند.به خاطر سپردن علائم IBD و اطلاع رسانی آن به پزشک در طول ویزیت دشوار است. کم کردن خروجی فعالیت بیماری شما زمینه ای است که پزشک یا ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی شما با پشتکار تلاش می کند تا بهترین درمان ممکن را برای شما انجام دهد. cliexa-IBD، که یکی از خانواده محصولات برنامه های مراقبت بهداشتی cliexa است، از امتیاز فعالیت بیماری Chron (CDAI) استفاده می کند که یک شاخص ترکیبی برای اندازه گیری فعالیت بیماری برای بیماران مبتلا به بیماری کرون یا اختلال روده تحریک پذیر است. امتیاز فعالیت بیماری کرون داده های ارزشمندی را در اختیار پزشکان قرار می دهد و به آنها کمک می کند تا درمان را با داروی مناسب بهینه کنند.

 

IGIBD Scores

امتیازات IG-IBD ابزاری است که توسط IG-IBD به پزشکان ارائه می‌شود، که محاسبه طیف وسیعی از امتیازات مورد استفاده برای تعیین کمیت فعالیت IBD را از دیدگاه بالینی و آندوسکوپی تسهیل می‌کند.نمرات IBD به طور گسترده در عمل بالینی و به عنوان معیار نتیجه در آزمایشات بالینی استفاده می شود.این برنامه هفت ماشین حساب امتیاز IBD را نمایش می دهد.

کاربر امتیاز را برای محاسبه انتخاب می کند و از بین نمرات بالینی Mayo جزئی یا کامل، CDAI و HBI و آندوسکوپی CDEIS، SES-CD، مایو آندوسکوپی و Rutgeerts انتخاب می کند.با انتخاب امتیاز، منوی ورود اطلاعات مربوطه نمایش داده می شود.ورود داده ها تا حد امکان ساده است، با دکمه های رادیویی یا منوهای کشویی - بدون تایپ!

ویژگی های اصلی

برای هر نمره، برنامه دستورالعمل هایی برای پر کردن و اطلاعات کلی نمایش می دهد. اطلاعات عمومی شامل فرمول های محاسبه، منابع و جداول رمزگشایی امتیاز است.

برای نمرات آندوسکوپی

CDEIS و SES-CD محاسبه یک امتیاز یا هر دو - برای ورودی های مشترک، نیازی به وارد کردن مجدد نیست.

• نمونه تصاویر موجود از صفحه ورود داده ها.

• امکان تولید گزارش استاندارد (خلاصه کوتاه داده های وارد شده و جدول رمزگشایی امتیاز محاسبه شده).

• گزارش های استاندارد را می توان اصلاح کرد و به پیام های ایمیل تبدیل کرد.

 

HBI for Crohns Disease

ارزیابی آسان برای استفاده از بیماری کرون با محاسبه امتیاز شاخص هاروی برادشاواین برنامه امتیاز شاخص هاروی-بردشاو را برای بیماری کرون از پاسخ چند سوال محاسبه می کند و بر اساس امتیاز محاسبه شده ارزیابی ارائه می دهد

Complete - Medication Tracker

برنامه ای کامل شامل تزریق شخصی و ثبت علائم، یادآوری دارو و تنظیم هدف برای حمایت و تشویق شما در طول درمان است.

 

ثبت و آموزش تزریق سفارشی

• زمان و مکان تزریق HUMIRA یا SKYRIZI را به بدن خود پیگیری کنید.

• تاریخچه تزریق خود را بر اساس تاریخ با جزئیات مشاهده کنید. روی تاریخ خاصی ضربه بزنید تا زمان تزریق، محل‌ها و یادداشت‌ها را ببینید.

• نحوه چرخش محل های تزریق را به ترتیب زمانی شخصی سازی کنید.

• از فیلم‌های درون‌برنامه، کیت‌های آموزشی، و موارد دیگر برای بررسی آموزش تزریق توسط پزشک خود استفاده کنید.

 

ردیابی دوز روزانه برای بیماران RINVOQ

• با ردیاب دوز RINVOQ پایبندی به برنامه درمانی خود و پیگیری پیشرفت ماهانه را آسان تر کنید.

 

یادآوری‌های دوز و ردیاب‌های دارو

• ابزارهایی برای کمک به مدیریت داروهای خود از طریق این برنامه رایگان. یادآورها را تنظیم کنید و اعلان‌های فشاری را فعال کنید تا هرگز یک دوز را از دست ندهید.

 

تقویم و گزارش فعالیت

• برنامه تزریق یا دارو، تاریخچه علائم، و نمودار بدن مکان های تزریق را مشاهده کنید.

 

ردیابی علائم

• گزارشی از علائم خود داشته باشید تا در ملاقات بعدی خود با پزشک در مورد آن صحبت کنید. این ممکن است به شما کمک کند تا بحث های سازنده تری در مورد درمان خود داشته باشید.

 

به منابع کامل تر دسترسی پیدا کنید

• درخواست منابع برای حمایت از شما در طول درمان، مانند یک کارت پس انداز که ممکن است به کاهش هزینه نسخه کمک کند.

• با یک سفیر پرستار اختصاص داده شده* ارتباط برقرار کنید، در آنجا برای ارائه پشتیبانی و کمک به پاسخگویی به سوالات.

• رسیدهایی را برای بازپرداخت هزینه های واجد شرایط از جیب خود از طریق تخفیف کامل نسخه ارسال کنید.

 

 

ردیابی هدف سفارشی برای بیماران RINVOQ

• اهداف شخصی را تعیین کنید تا روی چیزی که از نظر شخصی معنادار است، تمرکز کنید. اهداف شخصی ممکن است به ایجاد انگیزه و حفظ شما در مسیر برنامه درمانی تجویز شده کمک کند.

 

اطلاعات تکمیلی

اگر از HUMIRA، SKYRIZI، یا RINVOQ استفاده می کنید، ممکن است برای شروع و ادامه برنامه درمانی خود کمک بخواهید. برنامه کامل می تواند با ارائه منابعی که به شما امکان تنظیم یادآوری، ردیابی علائم، و ایجاد اهداف شخصی که می تواند شما را در طول سفر درمانی خود حمایت و تشویق کند، کمک کند.

 

این برنامه برای استفاده انحصاری ساکنان ایالات متحده 18 سال و بالاتر در نظر گرفته شده است. برنامه کامل برای ارائه تصمیمات درمانی یا جایگزینی مراقبت و توصیه یک ارائه دهنده خدمات بهداشتی مجاز نیست. تمام برنامه های تجزیه و تحلیل پزشکی و درمان باید توسط یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی دارای مجوز انجام شود.

 

MEDITECH Expanse Now

Expanse Now پزشکان را قادر می سازد تا به طور ایمن به حجم کاری Expanse EHR خود دسترسی داشته باشند و وظایف خود را از راه دور با استفاده از کنوانسیون های بصری دستگاه تلفن همراه و دستورات صوتی انجام دهند. ارائه دهندگان تماس یا پوشش برای دیگران می توانند از راه دور کارهای روتین را در هر کجا که هستند، بدون نیاز به اتصال به EHR کامل از رایانه رومیزی یا لپ تاپ مدیریت کنند، و از دسترسی هر زمان و هر مکان به ضروری ترین عناصر Expanse EHR خود اطمینان حاصل کنند.با Expanse Now، پزشکان می توانند:

• موارد حجم کاری خود و موارد ارائه دهندگانی که برای آنها پوشش می دهند را مشاهده کنید

• اعلان های موارد بار کاری جدید را دریافت کنید

• مشاهده اعلان های نتیجه بیمار

• مشخصات دموگرافیک، آلرژی، داروها و مشکلات بیمار را مشاهده کنید

• بررسی داده های بالینی بیمار مربوطه

• درخواست های پر کردن مجدد نسخه را مدیریت کنید

• مشاهده و پاسخ دادن به تماس های بیمار، و تماس با اعضای تیم مراقبت

• ایجاد، ارسال پیام/وظایف

• موارد را به عنوان خوانده شده/ خوانده نشده علامت گذاری کنید

برای استفاده از Expanse Now، لطفاً با بخش فناوری اطلاعات سازمان خود تماس بگیرید

 

Vision Imaging

برنامه نرم افزار MphRx Mobile Connect Vision Imaging به رادیولوژیست ها و پزشکان اجازه می دهد تا به تصاویر و گزارش های رادیولوژی دسترسی داشته باشند و آنها را مشاهده کنند. این نرم افزار توسط MphRx Mobile Connect ارائه می شود و از روش های زیر پشتیبانی می کند: CR، CT، MR، NM، و US.

MphRx Mobile Connect با استفاده از MphRx Secure Private Cloud که به RIS و PACS Vision Imaging متصل است، دسترسی بی سیم و موبایل به تصاویر و گزارش های رادیولوژی را فراهم می کند. MphRx Mobile Connect داده ها را با استفاده از انتقال رمزگذاری شده از طریق شبکه های بی سیم و تلفن همراه دانلود می کند.

امکانات:

- رابط بصری

- انتقال امن و رمزگذاری شده داده به دستگاه

- دسترسی و مشاهده تصاویر و گزارش های رادیولوژی روی دستگاه

- از زوم، اسکرول و حلقه سینما بر روی تصاویر استفاده کنید

- کنترل های بصری

این برنامه نباید برای اهداف تشخیصی استفاده شود. برای جایگزینی ایستگاه های رادیولوژی در نظر گرفته نشده است و باید فقط زمانی استفاده شود که دسترسی به ایستگاه کاری رادیولوژی وجود نداشته باشد.

 

IvoSmile

IvoSmile یک ابزار ارتباطی و مشاوره ای قدرتمند برای متخصصان دندانپزشکی است. این امکان را به بیماران ارائه می دهد که پیش نمایشی بسیار واقعی از نتیجه زیبایی پیشنهادی را قبل از انجام هر گونه برنامه ریزی یا انجام درمان ارائه می دهد.زمان و هزینه درمان خود را کاهش دهید و به سرعت نتیجه پیش بینی شده را مستقیماً در حالت زنده بر روی بیمار ارائه دهید. این برنامه دارای فناوری واقعیت افزوده است تا به بیماران تصویری از چهره خود را ارائه دهد که لبخند جدید خود را در "آینه مجازی" نشان می دهد.

تصاویر برای خود صحبت می کنند: در نتیجه، دندانپزشکان توضیح کمتری برای انجام دادن دارند، بیماران می توانند آگاهانه تصمیم بگیرند و آزمایشگاه ها دقیقاً می دانند که چه کاری انجام دهند!به بیماران خود امکان تعیین فعالانه نتیجه درمان را بدهید. تجسم سه بعدی بلادرنگ به بیمار این امکان را می دهد که تصاویر قبل و بعد را با هم مقایسه کند.

مزایای شما در یک نگاه

• تجسم سه بعدی بلادرنگ – نتیجه درمان زیبایی دندان را روی صورت بیمار در آینه مجازی مشاهده کنید.

• سفید کردن مجازی دندان - لبخند موجود یا پیشنهادی

• کتابخانه های دندان - "طبیعی" و "دندان مصنوعی"

• نماهای قبل و بعد - مقایسه مستقیم قبل از شروع درمان

• ابزار واردات عکس – وارد کردن تصاویر بیمار

• به اشتراک گذاری پیشنهادات درمانی - به عنوان مثال. با ایمیل

• افزایش مشارکت بیماران – افزایش انگیزه برای موافقت با درمان زیبایی

• هدف درمان به خوبی تعریف شده - سوء تفاهم های کمتر و تنظیمات بعدی

• آرشیو – ذخیره سازی داده ها و طراحی مجدد امکان پذیر است

 

 

 

EndoWheel

ابزار EndoWheel یک برنامه تلفن همراه خودگردان است که برای بیماران و متخصصان مراقبت های بهداشتی آنها طراحی شده است تا از آن برای ردیابی بصری علائم و بار کلی بیماری استفاده کنند. کاربران می توانند به سوالات علائم پاسخ دهند و نتایج از طریق نمودار رادار نمایش داده می شود. ارزیابی‌ها به‌طور خودکار ذخیره می‌شوند (اگرچه کاربر می‌تواند آنها را حذف کند) تا در مقایسه تاریخی مورد استفاده قرار گیرند.

 

Toothpic

یافتن یک دندانپزشک ممکن است دشوار باشد. به همین دلیل است که ما یک راه آسان و موثر برای حفظ سلامت دهان و دندان شما ایجاد کرده ایم. با Toothpic می توانید گزارش دندانپزشکی را مستقیماً در تلفن خود دریافت کنید، دندانپزشکی را در نزدیکی خود پیدا کنید، Smile Score خود را دریافت کنید و در مورد سلامت دندان در دانشگاه Toothpic اطلاعات بیشتری کسب کنید.خواه مشکلی در سلامت دندان شما پیش آمده باشد، یا بخواهید سلامت کلی دندان خود را بررسی کنید، می‌توانید با عکس گرفتن از دندان‌هایتان، گزارش مفصلی را که مناسب شماست، درست در عرض چند ساعت به گوشی خود دریافت کنید.

یک لبخند سالم در سه مرحله ساده!

1. هنگامی که Toothpic را دانلود کردید و حساب کاربری خود را ایجاد کردید، چند سوال ساده در مورد سلامت دندان از شما خواهیم پرسید.

2. در مرحله بعد، به ما بگویید که چرا یک گزارش می خواهید. در اینجا، شما باید هر گونه اطلاعات اضافی یا سؤالی که ممکن است داشته باشید ارائه دهید.

3. در نهایت، دستورالعمل‌های درون‌برنامه را دنبال کنید تا بسته به گزارشی که می‌خواهید، تا شش عکس ساده اما جامع از دندان‌هایتان بگیرید. از یکی از دوستان یا اعضای خانواده بخواهید که در گرفتن عکس ها به شما کمک کند تا مطمئن شوید که عکس های باکیفیت و مطابق با الزامات دندانپزشک هستند. این فقط 10 دقیقه طول می کشد!

یک دندانپزشک دارای مجوز کامل در ایالت شما، پرونده شما را بررسی می کند و در عرض 24 ساعت با یک گزارش کامل پاسخ می دهد.

گزارش Toothpic شامل؛

- پاسخ به سوالات شما در مورد مسائل خاصی که ممکن است با آن مواجه باشید یا به طور کلی سلامت دندان شما

- یک ارزیابی جامع از اطلاعات و عکس‌هایی که ارسال می‌کنید، که هر حوزه مشکلی را برجسته می‌کند

- مشاوره در مورد اینکه چگونه می توانید تغییراتی در روال مراقبت در منزل خود ایجاد کنید تا سلامت کلی دندان خود را بهبود بخشید

توصیه هایی در مورد هر مرحله بعدی که ممکن است نیاز باشد، از جمله دستورالعمل های قیمت گذاری.

 

My MWHC

My MWHC به شما امکان دسترسی به نتایج آزمایشگاه، اطلاعات قرار ملاقات، داروهای فعلی، سابقه ایمن سازی و موارد دیگر را در دستگاه تلفن همراه خود می دهد.

با استفاده از حساب MyChart خود وارد برنامه شوید تا به موارد زیر دسترسی داشته باشید:

• نتایج آزمایش: نتایج آزمایش آزمایشگاهی و محدوده استاندارد برای هر نتیجه را مشاهده کنید.

• پیام ها: پیام های تیم مراقبت های بهداشتی خود را مشاهده کنید، ایجاد کنید و به آنها پاسخ دهید.

•  قرار ملاقات های آینده را مشاهده یا لغو کنید و اطلاعات مربوط به قرار ملاقات های قبلی خود را بخوانید.

• توصیه های بهداشتی: زمانی که زمان انجام واکسن سالانه فیزیکی، آنفولانزا و سایر نیازهای مراقبت های پیشگیرانه فرا رسید، مطلع شوید.

• خلاصه سلامت: داروها، آلرژی ها، ایمن سازی ها و نگرانی های فعلی سلامتی خود را مشاهده کنید.

• دسترسی به پروکسی: اطلاعات سلامتی اعضای تعیین شده خانواده، از جمله کودکان را مشاهده کنید.

• آپلود داده‌های سلامت و تناسب اندام، از جمله داده‌های برنامه Apple Health، هنگام ثبت‌نام در برنامه‌های خود ردیابی

 

Nutrition Reference Center

Nutrition Reference Center™ یک منبع تغذیه و رژیم غذایی است که برای ارائه آخرین اطلاعات مبتنی بر شواهد برای متخصصین تغذیه بالینی ثبت شده است. می توان از آن برای آموزش، تحقیق یا به عنوان یک ابزار مراقبتی استفاده کرد.راحتی و عملکرد غنی این برنامه به کاربران امکان دسترسی به موارد زیر را می دهد:

· محتوای مرکز مرجع تغذیه آفلاین

· درس های سریع سازماندهی شده بالینی

· برگه های مراقبت مبتنی بر شواهد

· تمرین و مهارت های متخصص تغذیه

· ابزار تحقیق

· چک لیست های شایستگی مهارت

 

Sameday Health

بهداشت و درمان، شخصی

Sameday Health شریک شما در سلامت و تندرستی است. با برنامه Sameday Health، می‌توانید نتایج آزمایش مانند آزمایش COVID-19 و STD) )را مشاهده و به اشتراک بگذارید، بازدیدهای مراقبت‌های بهداشتی خود را ثبت کنید یا در زمان و مکانی که مناسب شما است، یک بازدید جدید رزرو کنید.

خانه شما برای مراقبت های متحول کننده

Sameday Health خدمات بهداشتی و سلامتی مشتری محور را ارائه می دهد که در مکانی مناسب شما قابل دسترسی است. به یکی از بیش از 50 کلینیک سلامت Sameday در سراسر کشور مراجعه کنید، یا در خانه با تماس های خانه مراقبت دریافت کنید. برنامه Sameday Health به شما امکان می دهد جدول زمانی تاریخچه مراقبت های بهداشتی و تندرستی خود را با جزئیات و رویدادها به عنوان مثال نتایج آزمایش (COVID-19) مشاهده و به راحتی به اشتراک بگذارید.

تست COVID-19

Sameday Health با بیش از 1 میلیون آزمایش انجام شده، پیشرو در صنعت تست COVID-19 است. تست های قابل اعتماد و غیر تهاجمی را با زمان های پیشرو در صنعت تجربه کنید. در یکی از بیش از 40 کلینیک در سراسر کشور آزمایش شوید، یا به یک پرستار اجازه دهید در آسایش خانه از طریق تماس های خانه، شما را آزمایش کند. گزینه های بیمه درمانی و خودپرداخت در دسترس است. گزینه های آزمایش COVID-19:

- RT-PCR

- Rapid NAAT معادل PCR))

- آنتی ژن سریع

- پادتن

خدمات سلامت و تندرستی

Sameday Health مجموعه روزافزونی از خدمات بهداشتی و سلامتی را ارائه می دهد. در برنامه یک بازدید رزرو کنید و در یک سایت سلامت Sameday یا در خانه / محل کار خود مراقبت دریافت کنید. با تماس های خانه، خدمات را در مکانی مناسب رزرو کنید - یک پرستار قابل اعتماد Sameday Health نزد شما خواهد آمد. خدمات قابل رزرو از طریق اپلیکیشن موبایل:

- تست COVID-19 (بیمه و خودپرداخت)

- تست STD

- ارزیابی سلامت (شامل پنل های مختلف)

- منوی شات ویتامین (تزریق / شات های مختلف)

- درمان IV

بیمه و گزینه های خودپرداخت

Sameday Health اکثر ارائه دهندگان بیمه پزشکی (در صورت لزوم) را می پذیرد. علاوه بر این، Self-Pay برای همه خدمات در دسترس است. اطلاعات بیمه پزشکی خود را در برنامه مشاهده، اضافه یا ویرایش کنید.

ایمنی و بیمار محوری

داده های شما با استفاده از رمزگذاری و اقدامات امنیتی مطابق با HIPAA به صورت ایمن ذخیره می شوند. اطلاعات شما هرگز با اشخاص ثالث به اشتراک گذاشته نخواهد شد. اگر با مشکلی مواجه شدید، تیم پشتیبانی مشتری محور در 7 روز هفته برای کمک به شما در دسترس است.

 

ADAPTS

ADAPTS اپلیکیشنی برای نوجوانان و جوانان است تا علائم روزانه، خلق و خو، عوامل استرس زا و محیط را گزارش کنند. هنگامی که کاربران نظرسنجی را کامل می کنند، پاداش هایی از جمله پول، میم های خنده دار، و یک محیط مجازی رو به رشد با حیوانات و گیاهان دریافت می کنند. این اپلیکیشن در بیمارستان کودکان فیلادلفیا با همکاری دانشگاه هاروارد توسعه یافته است.

 

MyMSK

MyMSK مدیریت جنبه های مهم مراقبت را برای بیماران در مرکز سرطان Memorial Sloan Kettering آسان تر می کند. با این برنامه، می‌توانید مستقیماً با تیم مراقبت‌های بهداشتی خود پیام دهید، قرار ملاقات‌های خود را برنامه‌ریزی کنید، گزارش‌هایی را برای اشتراک‌گذاری با پزشکان خود ایجاد کنید، و موارد دیگر. این برنامه با برنامه Health یکپارچه می‌شود تا بیماران را از راه دور نظارت کند.

تنها چیزی که برای شروع نیاز دارید شناسه و رمز عبور درگاه بیمار MyMSK است. در برنامه MyMSK، می توانید به طور ایمن به ویژگی هایی از جمله:

• آزمایشگاه و رادیولوژی: گزارش های آزمایشگاهی و رادیولوژی خود را مشاهده کنید و به راحتی آنها را با اعضای خانواده یا مراقبان به اشتراک بگذارید.

• تقویم و قرار ملاقات ها: قرارهای آینده خود را ببینید و تأیید کنید، مسیرهای مکان های قرار را دریافت کنید، و جزئیات قرار را به راحتی با خانواده، دوستان یا تقویم شخصی خود به اشتراک بگذارید.

• پیام رسانی: درخواست های قرار ملاقات یا پر کردن مجدد نسخه، سؤالات مربوط به نتایج آزمایش یا ارتباطات عمومی مطب را مستقیماً به مطب پزشک خود ارسال کنید.

• دایرکتوری: اطلاعات تماس و بیوگرافی پزشکان را در MSK بیابید.

• بازدید از ما: دستورالعمل های گام به گام را در تلفن هوشمند خود از خانه خود به داخل ساختمان و مستقیماً به قرار ملاقات خود در مکان های انتخابی MSK دریافت کنید.

اگر قبلاً شناسه پورتال بیمار MyMSK ندارید، به my.mskcc.org مراجعه کنید، در بازدید بعدی از کلینیک از یکی از کارکنان بپرسید یا با مطب پزشک خود تماس بگیرید.

 

Agria Vårdguide

با Agria Vårdguide، می‌توانید هر کجا که هستید در زمان مناسب به دامپزشک مراجعه کنید. مشاوره، تشخیص و ارجاع را از دامپزشک به طور مستقیم در برنامه دریافت کنید.

- هر جا که هستید به دامپزشک مراجعه کنید

- هر روز، در تمام طول سال باز است

- تماس رایگان برای مشتریان آگریا

همین امروز اپ  را دانلود و ثبت کنید تا در صورت نیاز به دامپزشک مراجعه کنید. برای سگ، گربه، اسب، خرگوش و بسیاری از حیوانات کوچک دیگر کمک بگیرید. با بارگیری Agria Vårdguide در تلفن شما، همیشه یک دامپزشک در دسترس شماست.

Agria Vårdguide یک کلینیک دیجیتال حیوانات است که 24 ساعت شبانه روز باز است. مشتریان آگریا تماس‌های رایگان برای مشاوره مراقبت دیجیتال دریافت می‌کنند، اما این خدمات برای مشتریانی که بیمه حیوانات خود را با شرکت بیمه دیگری دارند یا هنوز هیچ بیمه‌ای برای حیوان خود ندارند، قابل پرداخت است.در برنامه، می توانید در موارد زیر کمک بگیرید:

- استفراغ و اسهال

خارش و مشکلات پوستی

- مشکلات چشم و گوش

- سرفه و عطسه

مسمومیت

- صدمات و حوادث

- و خیلی بیشتر

 

JiTT Infographics

آموزش فقط در زمان (JiTT) مجموعه ای از اینفوگرافیک های مبتنی بر شواهد است که به اصول اساسی آموزش بالینی (مانند تعیین انتظارات، تکنیک های پرسش، 5 مهارت خرد، آموزش کنار تخت، بازخورد، و مربیگری) می پردازد. ما سؤالات مروری را برای هر بخش قرار داده ایم تا نکات کلیدی یادگیری را برای خواننده برجسته کنیم. پاسخ های ایده آل گنجانده شده است. بازخورد استقبال می شود. علاوه بر این، تکنیک‌های آموزشی خاص بالینی شامل محتوای ویژه‌ای برای پزشکی داخلی/خانوادگی، اطفال، زنان و زایمان، جراحی، روانپزشکی، عصب‌شناسی و اخلاق است. مهارت های آموزشی فوق تخصص نیز گنجانده شده است. دروس را می توان به راحتی به اشتراک گذاشت.

آموزش پزشکی، که به شدت بر توسعه اساتید متکی است و در حال حرکت به سمت الگویی است که برای ارائه محتوا به مدل‌های «تدریس به موقع» نیاز دارد. استفاده از پلتفرم‌های یادگیری با فناوری پیشرفته برای فراگیران در سراسر آموزش پزشکی امکان‌پذیر و قابل دسترسی است و به‌ویژه در سیستم‌های بهداشت دانشگاهی پراکنده جغرافیایی مفید است. اینفوگرافیک های JiTT یک رویکرد آموزشی برای ارائه نکات آموزشی به موقع و مرتبط به کارآموزان و اساتید بالینی است که نیاز به تعامل با فراگیران خود دارند و اطمینان حاصل می کنند که یک محیط آموزشی و یادگیری قوی در محیط مراقبت از بیمار وجود دارد. اینفوگرافیک‌های «تدریس به‌موقع» (JiTT)، یک رویکرد سازگار جدید برای رفع نیازهای متنوع برنامه‌های مقیم به عنوان معلم (RaT) مورد نیاز برای اعتباربخشی است. اینفوگرافیک ها با مجموعه ای از تخصص های بالینی سازگار هستند. اصول و مهارت‌های آموزشی خاص بالینی توسط اساتید و کارآموزان توسعه داده شد و بنابراین به خوبی توسط فراگیران مورد استقبال قرار گرفت. در یک مطالعه آزمایشی، که از ایمیل برای توزیع اینفوگرافیک های JiTT استفاده شد، کارآموزان و اساتید رضایت کلی خود را از محتوا و فناوری و درک مثبت کارآموزان از مهارت های آموزشی افزایش یافته خود گزارش کردند. اساتید بیان کردند که اینفوگرافیک‌های JiTT یادآورهای مفیدی برای تازه کردن و هدایت مهارت‌های آموزشی آن‌ها با کارآموزان و دانشجویان است. مهم‌تر از همه، ما می‌توانیم با اطمینان گزارش کنیم که برنامه اینفوگرافیک JiTT می‌تواند در محیط‌های آموزشی و بالینی متنوع و پرمشغله گنجانده شود.

 

Touch Surgery Dynamic

با Touch Surgery Dynamic، برای جراحی های تخصصی با محتوای غنی و بسیار تعاملی آماده شوید. Touch Surgery Dynamic شبیه‌سازی‌های پیشرفته و سفارشی ارائه می‌دهد که در برنامه استاندارد Touch Surgery دیده نمی‌شوند.

 

 

 

 

Transplant Referrals

ارجاعات پیوند در برنامه تلفن همراه NYU Langone به متخصصان پزشکی امکان دسترسی آسان به ارائه دهندگان موسسه پیوند برای اهداف ارجاع بیمار را می دهد.پزشکان مؤسسه پیوند Langone NYU ما به عنوان رهبران این زمینه، متعهد به توسعه استراتژی‌های درمانی جدید برای پیوند موفق هستند. ما در خط مقدم تحقیقات بالینی و تخصص جراحی هستیم. تمرکز ما بر ایجاد تکنیک‌های نوآورانه برای مراقبت از افراد مبتلا به بیماری قلبی، کبد، ریه، پانکراس یا کلیوی است.با ارجاعات پیوند ما در برنامه تلفن همراه NYU Langone، متخصصان پزشکی برای ارجاع سریع و آسان بیمار و همکاری مورد، اطلاعات تماس پزشکان موسسه پیوند و ناوبران پرستار را در اختیار دارند.

 

MCAT Mastery

MCAT Mastery یک راهنمای مطالعه با کیفیت بالا برای گذراندن MCAT® است که پیشرفت شما و دانش خاص MCAT شما را ردیابی می کند.سوالات تست پزشکی را از هر کجا، حتی بدون دسترسی به اینترنت، ورق بزنید!

امروز نسخه رایگان را نصب کنید و مطالعه خود را شروع کنید! ما یک نسخه رایگان محدود از برنامه را ارائه کرده ایم که می توانید قبل از تصمیم گیری برای ارتقا آن را امتحان کنید. این نسخه شامل تعداد محدودی از سوالات تمرینی و معیارهای اولیه پیشرفت است.

همین امروز مشترک شوید :

• بیش از 1900 پرسش و متن آزمون MCAT با دلایل منطقی و تصاویر

• 940+ اصطلاحات MCAT باید بدانند

• 290+ سؤالات بر اساس گذر دقیق

• 230+ CARS

• بانک های آزمون تمرین موضوعی خاص

• ردیابی نتایج

اگر می خواهید در یکی از دانشکده های پزشکی برتر پذیرفته شوید، باید دانش خود را با برنامه MCAT Mastery، دارای بانک سوالات زیست شناسی، شیمی آلی، شیمی معدنی، فیزیک، روانشناسی و جامعه شناسی آزمایش کنید تا برای MCAT® آماده شوید.

کارشناسان پزشکی ما به‌طور مداوم وب‌سایت انجمن کالج‌های پزشکی آمریکا (AAMC) را برای تغییرات در آزمون پذیرش کالج پزشکی (MCAT®)، به‌روزرسانی‌های مهم آزمون و آزمون برای آزمون جدید MCAT2015، از جمله روان‌شناسی، جامعه‌شناسی و افزایش تمرکز روی بیوشیمی، نظارت می‌کنند. در کنار بانک سوالات سنتی زیست شناسی، شیمی آلی، شیمی معدنی و فیزیک ما. برنامه ما یک ابزار آماده سازی ضروری به سبک فلش کارت برای پزشکان مشتاق در برنامه های برتر پیش پزشکی است که در حال مطالعه هستند تا نمره آزمون MCAT خود را به حداکثر برسانند و در دانشکده های پزشکی برتر در سراسر جهان پذیرفته شوند.

برترین دانش‌آموزان پیش‌پزشکی در سراسر جهان برای MCAT® با استفاده از برنامه MCAT Mastery مطالعه می‌کنند و هر روز زمانی را برای آزمایش دانش خود و مطالعه مفاهیم و اصطلاحات پزشکی با آزمون برنامه و سوالات آزمون تمرینی اختصاص می‌دهند.

 

 

ACLS Mastery

ACLS Mastery با بیش از 500 سؤال تمرینی که شامل شناسایی ریتم ECG، فارماکولوژی و کاربردی عملی می‌شود، امتیاز لازم برای قبولی در امتحان را به شما می‌دهد.فرقی نمی‌کند پیراپزشک، پرستار یا دانشجوی پزشکی باشید، می‌توانید با آموزش‌ها، نمودارهای مرجع سریع، دلایل دانش اصلی، و سؤالات و آزمون‌های تمرینی مگاکد، در حین حرکت مطالعه کنید.

ACLS Mastery که توسط متخصصان مجرب و دارای گواهینامه ACLS ایجاد شده است به شما امکان می دهد در هر زمان و هر مکان به طور موثر مطالعه کنید. اکنون می توانید از زمان استراحت خود استفاده بهتری کرده و در حین انجام آن لذت ببرید!

با دانلود رایگان شروع کنید، که شامل دسترسی محدود برای کاوش در تمام محتوا است.هنگامی که در ACLS Mastery مشترک می شوید:

• بیش از 500 سوال تمرین با دلایل و تصاویر دقی

• 100+ مواد مرجع ACLS

• 60+ اصطلاحات ACLS که باید بدانید

• 2 آزمون سخت

• به اطلاعات عمیق در مورد ابزارهای ارزیابی و تست های آزمایشگاهی رایج دسترسی داشته باشید و یاد بگیرید که چگونه اهمیت یافته های خود را تفسیر کنید.

• دستورالعمل‌های گام به گام را برای درج IO، ضربان‌سازی، و کاردیوورژن مرور کنید تا بتوانید ایستگاه‌های یادگیری ACLS خود را بهبود ببخشید.

• شامل راهنمای نحوه اخذ گواهینامه ACLS شما، همراه با راهبردهای آزمون برای آزمون

• آمار عمیق نقاط قوت و ضعف شما را نشان می دهد

دسته بندی ها شامل:

• ریتم ECG

• فارماکولوژی

BLS

• بررسی های اولیه و ثانویه

• شرایط ویژه

• مراقبت های پس از دستگیری

• الگوریتم های اصلی

• الگوریتم دوز برای نالوکسان

خواه برای اولین بار با ایستگاه تست مگاکد روبرو می شوید یا در حال تمدید ACLS هستید، ACLS Mastery شما را برای موفقیت آماده می کند. محتوا بر اساس دستورالعمل های فعلی AHA، استانداردهای بهترین عملکرد، و نکات کارشناسان است.

 

 

بالا