GinePolis

GinePolis  یک برنامه در دپارتمان زنان و زایمان است  که جهت اطلاعات عمومی عموم افراد  طراحی شده است و تمام خانم ها می توانند در مورد خدمات ارائه شده در این اپ اطلاعات کسب کنند و کاربر به آسانی و به سرعت  میتواند با یک متخصص زنان و زایمان ارتباط برقرار کرده و  ویزیت شود. از دیگر ویژگی های این اپلیکیشن اشتراک گذاری مقالات آنلاین برای کاربران  می باشد.

Fetal Heart Rate 5-tier

این برنامه برای پزشکان متخصص زنان و ماماها و پرستاران که به صورت الکترونیکی بر جنین (EFM) نظارت میکنند،طراحی شده است. از اهداف اصلی طراحی این برنامه علاوه بر تفسیر علائم قلب جنین (FHR)، ارتباط متخصصان مراقبت های بهداشتی با یکدیگر در مورد بررسی های خود و یکدیگر است تا بتوانند تمامی علائم را درنظر بگیرند و بایکدیگر همفکری کنند. این برنامه بر اساس پنج رنگ طراحی شده است که هدف از آن استاندارد سازی مدیریت ریتم های مختلف ضربان قلب جنین است. این سیستم تقسیم، هر ردیابی ضربان قلب جنین را به یکی از پنج دسته زیر تقسیم می کند:

-سبز (بدون اسیدیه، بدون هیچ مداخلات مورد نیاز)

-آبی

-زرد

-نارنجی یا قرمز (شواهد واقعی آسفیکسی جنین یا قاعدگی که توصیه میشود تحت نظر گرفته شود) و رنگ هایی که به این بخش اختصاص داده شده است:

الف) خطر اسیدی

ب) خطر تکامل به یک الگوی جدی تر 

ج) انجام موارد پیشنهادی

PostPartum Hemorrhage

این برنامه حاوی چک لیست ایمنی توصیه شده ACOG برای مدیریت خونریزی پس از زایمان است که به عنوان یک ابزار مرجع فوری برای ارائه دهندگان مراقبت های زنان جهت ارزیابی و مدیریت خونریزی پس از زایمان طراحی شده است.

iMom • Pregnancy & Fertility

این برنامه میتواند در بارداری و باروری به زنان باردار از مشاوره بالینی گرفته تا نکات روانی، تغذیه ای، زیبایی شناختی و عمومی کمک کند. استفاده از این برنامه به معنای جایگزینی یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی نیست بلکه کمک به بانوان در تخریب بسیاری از اسطوره ها و تابو های دروغین است که زنان در سراسر جهان در طول این دوره ظریف در زندگی خود مواجه هستند.از دیگر کاربردهای این اپلیکیشن میتوان به گزینه های زیر اشاره کرد:

• توصیه و پشتیبانی مفید، سرگرم کننده و شهودی برای مادر

• ابزار نوآورانه و ضروری برای متخصص زنان و زایمان

این اپ یکی از بهترین هادر نوع خود برای متخصصین زنان و زایمان جهت مراقبت و درمان بیماران خود است.

 

توابع برای زنان عبارتند از:

• مدیریت اتوماتیک چرخه قاعدگی

• آمار و پیش بینی روزهای تخمک گذاری و باروری

• ثبت  روزانه علائم و حالت ذهن

• ردیاب روابط جنسی

• اطلاعیه بپیشگیری از بارداری

• نمایش فاز لوتئال

• حالت سوپر حاملگی

 

توابع برای مادر عبارتند از:

 • اطلاعات مفصلی برای هر هفته حاملگی

• تصورات جنین در هر 9 ماه حاملگی

 • محاسبه روز زایمان احتمالی

• نمایش مدت زمان چرخه و آزمایش حاملگی

• ثبت علائم و حالت ذهن

 • ثبت اطلاعات

 • تصاویر در 3D و 4D اولتراسوند

 • غذاهای توصیه شده

• هیدراتاسیون

• یوگا در دوران بارداری

 • شمارش لگد جنین

 • ثبت انقباضات

 • کیسه کودک برای خرید

 

  توابع برای متخصص زنان و زایمان عبارتند از:

• قوانین متخصصان زنان و زایمان

 • پایگاه داده بیماران پزشکان به صورت شخصی

 • برنامه ریزی و هماهنگ سازی ویزیت ها

 • بیومتری جنین

• محاسبه وزن جنین

(Prevent Group B Strep(GBS

راهنمای سفارشی برای جلوگیری از بیماری GBS در بیماران مامایی و نوزادان!

این برنامه پیشگیری از بارداری گروه B است که توسط مراکز کنترل و جلوگیریCDC) )به همراه آکادمی آمریکایی کودکان AAP))، کالج  متخصص زنان و زایمان (ACOG)، آکادمی پزشکان خانواده آمریکایی (AAFP)  و کالج آمریکایی پرستاری-مامایی (ACNM)  تولید شده است.

با استفاده از این برنامه می توانید:

_ توصیه های مبتنی بر شواهد سفارشی برای جلوگیری از بیماری GBS نوزادان را بر اساس اطلاعات بالینی مادر و نوزاد دریافت کنید.

_ توصیه های مطلوب آنتی بیوتیک برای جلوگیری از GBS دریافت کنید.

_پورتال خود را انتخاب کنید - مامایی یا نوزاد

_ راهنمایی های مدیریتی بیمار خاص را براساس پورتال انتخابی خود دریافت کنید.

 _ بیماران مامایی که نیاز به پیشگیری در دوران بارداری دارند،رژیم های مناسب  خود را دریافت کنند.

ACOG

برنامه ACOG را دانلود کنید و با اطمینان از کارشناسان پیشرو در مراقبت های بهداشتی زنان سوال بپرسید و به آنها متصل شوید و ابزارهای ارزشمند، منابع و دستورالعمل های بالینی را که برای کمک به شما گردآوری شده است را دریافت کنید.

همچنین از خدماتی که این اپلیکیشن به افراد غیر متخصص ارائه میدهد میتوان به ماشین حساب محاسبه تاریخ زایمان اشاره کرد که روز دقیق  را با توجه به دستورالعمل های مشترک  ACOG، AIUM و SMFM را ارائه میدهد به علاوه مطالبی ازقبیل ارائه آخرین مقالات،قوانین پزشکی،تکنیک های نوین پزشکی و دیگر اطلاعات به روز را با متخصصین زنان و زایمان به اشتراک میگذارد.

WUSM OB Guide

کتابچه های کاغذی از گذشته های دور تا به امروز، در حال رشد هستند و دیگر در جیب های ما جای نمیگیرند. طبقه کارگر و ارائه دهنده به طور رورافزون مشغله هایشان افزایش میابد و زمان ورق زدن "راهنماهای زنده ماندن " (کتاب) پایان یافته است. در کنار تاکید بر آموزش الکترونیک، گروه زنان و زایمان در دانشکده پزشکی دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس این برنامه را با هدف جایگزین کردن راهنماهای چاپی در این زمینه  برای یک بار و همیشه ایجاد کرده است!

این نرم افزار نه تنها کاربر را با حقایق به صورت  سریع آشنا میکند بلکه در علم زنان و زایمان درصورت مواجهه بیماران با موارد مختلف ازجمله (بیماری ها،بارداری و...)و عوارض آن ها به همراه توضیحاتی  که براساس پایه و شواهد علمی است را با طریقه مدیریت صحیح پزشکی ارائه میدهد.بیشتر پزشکان، پرستاران و ارائه دهندگان در سطح متوسط، این اپلیکیشن را یکی از ابزار های حیاتی در فعالیت (شغل) روزانه خود میدانند.

علاوه بر این، یک بخش پرسش حاوی عناصری با عملکرد بالا در زمینه OBGYN وجود دارد که برای هر دانشجوی پزشکی که درحال تحصیل  رشته زنان و زایمان است ،جذاب خواهد بود.

My Baby’s Beat – Heart Monitor

 

 My Baby’s Beat – Heart Monitor با دستگاه اندروید خود، می توانید به ضربان قلب کودک خود گوش کنید، آن را ضبط کنید و از طریق ایمیل، WhatsApp یا فیس بوک به اشتراک بگذارید.

My Baby's Beatیک برنامه منحصر به فرد و مدرن بارداری است، که ارتباطی نیرومندتر میان شما و کودکتان فراهم می کند.به جای خرید یک داپلر (Doppler) خانگی، می توانید گوشی هوشمند خود را به یک مانیتور قلب جنین تبدیل کنید، تنها با استفاده از میکروفون گوشی و یک جفت هدست.

* اطمینان حاصل کنید که هدست شما میکروفون را جاسازی نکرده باشد.

My Baby’s beat برای اولین بار در سال 2011 شروع به کار کرد و رهبر برنامه های رده بارداری تا این زمان است.

My Baby’s Beat برای هفته های 30-40 طراحی شده است.
برخی از مشتریان گزارش موفقیت در اوایل هفته 20 را اعلام کردند، اما اگر شما در هفته های 30-40 نیستید، در نظر داشته باشید که شانس موفقیت پایین است.

اول ایمنی: ما توصیه می کنیم گوشی خود را در حالت هواپیما (Airplane) قرار دهید، تا قبل از استفاده از برنامه تمام انتقالات موبایل و اینترنت متوقف شوند، فقط به عنوان یک اقدام احتیاطی برای جلوگیری از هر گونه نگرانی های سلولی. (این نرم افزار به خودی خود هیچ ویژگی هیچ نوع امواجی منتشر نمی کنند.) این برنامه به عنوان یک جایگزین برای هر نوع توصیه پزشکی در نظر گرفته نشده است.برای هر گونه سوال یا نگرانی در مورد پزشکی بارداری و سلامت نوزاد خود، لطفا با دکتر/ماما خود مشورت کنید.

 

period diary pro

Period Diary Pro دوره های تخمک گذاری، دوره ای و باروری زنان را در دستگاه های اپل خود نگه می دارد. این برنامه متحرک به شما کمک می کند که نشانه های قاعدگی، وزن، دما و حالات خود را کنترل کنید. این برنامه همچنین پیش بینی می کند که چرخه بعدی شما به صورت خودکار باشد. اطلاعات شما همچنین می تواند با تقویم Google همگام سازی شود. این نیز پیام هایی را برای شما ارسال می کند که پیش بینی شده است. این برنامه همچنین دارای حفاظت از رمز عبور است، یک گراف نمایش دوره های نظارت شده و نمایش در تقویم که شرایط و یادداشت ها را نشان می دهد. Period Diary Pro همچنین حالت بارداری نیز دارد.

iObstetrics Pro

ساده ترین، نوآورانه ترین و مطمئن ترین نرم افزار برای مدیریت فعالیت حرفه ای متخصص زنان و متخصص زنان و زایمان است.

 

ابزارهایی که به طور کامل برای متخصص طراحی شده اند، قادر به نظارت و هماهنگ کردن پیشرفت حاملگی هر بیمار از رایانه، SmartPhone یا Tablet خود می باشند.

iObstetrics Pro شامل تمام توابع مورد نیاز برای مراقبت از بیماران خود را تا تحویل، امروز کامل ترین در جهان است!

 

با تشکر از بخش آمار هر دکتر قادر به نظارت بر فعالیت های خود خواهد بود. علاوه بر این، برای محافظت از حریم خصوصی هر حرفه ای، iObstetrics Pro اطلاعاتی را که در فضای خصوصی وارد شده است، که هیچکس دیگر قادر به دسترسی نخواهد بود، ثبت می کند.

 

استفاده از iObstetrics Pro جزئیات:

- ماشین حساب تاریخ دو

- دوره آمنوره و CRL تقریبی

- Sonator Dating Calculator

- محاسبه تفاوت های سونوگرافی

- سن سونوگرافی و تاریخ تحویل پیش بینی شده

- پایگاه داده خصوصی بیماران خود

- نظارت همزمان با هر بیمار

- یادداشت های شخصی در مورد بازدید یا نسخه

- مدیریت بیمار با نام، هفته یا سه ماهه بارداری

- برنامه ریزی قرار ملاقات هماهنگ با تقویم سیستم

- بیومتریک جنین به هر بیمار هماهنگ شده است

- داپلر برای هر بیمار همگام سازی شده است

- آمار فعالیت شکسته به هفته / ماه / trimesters / سال

- محاسبه وزن جنین با استفاده از 3 فرمول مختلف

FOGSI CNN 2017

زنان و زایمان یک زمینه پویا است و اطلاعات زیادی با تحقیقات در حال انجام در سراسر جهان تکامل یافته است. ما آخرین اخبار را در حوزه Ob Gyn با اختلافات در Ob Gyn، پیشرفت های جدید در Ob Gyn و شواهد جدیدتر در Ob Gyn به شما ارائه می کنیم. برای این رویداد برجسته تحت رهبری توانایی دکتر ریشما پایی، رئیس جمهور FOGSI 2017 و دکتر Sunita Tandulwadkar رئیس سازمان تنظیم شده است.

مسائل قانونی پزشکی و جراحی واژینال

سونوگرافی

برگزاری کارگاه های تعاملی در زمینه ناباروری، زایمان

بروز رسانی دانش و مهارت

AOGS

برنامه موبایلی انجمن زنان و زایمان هند قسمت احمدآباد (AOGS) یک برنامه کاربردی تلفن هوشمند است که توسط دکتر کیران دزایی رئیس جمهور AOGS 2015-201 تهیه شده است. این برنامه با موفقیت در 31 مارس 2016 راه اندازی شد. یکی از اولین نوع آن در میان تمام انجمن های Ob & Gy در هند وابسته به FOGSI است.

 

با استفاده از این برنامه تلفن همراه، کاربران می توانند به وب سایت دسترسی داشته باشند، تمام اطلاعات را دریافت و به روز رسانی خود را با آخرین فعالیت های AOGS. انجام بدهند.

 

انجمن زنان و مامایی Ahmedabad (AOGS) در سال 1936 توسط 5 عضو تشکیل شد. دکتر (خانم) مدوره رئیس بنیانگذار بود و دکتر S. B. Anklesaria دبیر موسس بود.

Obstetric Helper

مراقبت از مامایی یک ابزار برای پزشکان و بیماران است. این ساده و بصری است، به کمک محاسبه سن حاملگی توسط LMP، اندازه گیری های اولتراسوند و بیومتریک به دست آمده از طریق اولتراسوند کمک می کند. شما همچنین می توانید تاریخ احتمالی تحویل را محاسبه کنید. برای انجام محاسبات مادری رابط کاربر تمیز دارد تا زمان صرف وقت تمرین شود .

تمام نتایج در قالب semanas.días بیان می شود، یعنی اولین رقم ها نشان دهنده مجموع هفته های حاملگی و روز جمعه است. به عنوان مثال، اگر نتیجه 24.5 باشد بدان معنی است که بیمار 24 هفته حاملگی با 5 روز دارد.

این برنامه پزشک را جایگزین نمیکند و تفسیر نتایج آن نیاز به دانش فیزیولوژیکی و فیزیولوژیکی دارد که میتواند قبل از حاملگی، در طی و بعد از بارداری رخ دهد.

Mijn Verloskundige

تنها برنامه برای زنان باردار است که توسط متخصص زنان و زایمان ارائه می شود. منبع مفید و قابل اعتماد در طول حاملگی شما. علاوه بر اطلاعات مربوط به ماما، برنامه همچنین هفته و هفته اطلاعات مربوط به بارداری شما را می دهد.

نرم افزار را به صورت رایگان دانلود کنید، ماما را انتخاب کنید، در چه هفته ای از بارداری شما را پر کنید و تقریبا 9 ماه از وضعت خود مطلع باشید.

بالا