First Derm

با کمک این نرم افزار می توانید با متخصصین پوست مشاوره کنید و با فرستادن تصویر از ضایعه پوستی از پزشکتان مشاوره بگیرید.

دو قطعه عکس، سن، جنسیت و شرح بیماری را می فرستید.  40 دلار پرداخت می کنید و با پزشکتان صحبت می کنید. در این نرم افزار نسخه نیز برای بیمار صادر می گردد.

Skin MD Now - Expert Skin Help

این اپ شمارا قادر میسازد تا مشکلات پوستی خود را درمان کنید یا سوالات مرتبط با پوست خود را  از متخصصین  بپرسید و پاسخ بگیرید.اگر شما و یایکی از عزیزانتان مشکل پوستی دارید و علت و راه درمانی این مشکل را نمیدانید و فرصت مراجعه به پزشک را نیز ندارید همین حالا اقدام کنید

DermatologistOnCall - Online Dermatology Care

به سرعت یک تشخیص و برنامه درمان (تجویز پزشک) را به صورت شخصی از یک متخصص پوست دریافت کنید.به سادگی تصاویری از وضعیت خود را از طریق این برنامه به صورت کاملا امن ارسال کرده و منتظر پاسخ پزشک باشید.از طریق این اپ مشکلات مربوط به پوست،مو و ناخن،آکنه،اگزما،پسوریازیس و بسیاری دیگر از بیماری های پوستی به صورت آنلاین قابل درمان است.

United Skin Specialists

با این اپ در سه مرحله درمان شوید.

 
-ابتدا یک اکانت بسازید و فرم های مربوط به  اطلاعات شخصی و اطلاعات پوستی خود را تکمیل کنید.
-سپس عکس های مربوطه از بخشی که میخواهید درمان شود را آپلود کنید.
- در نهایت درمان شوید.داروها،نسخه و روش درمانی خود را دریافت کنید.
 
از مزایای ویزیت پوستی این اپ: این ویزیت مجازی حتما توسط یکی از افراد برد تخصصی  انجام میشود و شما میتوانید یک ویزیت آنلاین مجازی را برای خودتان،فرزندتان و یا یکی از افراد خانواده تجربه کنید و یک روش درمانی را طی سه روز کاری دریافت کنید و همین طور نسخه خود را بلافاصله درب منزلتان تحویل بگیرید.
بالا